Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Rytoj jau rugsejis gal kas nors zinot tuos pakeitimus regitroj, kur buvo zadeti kad bus pakeista kazkas aikstelej. Is visu girdejau vis skirtingas nuomones, tai gal tikrai yra zinanciu kas konkreciai pasikeis?
Atsakyti
QUOTE(Bandytoja @ 2006 08 31, 17:37)
Rytoj jau rugsejis gal kas nors zinot tuos pakeitimus regitroj, kur buvo zadeti kad bus pakeista kazkas aikstelej. Is visu girdejau vis skirtingas nuomones, tai gal tikrai yra zinanciu kas konkreciai pasikeis?


na siaip tai bus po estakados iskarto 90 laipsniu vaziavimas priekin ir tada atbuline eiga, dar siaip zadejo prisiparkavime kazkokius kuolus nuimti, bet kiek supratau, tai nevisus....ir dar pakeitimai, kiek man sake mano instruktorius, bus tik nuo spalio 10d. ar kazkas pan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 16:38)
bet liudna todl, kad nevaziavau kartu su savo instruktorium

Pasiimk papildomų pamokų dėl baimės vairuot ar pasikeitus oro sąlygom hihihi.gif

O šiaip sveikinu. 4u.gif

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 16:38)
as asiq biski susiparinau, kad tex vaziuoti ne su savo instruktorium, o su tos vairavimo mokyklos vadovu....

Važiuot egzamino metu su savo instruktorium? unsure.gif Ar iki egzamino laikymo vietos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 31, 18:36)
Pasiimk papildomų pamokų dėl baimės vairuot ar pasikeitus oro sąlygom  hihihi.gif

O šiaip sveikinu.  4u.gif
Važiuot egzamino metu su savo instruktorium?   unsure.gif   Ar iki egzamino laikymo vietos?  unsure.gif



iki egzamino laikymo vietos lotuliukas.gif ne nu, tikrai nerealiai prajuokinai....ti vat parasiau jam sms ir padekojau, nu nznau...neatrase....bet kox gi skirtumas biggrin.gif
ale butelaiti dar norejau suveikti jam, bet vat kad kai suznojau, kad kartu nevaziuos, tai iskart atsoko fantazija 4u.gif

nu bet cia geras, bet kam man tos pamokos jei vaziuoti moku, beto ukmergej nemanau, kad taip galima...pas mus imi iki egzamino tiek pamoku, kad pasq is pirmo karto islaikytum egza, bet jei nepavyxta, tai vezioja i egzamino vieta tol kol issilaikom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfect_lie: 31 rugpjūčio 2006 - 17:44
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 18:41)
nu bet cia geras, bet kam man tos pamokos jei vaziuoti moku, beto ukmergej nemanau, kad taip galima...

Ko čia jau negalima...būna žmonės ima pamokų po kelių metų nevairavimo ir pan., jei drąsiai nesijaučia. Kaip Ukmergėj aš aišku nežinau, tiesiog pasiūliau variantą, kad nebūtų taip liūdna dėl to, kad nevažiavai su instruktorium lotuliukas.gif Nu grynai kad to liūdesio mažiau būtų tongue.gif

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 18:41)
ti vat parasiau jam sms ir padekojau, nu nznau...neatrase....bet kox gi skirtumas biggrin.gif

Blogai, kad neatrašė. Man būtų liūdna topsecret.gif

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 31, 19:09)
Ko čia jau negalima...būna žmonės ima pamokų po kelių metų nevairavimo ir pan., jei drąsiai nesijaučia. Kaip Ukmergėj aš aišku nežinau, tiesiog pasiūliau variantą, kad nebūtų taip liūdna dėl to, kad nevažiavai su instruktorium  lotuliukas.gif  Nu grynai kad to liūdesio mažiau būtų  tongue.gif
Blogai, kad neatrašė. Man būtų liūdna  topsecret.gif

laugh.gif



na gal siek tiek ir liudna, kad neatrase, bet tiesiog zmogus dziaugiasi pagaliau manim atsikrates....juk 5men davemes net su tuo jo masiniuku...ziauru, nes jis tai baisiai uzimtas, toj vairavimo mokykloj baisiai populiarus kaip ir, ir tu mokiniu daug, tai grizta sake namo nusikales, nieko nenori nei sakyti, nei daryti...suprantu ji...tikriausiai kai jam parasiau sms, kaip tik dirbo, na o pasq ir uzmirso, bet ka jau cia bepadarysi smile.gif svarbu teises greitai gausiu.....nors istikro tai gal reikejo man jam skambinti ir dekoti ;DDDDD ale durna as...klaida padariau...na nesvarbu

ale velniai nemate tu pamoku...nebeimsiu...viskas cia bus gerai...praeis kokios 2savaites ir pamirsiu isvis ji...nors tiesa sakant bus sunkoka, kai jis gyvena visai netoli manes ir jo masina daznai pravaziuoja pro mane :DDDD cia tai pokstas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 20:31)
nors tiesa sakant bus sunkoka, kai jis gyvena visai netoli manes ir jo masina daznai pravaziuoja pro mane :DDDD cia tai pokstas  lotuliukas.gif

Bus tikrai sunku laugh.gif Gal tu geriau paskambink ir paprašyk, kad pro kitur važinėtų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Bandytoja @ 2006 08 31, 17:37)
Rytoj jau rugsejis gal kas nors zinot tuos pakeitimus regitroj, kur buvo zadeti kad bus pakeista kazkas aikstelej. Is visu girdejau vis skirtingas nuomones, tai gal tikrai yra zinanciu kas konkreciai pasikeis?

Man instruktorius sake kad nuo spalio men taikys pakeitimus. g.gif
Domiusi, nes rytoj egza laikau fear.gif
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2006 09 01, 12:33)
Man instruktorius sake kad nuo spalio men taikys pakeitimus.  g.gif
Domiusi, nes rytoj egza laikau fear.gif



As irgi zinau, kad nuo spalio kazkelintos nauja tvarka aiksteleje bus, pats regitros egzaminatorius sake g.gif .

Merginos prasau pagalbos help.gif : gal kuri nors turite telefona instruktoriaus su VW Polo (Vilniuje). Nesiseka man islaikyti egzamino Regitroje frusty.gif . Nemoku vaziuoti su ju masinom vis gesta variklis, nors su savo instriktoriumi ir net su dar viena (benzinine) masina vazinejau nebuvo tokiu problemu. Sako, kad metu sankaba. Bet kodel su kitom masinom tokiu dalyku nebuna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimfa: 01 rugsėjo 2006 - 16:05
QUOTE(Nimfa @ 2006 09 01, 17:02)
As irgi zinau, kad nuo spalio kazkelintos nauja tvarka aiksteleje bus, pats regitros egzaminatorius sake  g.gif .

Merginos prasau pagalbos help.gif : gal kuri nors turite telefona instruktoriaus su VW Polo (Vilniuje). Nesiseka man islaikyti egzamino Regitroje frusty.gif . Nemoku vaziuoti su ju masinom vis gesta variklis, nors su savo instriktoriumi ir net su dar viena (benzinine) masina vazinejau nebuvo tokiu problemu. Sako, kad metu sankaba. Bet kodel su kitom masinom tokiu dalyku nebuna blink.gif

Nu mum per paskaitas minejo, kad regitros masinos LABAI gesta g.gif
Rytoj tiksliau pasakyt galesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2006 09 01, 17:38)
Nu mum per paskaitas minejo, kad regitros masinos LABAI gesta g.gif

Kaune nelabai, važiuokit į Kauną hihihi.gif Ne nu rimtai...kaip ji gali imt ir savaime užgest pvz. dešimt kartų iš eilės...spėju tiesiog jaudulys padaro savo ir tiek, na dar nebent jei gauni "naujieną" - visiškai kitokį mašiniuką unsure.gif Čia šiaip pasvarstymas...Tiesiog nelabai tikiu, kad gestų be niekur nieko - nebent mašiniukas spec. gesimams sureguliuotas lotuliukas.gif
Sprendžiu pagal save...kiek buvo mokantis užgesęs mašiniukas, to nė karto nebuvo vien dėl to, kad pati mašina užsinorėjo...
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 17:38)
bet liudna todl, kad nevaziavau kartu su savo instruktorium, nes vistiek pripratau prie jo...ir dabr noredama atsidekoti jam, sian turejau sms rasyti, o taip norejos ka nors grazaus jam i akis pasakyti, nes jis zmogus tai superinis...nznau kaip man taip pasiseke....su krc neissenkancia kantrybe vyrukas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 31, 21:31)
na gal siek tiek ir liudna, kad neatrase, bet tiesiog zmogus dziaugiasi pagaliau manim atsikrates....juk 5men davemes net su tuo jo masiniuku...ziauru, nes jis tai baisiai uzimtas, toj vairavimo mokykloj baisiai populiarus kaip ir, ir tu mokiniu daug, tai grizta sake namo nusikales, nieko nenori nei sakyti, nei daryti...suprantu ji...tikriausiai kai jam parasiau sms, kaip tik dirbo, na o pasq ir uzmirso, bet ka jau cia bepadarysi smile.gif svarbu teises greitai gausiu.....nors istikro tai gal reikejo man jam skambinti ir dekoti ;DDDDD ale durna as...klaida padariau...na nesvarbu

ale velniai nemate tu pamoku...nebeimsiu...viskas cia bus gerai...praeis kokios 2savaites ir pamirsiu isvis ji...nors tiesa sakant bus sunkoka, kai jis gyvena visai netoli manes ir jo masina daznai pravaziuoja pro mane :DDDD cia tai pokstas  lotuliukas.gif

Na va perfect_lie, as gi tau sakiau, kad esi isimylejusi savo instruktoriu, biggrin.gif tik tas, kas isimyli - taip sielojasi, ir pamirst negali, ir stebi kur mylimasis pravaziuoja ir t.t. Ir tokiu atveju tikrai padarei klaida, kad ne paskambinai, o parasei sms, prasizioplinai. Isivaizduok, kiek galetum graziu padekos zodziu pasakyti, ir tikriausiai daug graziu zodziu isgirsti. As butent taip padariau. tongue.gif O dabar, kad nusiramintum teks laukti, kol pamirsi, bet jei nestebesi, kur ir kada jis vaziuoja, arba taip kaip raso Patieska, paimti papildomu pamoku. Sekmes tau, ir aisku sveikinu, kad islaikei egzamina. 4u.gif
Atsakyti