Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

na mano klausimas gal biškutį ne į temą blush2.gif bet gal kas nors žinosit 4u.gif
atsiimant teises už jas susimokėti būtinai banke reikia (ta prasme atsiimant jas reikia parodyt kvituką, kad susimokėjai) ar galima tą padaryti ir internetu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 24, 00:18)
siaubiakas..... teorija islaikiau eksternu is pirmo karto. Su instruktoriu vazinejau iki 8 pamokos normaliai, o po to jis savavaliskai uzrase mane i papildomus net man nezinant.Kai atsisakiau  nes nezmoniskai brangiai tai atsiunte zinute kad tipo atiduos mano lapa nepasirasyta blink.gif  blink.gif  blink.gif del to kad negali patvirtinti jog galiu laikyti ekzamena ohmy.gif . Ar taip gali but????? Ka dabar turiu daryti??? g.gif  g.gif  g.gif
Papildyta:
Sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Jeigu iki 8 karto, tai dar du kartai lieka privalomi, nes reikia 10 pravažiuoti. Ar čia užrašė jau 11, 12.... g.gif
Atsakyti
Man Regitros egzaminuotojas labai ramus papuolė, prieš pradedant važiuot viską paaiškino, kaip reguliuojasi sėdinė, veidrodėliai, kaip bėgiai persijunginėja. Dar prieš pradedant važiuot viską patį kelis kartus pabandžiau:pavažiavau truputi į priekį, atgal. Niekas to nedraudžia, o su naują nepažįstama mašina visada yra sunku. Aikštelėje egzaminatorius pasakė, kad svarbiausia neužkabint gairelės, o išvažiuojant į miestą - kad neturės teisės atsakinėti į jokius mano klausimus ir visus sprendimus dėl vairavimo turėsiu priimti aš pati, jis tik stebės. Tikrai niekas manęs nesodino, o daugiausia neišlaikančiųjų yra dėl aikštelės - pakanka ten nors 10 min. pabūt, kad pamatyt, kad daugiau negu puse kur nors užvažiuoja.
Tiesa, ant estakados irgi iš pirmo karto neužvažiavau - nervai nelaikė ax.gif Bet nieko tokio, išlaikyti pavyko smile.gif Tiesa, vos ne kas antra mašina gesta pačioj pačioj pradžioj, kur greiti reikia paimt. Svarbiausia - neskubėt ir viskas bus gerai smile.gif

Ai dar, dėl to patvirtinimo kad gali laikyti egzaminą. Prieš praktinį važiavimą Regitroj reikia visus reikiamus dokumentus pristatyt, tarp kuriu ir Vairavimo mokyklos baigimo liudijimą. Jei tokio neturi, tai negalėsi laikyt. Dėl jo pačioj mokykloj reikia aiškintis.
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2006 08 28, 17:54)
Jeigu iki 8 karto, tai dar du kartai lieka privalomi, nes reikia 10 pravažiuoti. Ar čia užrašė jau 11, 12.... g.gif



Viskas laimingai išsisprende mirksiukas.gif . Pravaziavau su direktoriu mokyklos ir jis nesuprato dėl ko instruktorius nenorėjo pasirašyt g.gif , sako gerai vaziuoji.....ko jus nepasidalinot? O instruktorius tesiog uzpyko kad butėnt iš jo nenorejau papyldomu, be to su juo negalejau normaliai parkuotis - su direktoriu is pirmo karto blink.gif . 10 privalomu tai aš pravažiavau o uzrašė jis man tuos papildomus jau po aštunto vairavimo bet neprasitarė dėl kainos, o kaina tokia pat kaip žmogui iš šalies....keista ar ne? rolleyes.gif Be to jis mane tiek nuvertino kad pati pradėjau galvot kad man anksti i regitra verysad.gif , sake kad tu tipo nieko visiskai nemoki ir sėdek ramiai ant duptios doh.gif kol aš tau neleisiu eit laikyt blink.gif blink.gif
Atsakyti
pabandyk regitroj ir tada suzinosi kas buvo teisus :]
Papildyta:
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 21, 18:23)
o kodel pas ta pati nenori? nepatiko?

Todel kad pabandzius laikyt regitroj, suvokiau, kad jis neismokino esmes. Kaip suzinot kur ta sankaba dirba, kaip ja valdyti. (mokykloj nei karto neuzgesau, o regitroj tai tragedija buvo)
Po to dar pvz ir tas pagreitejimas.
is pradziu kai mokinausi, pagreitedavau, sankaba-stabdis. po kiek uzsiemimu jis man pradejo aiskint kad blogai darau, ir per pagreitejima, reik gaza, biski stabdi, sankabair toliau stabdi. man aisku taip elabai gaudavos (as taip tik kamsciuose vaziuoju o ne greiteji ir staigiai stabdai), tai regitroj irgi gavau pastabu, veinu zodziu mane suklaidino.
po tokio egzo dingo pasitikejimas savimi ir baime uzgest atsirado. tai wa. imsiu koki nors kit ainstruktoriu. ir tiesiog kitos masinos.
Atsakyti
Merginos,kiek nuotrauku reikia Regitroj palikt,kai teises daro?
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 28, 17:23)
na mano klausimas gal biškutį ne į temą blush2.gif bet gal kas nors žinosit 4u.gif
atsiimant teises už jas susimokėti būtinai banke reikia (ta prasme atsiimant jas reikia parodyt kvituką, kad susimokėjai) ar galima tą padaryti ir internetu? ax.gif

Gali sumokėti ir internetu, bet kvitelio, patvirtinančio sumokėjimą teks keliauti į banką. Pliusas, kad litą su centais sutaupysi.
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 25, 23:23)
Labai paprastai: Uzvaziuoji ant jos biski, sustoji, paskui laikydama koja ant stabdziu ir sankabos  sankaba pobiski leidi

O mane su rankiniu mokino, kažko man taip ir paprasčiau (bandžiau kitaip, bet kol kas ne kaži kas gavos) biggrin.gif

QUOTE(sauluciukas @ 2006 08 29, 11:47)
Todel kad pabandzius laikyt regitroj, suvokiau, kad jis neismokino esmes.

Nežinau kokia konkreti tavo situacija, tai šitas mano pastebėjimas šiaip... bendras. Negana gero mokytojo (jis be abejo svarbus), reikia ir gabaus mokinio. Kalbu na kad ir apie save - atrodo viskas aišku, mokytojas tikrai geras, o vat kvailų klaidų primaklinu ir tiek (kad tai klaidos - puikiai suvokiu). Tiesiog neišlavėjęs dar pakankamai atidumas, greita reakcija ar dar kažkas. Matyt kiekvienam individualiai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2006 08 30, 17:36)
Merginos,kiek nuotrauku reikia Regitroj palikt,kai teises daro?

1 biggrin.gif
Atsakyti
Neislaikiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 31, 01:48)
Neislaikiau verysad.gif

Nenusimink, tai tau buvo 1 kartas? (atleisk, as jau susipainiojau, kas kiek karu laike) Islaikysi is antro karto. O tu papildomu pamoku neemei? Pasiimk dar kelias, tik turbut tau reiks pas kita instruktoriu, jei su tuo turejai nesusipratimu. O kas blogai buvo? papasakok placiau, issikalbek ir palengves smile.gif
Atsakyti
na man taip lb keistai gavosi, bet siaip esu ir laiminga, ir siek tiek nusiminusi

as cia 2dn sau stoviu vonioj, grazinuosi...tik ziuriu skambina mano instruktorius ir sako...greiciau lek i vairavimo mokykla...po val turi laikyti egzamina...na as asiq biski susiparinau, kad tex vaziuoti ne su savo instruktorium, o su tos vairavimo mokyklos vadovu....
bet siaip buvau rami kaip belgas, aikstele pravaziavau galima sakyti idealiai, ten tie garazai visi lb platus...estakada zema, tai net neuzgesau ne karto...tuo labiau, kad kai isvaziavom i miesta taip pat ne karto neuzgesau....vazinejom kazkokiais sunkeliais....dar per pora kazkokiu nematytu sankryzu...nu o jau kai grizom i regitra pasake, kad tvarkingai pravaziavau ir pasirays jis man....todel esu lb laiminga, kad pagaliau turiu tas teises...ir dar is pirmo karto, bet liudna todl, kad nevaziavau kartu su savo instruktorium, nes vistiek pripratau prie jo...ir dabr noredama atsidekoti jam, sian turejau sms rasyti, o taip norejos ka nors grazaus jam i akis pasakyti, nes jis zmogus tai superinis...nznau kaip man taip pasiseke....su krc neissenkancia kantrybe vyrukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfect_lie: 31 rugpjūčio 2006 - 15:43