Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Sveiki gal kas nors gali normaliai ir nuosekliai paaiskinti kaip uzvaziuot ant estakados vakar laikiau ir 6 kart uzgesau tai nerealu nes gyvenime nesu uzgesus. Nezinau tiek prisinervavau kad noriu daryt pertrauka, o mokyklos aikstelej viskas iseina(bet ten estakados nera mokiausi vaziuoti tik ant kalno) ir siaip gatvej gaudaus. toks fazoras...
Atsakyti
QUOTE(Bandytoja @ 2006 08 25, 18:02)
dos vakar laikiau ir 6 kart uzgesau tai nerealu nes gyvenime nesu uzgesus. Nezinau tiek prisinervavau kad noriu daryt pertrauka, o mokyklos aikstelej viskas iseina(bet ten estakados nera mokiausi vaziuoti tik ant kalno) ir siaip gatvej gaudaus. toks fazoras...



Sveikute! Man lygiai taip pat buvo. Mokyklineje aiksteleje niekad negesau ir apskitai gatveje per visas savo pamokas ( o ju buvo nemazai, nes emiau papildomai) gal kelis kartus ir tai pradzioje buvau uzgesus smile.gif Bet per egzamina - kaip uzburta estakados nepravaziavau blink.gif . Irgi galvoju apie pertrauka g.gif , bet is jos irgi nieko gero, nes pradedantiems reikia daugiau vazinejimo fitness3.gif showoff.gif Bet be teisiu negalima, o su instruktoriu brangu. g.gif Kazka galvoti reikia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(birgiolita @ 2006 08 25, 13:05)
  Gryzau sau sekmingai i regira ir egzas islaikytas is pirmo karto  thumbup.gif  thumbup.gif  labai laiminga esu. Beje lygiai taip pat pasiseke ir mano draugei su kuria kartu ir ejom.
Tad tikrai nenusiminkit visos nera ten taip labai baisu patys egzaminuotojai supranta jog nera lengva ir jei mato kad normaliai vaziuoji tikrai islaikysit.  4u.gif



Sveikinu 4u.gif thumbup.gif Man lieka kol kas tik svajoti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimfa: 25 rugpjūčio 2006 - 19:34
QUOTE(Bandytoja @ 2006 08 25, 18:02)
Sveiki gal kas nors gali normaliai ir nuosekliai paaiskinti kaip uzvaziuot ant estakados vakar laikiau ir 6 kart uzgesau tai nerealu nes gyvenime nesu uzgesus. Nezinau tiek prisinervavau kad noriu daryt pertrauka, o mokyklos aikstelej viskas iseina(bet ten estakados nera mokiausi vaziuoti tik ant kalno) ir siaip gatvej gaudaus. toks fazoras...



Labai paprastai: Uzvaziuoji ant jos biski, sustoji, paskui laikydama koja ant stabdziu ir sankabos sankaba pobiski leidi, masina pradeda drebet, dreba , paskuj koja sustingo ant sankabos tada nuimi nuo stabdziu ir duodi biski gazo. Jei per daug atleisi ta sankaba tai ir uzgesi. mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai is vis atrodo, kad cia pletkai bereikalingi eina, kad regitra pinigus daro, sodina, nu bet kaip pats nueini ir nieko panasaus nera mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 25, 23:28)
man tai is vis atrodo, kad cia pletkai bereikalingi eina, kad regitra pinigus daro, sodina, nu bet kaip pats nueini ir nieko panasaus nera  mirksiukas.gif .


Man irgi taip atrodo. Ir egzaminuotojai nebaisūs ten, specialiai nesodina, jei nesiginčyji dėl klaidų, tai ir neatkreipia dėmesio per daug. Jeigu matys, kad orientuojiesi situacijoje, kelyje, tai nesudirbs. Gal čia tokie pletkai sklinda iš tokių kurie dar nepasiruošę egzaminui buvo ir dėl to ir neišlaikė. Vistiek dėl neišlaikymo egzaminuojamasis kaltas būna, o ne egzaminuotojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 25, 22:23)
Labai paprastai: Uzvaziuoji ant jos biski, sustoji, paskui laikydama koja ant stabdziu ir sankabos  sankaba pobiski leidi, masina pradeda drebet, dreba , paskuj koja sustingo ant sankabos tada nuimi nuo stabdziu ir duodi biski gazo. Jei per daug atleisi ta sankaba tai ir uzgesi. mirksiukas.gif


taip taip va butent, ypac kas mokinasi su senesne masina instruktoriai moko po biski atleidinet sankaba ir man taip buvo, kai pasemiau papildoma vaziavima su 5 golfiuku instruktorius kitas isaiskino kad atleidinet reikia iki tam tikro tasko kol masina "dusta" ir tada koja sustingsta tame taske. tada atleidi rankina ir duodi gazo. Regitrij masinos yra labai jautrios butent delto ta sankaba laaabai reikia islaikyt.

nimfa dekoju uz sveikinimus 4u.gif nenusimink isilaikysi ir tu 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birgiolita: 26 rugpjūčio 2006 - 07:40
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 25, 23:23)
Labai paprastai: Uzvaziuoji ant jos biski, sustoji, paskui laikydama koja ant stabdziu ir sankabos  sankaba pobiski leidi, masina pradeda drebet, dreba , paskuj koja sustingo ant sankabos tada nuimi nuo stabdziu ir duodi biski gazo. Jei per daug atleisi ta sankaba tai ir uzgesi. mirksiukas.gif


Aciu uz paaiskinima, pasirodo ne taip man buvo isaiskinta kaip ant estakados vaziuot as beveik to gazo neduodavau del to ir uzgezdavau, o dar plius truputi kojos drebejo g.gif
Atsakyti
na stai...vakar vaziavom su instruktorium laikyti vairavimo egzamino, tai taip isejo, kad elektra utenos regitroj dingo, tai teko vaziuoti namo taip ir nepabandzius, o buvau tokia rami ir taip norejosi jau islaikyti, nes ir taip jau vargsa instruktoriu kankinu....lbai jau ilgai su juo vazineju ir tu teisiu norisi kuo greiciau....lb didelis cia man praradimas, tuo labiau, kad nuo rugsejo men keiciasi kazkas....tikra nesamone cia man isejo, jau 4 karta egzaminas nusikelia....siaubas g.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(birgiolita @ 2006 08 25, 13:05)
Sveikos visos esamos ir busimos vairuotojos  4u.gif 
senei skaitineju si skyreli bet kazko nieko nerasiau ir tyliai sau ruosiausi vairavimo egzui, kuris vyko siandien ryta  bigsmile.gif
Prisiskaicius visokiu jusu minciu ejau nusistacius, kad prasysiu jog klausimus apie masina uzdavinetu po vaziavimo arba pries, kad jeigu ka sakysiu taip ir anaip  smile.gif
Tai vat atsisedau i masiniuka pasibandziau ten aiksteles sone viskas veikia viskas normaliai , pirmyn i estakada, is pirmo karto pagesau, susikaupiau is antro pasiseke, apsisukima net neatsimenu kaip vaziavau nes jau tikrai mokejau, ir gavau sonini parkavima, va cia tai lauke manes staigmena. Kiek instruktrius moke tai reikia vaziuot palei tuos stulpus kol desini paskutini stulpa pamatau galinio trikampinio lango vidury, as taip ir darau o priesais ziuriu masiniukas pastatytas  s ir ne pro kur man tiek vietos pavaziuoti i prieki nera  doh.gif Susiparinau labai labai ir sakau uz ka cia man tokios kliutys padarytos as dar i prieky noreciau vaziuot , tai man ir sako taip taip, taip cia ir daro , nu sako tu vaziuok as tau pareguliuosiu, Supratau kad egzaminuotojas liuks pasitaike, net ant sirdies lengviau pasidare, ir pagreitejima leido tik su pirma pavara pravaziuoit na nesupratau mus moke pirma ir antra.
Isvaziavau is aiksteles i miesta vazinejau pagrinde po viliampole, baisios ten tos gatves ir galtveles padariau keletu klaideliu, dar vaziuojant paklause ar nieko jei uzduos keleta klausimu, iskarto prisiminiau ka dauguma kalbejo, bet dideles itampos nejauciau- galit sakau, ar nemaisys  - dar paklause ,nu gal ne sakau, tai pakaluse kur mokausi ir pan, apie masina nieko neklause. Malyg jie ir laukia kol pasakys:- ne ne manes dabar tai nieko neklausinekit atsakysiu kai grysiu.  Gryzau sau sekmingai i regira ir egzas islaikytas is pirmo karto  thumbup.gif  thumbup.gif  labai laiminga esu. Beje lygiai taip pat pasiseke ir mano draugei su kuria kartu ir ejom.
Tad tikrai nenusiminkit visos nera ten taip labai baisu patys egzaminuotojai supranta jog nera lengva ir jei mato kad normaliai vaziuoji tikrai islaikysit.  4u.gif



na matai kaip tau pasiseke...ir tu klausimu negavai...uch, akd man taip....kvaila elektra pakiso koja, galbut jau buciau sedejus laiminga laukime tu teisiu, o dabr tai ziauru...turiu laukti kol instruktorius paskambins ir pasakys kada naujas egzaminas....ech verysad.gif
Atsakyti
sekmadieniais galima nuvaziuoti i regitros aikstele susitarti su budinciu uz 10litu ir mokytis nors ir visa diena biggrin.gif sekmes third.gif
Atsakyti
QUOTE(lordi @ 2006 08 27, 11:10)
sekmadieniais galima nuvaziuoti i regitros aikstele susitarti su budinciu uz 10litu ir mokytis nors ir visa diena biggrin.gif sekmes third.gif


atsiprasau uz durna klausima, o cia legalu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 27, 14:43)
atsiprasau uz durna klausima, o cia legalu.  blush2.gif


ir as manau, kad cia negali buti legalu...jei butu legalu, tai sekmadieniais regitroj taip pat butu grustis kaip ir paprastom dienom, juk visi nori pravaziuoti aiksteleje, kurioje reiks laikyti egzamina.
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 27, 16:19)
ir as manau, kad cia negali buti legalu...jei butu legalu, tai sekmadieniais regitroj taip pat butu grustis kaip ir paprastom dienom, juk visi nori pravaziuoti aiksteleje, kurioje reiks laikyti egzamina.



O kodel anksciau neparasei? Gal as is pirmo karto buciau egzamina islaikius verysad.gif Kas tau taip pasake, ar per pazistamus reikia tartis, ar siaip atvazavus susitarti? g.gif
Atsakyti