Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

As egzaminus laikiau Regitroje. biggrin.gif Nieko ten baisaus nera. biggrin.gif
Jeigu moki vaziuoti ir drasiai jautiesi masinoje, tai nieko nesikabineja. smile.gif
Viska islaikiau ir segmingai sau vazineju. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimik @ 2006 09 03, 15:08)
As egzaminus laikiau Regitroje. biggrin.gif  Nieko ten baisaus nera. biggrin.gif
Jeigu moki vaziuoti ir drasiai jautiesi masinoje, tai nieko nesikabineja. smile.gif
Viska islaikiau ir segmingai sau vazineju. blush2.gif



znoma,kad nebaisu...svarbiausia nedrebeti kaip vejo papustam lapeliui ir tiek...vat vaziavau su tokiom trim moterim, tai visos kratesi kaip turi but is tos baimes...pati sedejau lb rami, tikriausiai per daug savim pasitikejau, bet vat....ne veltui...tai ir islaikiau
baisiausia tikriausiai visiems yra tai, akd kai dreba kojos lb sankaba yra numetinejama...tai gesimai tada neisvengiami....reikia tiesiog pasitiketi savimi ir vaziuoti....egzaminuotojai gi neikas, jie tokie patys zmones kaip ir mes...
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 09 03, 16:08)
znoma,kad nebaisu...svarbiausia nedrebeti kaip vejo papustam lapeliui ir tiek...vat vaziavau su tokiom trim moterim, tai visos kratesi kaip turi but is tos baimes...pati sedejau lb rami, tikriausiai per daug savim pasitikejau, bet vat....ne veltui...tai ir islaikiau
baisiausia tikriausiai visiems yra tai, akd kai dreba kojos lb sankaba yra numetinejama...tai gesimai tada neisvengiami....reikia tiesiog pasitiketi savimi ir vaziuoti....egzaminuotojai gi neikas, jie tokie patys zmones kaip ir mes...


Aisku neikas, bet is kur gi tas drebulis atsiranda fear.gif fear.gif fear.gif . As sakykim vaziavau i regitra ramiai, ir stebejau kaip kiti laiko ramiai.....bet vos isedau i masina verysad.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif , koja drebejo lyg per ja elektra leistu lotuliukas.gif net rankom laikiau kai sustojom po aiksteles blink.gif
Atsakyti
Mašinos gęsta, nes joms reikia daugiau gazo duoti mirksiukas.gif regitrinių varikliai nestiprūs, kažkur 1.2, tai vien su sankaba taip lengvai neištempsi. Kur variklis 1.8, tai ir sankaba mašiną į priekį normaliai patraukia (aišku jei mašina lengva), tai to gazo nedaug ir bereikia. Todėl kai einat į Regitrą, pagazuokit normaliai. Jeigu kartais ir per daug gazo duosit, ir gerai, tegu ratai prasisuka, bet svarbiausia neužgesti. Todėl sankabą vos vos atleidus, jau gazuokit, o ant estakados, tai žmoniškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 01, 18:09)
Kaune nelabai, važiuokit į Kauną  hihihi.gif Ne nu rimtai...kaip ji gali imt ir savaime užgest pvz. dešimt kartų iš eilės...spėju tiesiog jaudulys padaro savo ir tiek, na dar nebent jei gauni "naujieną" - visiškai kitokį mašiniuką  unsure.gif Čia šiaip pasvarstymas...Tiesiog nelabai tikiu, kad gestų be niekur nieko - nebent mašiniukas spec. gesimams sureguliuotas  lotuliukas.gif
Sprendžiu pagal save...kiek buvo mokantis užgesęs mašiniukas, to nė karto nebuvo vien dėl to, kad pati mašina užsinorėjo...

Nu savaime tai negesta ko gero biggrin.gif

QUOTE(mamukas2 @ 2006 09 02, 17:59)
kaip jums faina, kad turėjot tokius, kuriuos buvo galima įsimylėti...
man žiauriai nepasisekė doh.gif
nuėjau užsirašyti į kursus musų š...miesty, o tas, kur veda užsiėmimus kažkaip nestabiliai ant kojų laikosi. nu, galvoju, mat jį velnias, gal kieno teises laistė. ateinu sutartu laiku jau į paskaitas, o jo nėra. ateina jo žmona ir pareiškia, kad jis negalėjo, pradėjo kažką vaplėti, išeinu namo. ateinu kitąkart, jis sėdi ir nepasikelia, keistai tyli. klasėje bachūriukai kompais bilietukus sprendžia, žodžiu, kas ką nori, tas tą veikia. prienu paklausti, kuo užsiimsim, o jis vos liežuvį apverčia ir tooookia smarvė, kad užkandos reikia.
po to dar kelis kartus bandžiau eiti į paskaitas, bet jis arba nepasirodydavo, arba girtas, arba žiauriai pachmielnas.
kai paklausinėjau aplinkinių, tai pasijuokė ir kas lankė pas jį vairavimą, tai sakė arba "trūkęs" mašinoj miegodavo, arba po kabakėlius jį vežiodavo. o mano pinigai tai sumokėti. galvoju  bash.gif jį ir padangas prakąsiu. patarkit, kaip man dabar elgtis? girtų žmonių negaliu pakęsti juodai, o čia dar atseit instruktorius...

Sutarty nera punkto. kad gali nutraukti ja, jei netenkina salygos? g.gif

Nu va, IŠLAIKIAU thumbup.gif
Galiu pasakyti, kad tokio baisaus gesimo tikrai ner, tik stabdis reaguoja i menkiausia prisilietima- tai labai atsargiai ji spausti reikia. g.gif
Atsakyti
...pati sedejau lb rami, tikriausiai per daug savim pasitikejau, bet vat....ne veltui...tai ir islaikiau


Tikra tiesa!!! Nereikia bijoti ir bus thumbup.gif
Man buvo taip.. anyta sake, jog pazista viena is egzaminatoriu. Tai as kai atejau laikyti, tai buvau labai linksma ir savimi pasitikinti biggrin.gif Visa laika kol vazinejau, plepejom su instruktorium, net nejauciau jog egzaminas vyksta lotuliukas.gif Po egzamino paskambinau anytai, padekojau, kad pakalbejo del manes, o ji sako, jog tas pazistamas isejo is darbo pries 3 men lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir is viso, ji net pamirsusi buvo savo pazadus biggrin.gif Tai va, savo jegom gavosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 04, 15:40)
...pati sedejau lb rami, tikriausiai per daug savim pasitikejau, bet vat....ne veltui...tai ir islaikiau
Tikra tiesa!!! Nereikia bijoti ir bus  thumbup.gif
Man buvo taip..  anyta sake, jog pazista viena is egzaminatoriu. Tai as kai atejau laikyti, tai buvau labai linksma ir savimi pasitikinti  biggrin.gif  Visa laika kol vazinejau, plepejom su instruktorium, net nejauciau jog egzaminas vyksta  lotuliukas.gif  Po egzamino paskambinau anytai, padekojau, kad pakalbejo del manes, o ji sako, jog tas pazistamas isejo is darbo pries 3 men  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir is viso, ji net pamirsusi buvo savo pazadus biggrin.gif Tai va, savo jegom gavosi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


nu tai va...tereikia nusiraminti....vat tikriausiai pasitaiko tokiu instruktoriu, kurie pries egzamina prigasdina, kad sankaba lb jautri ir visa kita, todl zmogus issigasta....nera ten taip jautru, isskyrus stabdzius, tuos tai pamazu reikia spausti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 03, 20:50)
Aisku neikas, bet is kur gi tas drebulis atsiranda fear.gif  fear.gif  fear.gif . As sakykim vaziavau i regitra ramiai, ir stebejau kaip kiti laiko ramiai.....bet vos isedau i masina verysad.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif , koja drebejo lyg per ja elektra leistu lotuliukas.gif  net rankom laikiau kai sustojom po aiksteles blink.gif


nznau net is kur ta baime atsiranda, man niekada pries jokius egzaminusto nebuna, todl negaliu psakyti...gal delto, kad jei neislaikysi baisu ka kiti pasakys....arba tiesiog noras gerai pasirodyti, bet kaip tik tas noras (na bent jau man) ir vercia nedrebinti koju ar ranku ir puikiai islaikyti....
svarbiausia man buvo, kad gausiu pavaziuoti su nauja grazia masina...ir zinojau, akd jeigu neislaikysiu niekas per galva neduos ir tiek....
Papildyta:
QUOTE(zaja @ 2006 09 04, 11:46)
Nu savaime tai negesta ko gero biggrin.gif 
Sutarty nera punkto. kad gali nutraukti ja, jei netenkina salygos? g.gif

Nu va, IŠLAIKIAU  thumbup.gif
Galiu pasakyti, kad tokio baisaus gesimo tikrai ner, tik stabdis reaguoja i menkiausia prisilietima- tai labai atsargiai ji spausti reikia.  g.gif



na tai jau tikrai...tas stabdis ir mane biesino, kol pripratau....ti vat dideliausi sveikinimai :DDD o per kiek laiko vln padaro teises? :DDDD per savaitele gal? na, nes man taip sake, bet kai kuriems draugams padare per 3 savaites, tai net nznau....reikia skambinti, bet sake, kad lb sunku ten prisiskambinti
Atsakyti
teises padaro per savaite vilniuje, net greiciau, man padare per 4 dienas!!!! smile.gif
Atsakyti
Vilniuje per dvi dienas man padarė.O regitroj mašinos skirtingos,labai gęsta golfai nuliovi(Vilniuje),o gęsta todėl,kad sankaba prie pat dugno dirba,per daug atleidi-ir... doh.gif Aš du kartus neišlaikiau per tuos gesimus,nes įsinervinau labai dėl to,o trečią kartą kliuvo polo,kuris taip negęsta,tai ir išlaikiau apsiraminus.Astros irgi taip negęsta.Tik su polo buvo bajeris parkuojantis į įstrižą garažą-nepataikiau iš karto.pamiršau,kad ne su universalu parkuojuosi lotuliukas.gif Bet neaiškinsiu gi egzam.,kad man su universalu lengviau lotuliukas.gif
Atsakyti
Rimtai golfai labiau gesta? O man aiskino, kad polo... Neisivaizduoju, kaip reiks su ta sankaba elgtis, kai mokaus su Astra, tai net estakadoj gazo nespaudziu - uzlekia pati, kaip pauksciukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 09 04, 20:58)
Rimtai golfai labiau gesta?

Nu kad nelabiau nu smile.gif Nebent Vilniuj tongue.gif Apskritai apie tuos mistinius gesimus tik forume sužinojau - nei kursuos apie tai girdėjau, nei savo akim mačiau. Šian su keliais neseniai išlaikiusiais dar kalbėjau - nė vienas gesimo problemos neminėjo irgi.
Atsakyti
Kas netikit,nueikit Vilniuj į Regitros aikštelę-pasižiūrėsit lotuliukas.gif
Atsakyti