Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 19:38)
ir pamirst negali, ir stebi kur mylimasis pravaziuoja ir t.t.

tai kad pravažiuoja tai baikė, bet kad su kita, su kita, su kita... lotuliukas.gif

QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 19:38)
Isivaizduok, kiek galetum graziu padekos zodziu pasakyti, ir tikriausiai daug graziu zodziu isgirsti. As butent taip padariau. tongue.gif

Nu ir kąąą tau sakė? flirt.gif
Atsakyti
Kas žinot,kaip su tuo ženklu 70???Ar reikia jį dėtis ant mašinos?Aš tik 2 savaites kaip išsilaikius ax.gif ,bet girdėjau,kad nuo rugsėjo 1 žada nuimti tą ženklą?O gal ką sumaišiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 01, 20:46)
tai kad pravažiuoja tai baikė, bet kad su kita, su kita, su kita...  lotuliukas.gif
Nu ir kąąą tau sakė?  flirt.gif

Oj, nu as tai nebuvau isimylejusi, tai gana kukliai jam padekojau, o ka jis man pasake, nepasakysiu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Geriau uzsideti ta 70, jeigu kelyje dar netvirtai jautiesi. Visi matys kad pradedancioji ir pasisaugos biggrin.gif ir zinoma, atlaidziau reaguos i durnas klaidas (kar gryba pripjovei) smile.gif As 6 men vaziavau su 70 zenklu. Jauciausi saugiau smile.gif Tarsi "as su 70! turiu teise klysti! saugokites, monstras kelyje!!!")

QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 09 01, 21:04)
Kas žinot,kaip su tuo ženklu 70???Ar reikia jį dėtis ant mašinos?Aš tik 2 savaites kaip išsilaikius ax.gif ,bet girdėjau,kad nuo rugsėjo 1 žada nuimti tą ženklą?O gal ką sumaišiau? g.gif

Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 09 01, 20:04)
Kas žinot,kaip su tuo ženklu 70???

O bala žino. Manau reik, nes bent jau Regitros puslapiuos kol kas nėra jokių žinių apie KET papildymus ar dar ką, čia taip pat viskas po senovei...vanas kaip ir reikia, nes tų pakeitimų dar kaip ir nėr...įtariu...
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 09 01, 21:04)
Kas žinot,kaip su tuo ženklu 70???Ar reikia jį dėtis ant mašinos?Aš tik 2 savaites kaip išsilaikius ax.gif ,bet girdėjau,kad nuo rugsėjo 1 žada nuimti tą ženklą?O gal ką sumaišiau? g.gif

Man irgi idomu, as jau 2 menesiai, kai teises turiu, bet ne karto nedejau to zenklo.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 20:15)
Man irgi idomu, as jau 2 menesiai, kai teises turiu, bet ne karto nedejau to zenklo.

Na iki rugsėjo pirmos tai jo būtinumo tikrai niekas nenuėmė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 21:13)
Geriau uzsideti ta 70, jeigu kelyje dar netvirtai jautiesi. Visi matys kad pradedancioji ir pasisaugos  biggrin.gif  ir zinoma, atlaidziau reaguos i durnas klaidas (kar gryba pripjovei) smile.gif As 6 men vaziavau su 70 zenklu. Jauciausi saugiau smile.gif Tarsi "as su 70! turiu teise klysti! saugokites, monstras kelyje!!!")

Aha, pritariu, as taip pat noreciau uzdeti, bet vis neprisiruosiu jo isigyti, man Regitroje nedave.
Atsakyti
P.S: ir dar 70 zenkla uzsidedavau ant priekinio stiklo biggrin.gif

Bet dabar is masinos pavoge abu zenklus ir taisykliu knygele, tai... dzin, jau normaliai vaziuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 01, 20:10)
Oj, nu as tai nebuvau isimylejusi, tai gana kukliai jam padekojau, o ka jis man pasake, nepasakysiu tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

tu mat ...nu bile kukliai... user posted image

QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 20:17)
Bet dabar is masinos pavoge abu zenklus ir taisykliu knygele

Teisingo vairavimo fanatai apvogė bigsmile.gif
Atsakyti
as suprantu kad gal kam prireike mano akumo... bet kad paeme taisykliu knygele ir 70 z.... neatleisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 09 01, 21:25)
tu mat ...nu bile kukliai...  user posted image
Teisingo vairavimo fanatai apvogė  bigsmile.gif

Patieska, nu negaliu, ugoraju biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti