Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(liucinka @ 2006 08 31, 09:24)
Nenusimink, tai tau buvo 1 kartas? (atleisk, as jau susipainiojau, kas kiek karu laike) Islaikysi is antro karto. O tu papildomu pamoku neemei? Pasiimk dar kelias, tik turbut tau reiks pas kita instruktoriu, jei su tuo turejai nesusipratimu. O kas blogai buvo? papasakok placiau, issikalbek ir palengves  smile.gif



Taip tai buvo pirmas kartas unsure.gif .Galiu pasakyt kad regitros masynos laaaaaaaaaaabai gesta doh.gif , tesiog jautiesi kvaile kadangi anksciau to neatsitikdavo g.gif . Neislaikiau del to kad issigandau furos: Situacija buvo tokia -
as vaziavau greitejimo juosta o pagrindiniu(salia) vaziavo fura, as kazkodel pastebejau ja per velai ir nesupratau ar spesiu persirikiuot.Fura buvo labai arti ir pabijojau kad jei iskisiu nosi tai trenks man i sona.....paskui ne vienas hirurgas nesurinks. Kaip paskui man pasake regidrininkas kad ji nors ir buvo arti bet vaziavo letai. Nezinau .....nesugebejau apskaiciuoti jos greicio ir del to sustabdziau masina, nutariau praleist ir tada vaziuot.Pasirodo kad be reikalo sustabdziau masina, reikejo tik gaziuko duot ir persirikiuot verysad.gif .
Nebuciau tokia ziopla butu buve viskas gerai nes vaziavau labai lengvu marsrutu..... taip kad pati kalta blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 01 rugsėjo 2006 - 22:14
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 01, 23:08)
Galiu pasakyt kad regitros masynos laaaaaaaaaaabai gesta doh.gif

Kaune nelabai tongue.gif Praeitą savaitę registravom mašiniuką, tai turėdama laiko ir iki egzaminavimo aikštelės pažiūrėt dar kartą nuėjau...nebuvo jokių masinių gesinėjimų, nors stebėjau gal keturias iš eilės...Ko jom gest labiau nei kitom...Na nebent labai koja dreba (kas visai logiška tongue.gif ) ir todėl dažniau nuo pedalo pabėga. Tada ir gesta. Žmonės "Regitros" mašiniukuos jaudinas kur kas labiau, mažu todėl labiau ir gesta bigsmile.gif Kas ten kito gali būt neįsivaizduoju (aišku mano vaizduotė nebūtinai viską "išneša" lotuliukas.gif ), tik kad būt sureguliuotos taip, kad dažniau gesinėtų kažko netikiu ...
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 02, 09:18)
  tik kad būt sureguliuotos taip, kad dažniau gesinėtų kažko netikiu ...



Aisku kad ne biggrin.gif , koja dreba tai tikrai.... bet nuo pedalo tikrai nebego ir vistiek gesta blink.gif . Viska darai kaip pripratus bet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 31, 20:37)
Bus tikrai sunku laugh.gif Gal tu geriau paskambink ir paprašyk, kad pro kitur važinėtų  hihihi.gif



jo jo, gerai cia sugalvojai lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar isvis palysiu po jo masina, tai tikrai nebevazines pro mane lotuliukas.gif

o kita savaitele jau ir teises rankoj tureciau tureti....jeeeeeeeeeee...slifuosiu savo miesto gatves kaip reikiant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 09 02, 14:47)
Aisku kad ne biggrin.gif , koja dreba tai tikrai.... bet nuo pedalo tikrai nebego ir vistiek gesta blink.gif . Viska darai kaip pripratus bet ax.gif



Visiskai pritariu g.gif . Jauciausi kaip kazkokia idiote, kuri visai nemoka vairuoti. Jei man taip butu per vaziavimo pamokas, tikrai neiciau laikyti egzamino, o daugiau laiko paskirciau treniruotems, bet vaziavimo su instruktoriumi tokiu dalyku nebuvo...
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 19:38)
Na va perfect_lie, as gi tau sakiau, kad esi isimylejusi savo instruktoriu,  biggrin.gif tik tas, kas isimyli - taip sielojasi, ir pamirst negali, ir stebi kur mylimasis pravaziuoja ir t.t. Ir tokiu atveju tikrai padarei klaida, kad ne paskambinai, o parasei sms, prasizioplinai. Isivaizduok, kiek galetum graziu padekos zodziu pasakyti, ir tikriausiai daug graziu zodziu isgirsti. As butent taip padariau. tongue.gif O dabar, kad nusiramintum teks laukti, kol pamirsi, bet jei nestebesi, kur ir kada jis vaziuoja, arba taip kaip raso Patieska, paimti papildomu pamoku. Sekmes tau, ir aisku sveikinu, kad islaikei egzamina. 4u.gif



as pokstininke....as jo nestebiu, tiesiog mano tevas turi versla, susijusi su padangom, masinom ir t.t, tai zodziu tas instruktorius daznai uzsuka lotuliukas.gif pazioplineti ;DDDDDD
vnz....kox skirtumas...bele tikiuosi gavo mano sms ir visx ore
o del papildomu pamoku...nu nznau....nu tikrai nebnoreciau su juom vazinetis... :DDDDD kazkaip dziaugiuosi, kad viskas baigesi, bet dleto, kad taip isejo ir negalejau i akis padekoti, tai biski abydna...nu as tox zmogus, kad man reikia atsidekoti, ziurint zmogui i akis
kaip rugsejo 1 praejo visiems? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 09 02, 16:08)
vnz....kox skirtumas...bele tikiuosi gavo mano sms ir visx ore

Klausyk, o vdrug negavo? Paskambink pasitikslint topsecret.gif Negražu jei pagalvos, kad nė nepadėkojai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 20:10)
Oj, nu as tai nebuvau isimylejusi, tai gana kukliai jam padekojau, o ka jis man pasake, nepasakysiu tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


kaip jums faina, kad turėjot tokius, kuriuos buvo galima įsimylėti...
man žiauriai nepasisekė doh.gif
nuėjau užsirašyti į kursus musų š...miesty, o tas, kur veda užsiėmimus kažkaip nestabiliai ant kojų laikosi. nu, galvoju, mat jį velnias, gal kieno teises laistė. ateinu sutartu laiku jau į paskaitas, o jo nėra. ateina jo žmona ir pareiškia, kad jis negalėjo, pradėjo kažką vaplėti, išeinu namo. ateinu kitąkart, jis sėdi ir nepasikelia, keistai tyli. klasėje bachūriukai kompais bilietukus sprendžia, žodžiu, kas ką nori, tas tą veikia. prienu paklausti, kuo užsiimsim, o jis vos liežuvį apverčia ir tooookia smarvė, kad užkandos reikia.
po to dar kelis kartus bandžiau eiti į paskaitas, bet jis arba nepasirodydavo, arba girtas, arba žiauriai pachmielnas.
kai paklausinėjau aplinkinių, tai pasijuokė ir kas lankė pas jį vairavimą, tai sakė arba "trūkęs" mašinoj miegodavo, arba po kabakėlius jį vežiodavo. o mano pinigai tai sumokėti. galvoju bash.gif jį ir padangas prakąsiu. patarkit, kaip man dabar elgtis? girtų žmonių negaliu pakęsti juodai, o čia dar atseit instruktorius...
Atsakyti
QUOTE(mamukas2 @ 2006 09 02, 18:59)
kaip jums faina, kad turėjot tokius, kuriuos buvo galima įsimylėti...
man žiauriai nepasisekė doh.gif
nuėjau užsirašyti į kursus musų š...miesty, o tas, kur veda užsiėmimus kažkaip nestabiliai ant kojų laikosi. nu, galvoju, mat jį velnias, gal kieno teises laistė. ateinu sutartu laiku jau į paskaitas, o jo nėra. ateina jo žmona ir pareiškia, kad jis negalėjo, pradėjo kažką vaplėti, išeinu namo. ateinu kitąkart, jis sėdi ir nepasikelia, keistai tyli. klasėje bachūriukai kompais bilietukus sprendžia, žodžiu, kas ką nori, tas tą veikia. prienu paklausti, kuo užsiimsim, o jis vos liežuvį apverčia ir tooookia smarvė, kad užkandos reikia.
po to dar kelis kartus bandžiau eiti į paskaitas, bet jis arba nepasirodydavo, arba girtas, arba žiauriai pachmielnas.
kai paklausinėjau aplinkinių, tai pasijuokė ir kas lankė pas jį vairavimą, tai sakė arba "trūkęs" mašinoj miegodavo, arba po kabakėlius jį vežiodavo. o mano pinigai tai sumokėti. galvoju  bash.gif jį ir padangas prakąsiu. patarkit, kaip man dabar elgtis? girtų žmonių negaliu pakęsti juodai, o čia dar atseit instruktorius...

Klausyk, cia tai jau reikia kazka daryti, yra gi direktorius mokyklos, skuskis, arba reikalauk savo pinigus atgal. Musu laikais taip negali buti, o kokioj tai mokykloj? Reikia jau daryti juoda mokyklu ir instruktoriu sarasa, Baltija, tu irgi savo instruktoriu i juoda sarasa irasyk
Atsakyti
Mintį temai davei bigsmile.gif , bet ne apie tai ...
Yra juk tema "vairavimo mokyklos, instruktoriai", ten ir tikslinga rašyt - kur žmogus ieško informacijos: tiek teigiamos, tiek neigiamos...o juodų sąrašų temas tiesą sakant kuo toliau tuo mažiau suprantu (jų tikslingumą). Bet apie tai kitur, o čia manau jau laikas grįžt bent kiek arčiau temos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 03, 00:32)
Mintį temai davei  bigsmile.gif , bet ne apie tai ...
Yra juk tema "vairavimo mokyklos, instruktoriai", ten ir tikslinga rašyt - kur žmogus ieško informacijos: tiek teigiamos, tiek neigiamos...o juodų sąrašų temas tiesą sakant kuo toliau tuo mažiau suprantu (jų tikslingumą). Bet apie tai kitur, o čia manau jau laikas grįžt bent kiek arčiau temos. tongue.gif

Tai aš ir nesakau, kad čia tą juodą sąrašą reikia daryti, kitą vertus, aš jo ir nedarysiu, nes man tai jau nebeaktualu, aš tiesiog stebiuosi, kad dar yra tokių žmonių, ir aišku užjaučiu, o dėl to kad laikas grįžti kiek arčiau temos, pritariu, nors visa tai taip tarpusavy susiję, kad kartais ir nebejauti kur apie ką rašyti, manau mažų nukrypimų gali būti, vis tiek gi instruktoriai daug lemia norint išlaikyti egzą.
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 02, 17:38)
Klausyk, o vdrug negavo? Paskambink pasitikslint  topsecret.gif Negražu jei pagalvos, kad nė nepadėkojai  hihihi.gif


nu kokio bieso man dabr jam skambyt....apsieis lotuliukas.gif
Atsakyti