Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 22, 20:58)
O tai papasakok, kas yra. Cia nieks nieko tiksliai nezino.

Na va, ėjau vieną paskutinių važiavimų, pasikvietė mane instruktorius ir išrodė visas schemas. VISKAS TAS PAT. Tik sudėliojo visur atstumus. Tarkim. Šoninis parkavimas - nebus stulpeliu. Kiek žinau bordiuras, kitur linija ir priešais mašiną imituojantys borteliai. Tai va kai įsuki jau, ir pastatai mašiną (be pavažiavimo į priekį) nuo Tavęs ir stulpelių (menamos mašinos) turi būti ne daugiau kaip 3 metrai. Tada pavažiavus į priekį, baigiant manevrą, palieki mašiniuką ten, kad tarp jo ir stulpelių butų nuo metro iki dviejų smile.gif

90 laipsnių garažas - na kad iš kiekienos pusės būtų ne mažiau kaip dešit cm, o pastačius mašina, gale iki linijos 40 cm. Neisivaizduoju kaip jie ten šliaužios su liniuotėmis, tad.. (Kiek aš stačiau - padarau daug daugiau, ale iš akies gerai viskas)

Nu va tokios nesąmonės. O naujovė tai 90laipsnių posūkis. Įsivaizduokit T formos sankryžą. MINI smile.gif Įvažiuoji, suki dešinėn, ir atgal.. Dėl šito nesu tikra, nes jie patys dar nežino ką dės ko ne, niekas nėra patvirtinta.

Sakė kažkokią nesąmonę buvo sugalvoję, kurios patys regitrininkai nepravažiavo, tai nuims hihihi.gif

Manau geriausias dalykas būtų po rugsėjo 1d. nulėkt iki regitros aikštelės ir apsižvalgyti..
Atsakyti
Vakar mus vos ne supakavo aikstelei uz siemens arenos blink.gif blink.gif blink.gif , toooks striokas buvo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Išlaikiau šiandien iš pirmo karto....
Atsakyti
QUOTE(shapokliak @ 2006 08 23, 13:23)
Išlaikiau šiandien iš pirmo karto....



Sveikinu 4u.gif Kokios jus saunuoles, kad islaikote is pirmo karto thumbup.gif As kol kas tik svajoju unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimfa: 23 rugpjūčio 2006 - 20:09
siaubiakas..... teorija islaikiau eksternu is pirmo karto. Su instruktoriu vazinejau iki 8 pamokos normaliai, o po to jis savavaliskai uzrase mane i papildomus net man nezinant.Kai atsisakiau nes nezmoniskai brangiai tai atsiunte zinute kad tipo atiduos mano lapa nepasirasyta blink.gif blink.gif blink.gif del to kad negali patvirtinti jog galiu laikyti ekzamena ohmy.gif . Ar taip gali but????? Ka dabar turiu daryti??? g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(shapokliak @ 2006 08 23, 13:23)
Išlaikiau šiandien iš pirmo karto....



Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 23 rugpjūčio 2006 - 23:19
Labas,

Paskaitinėjau čia, nes man šią vasarą vairavimo kursai buvo aktualiausia tema. Labai ilgai nesiryžau mokytis vairuot, nes...bijojau. Bet galų gale neatlaikiau spaudimo ir nuėjau į firmelę esančia šalia namų. Esmė yra ta, kad vairuot išvis nesisekė. Paskutinę dieną prieš egzą Regitroje per pravažiavimą sugebėjau net ant bortelio užlėkt. Mano instruktorius pakraupęs palinkėjo man sėkmės su 100 proc. įsitikinimu, kad neišlaikysiu. Lygiai taip pat ir aš galvojau. Egzo išvakarėse jau sumąsčiau išvis neit į egzą, galvoju, nu nereik juokint liaudies su tokiu vairavimu, bet vyras sako eik, nu nors pamatysi, kaip egzas vyksta. Tiek to, galvoju, nueisiu. Nu ir ką...Gavau patį lengviausią maršrutą, kliūtį, kuri geriausiai sekėsi ir dar mašiną tokią pat, kaip vairavimo mokykloj. Bet esmė yra ta, kad per egzą, gal kokiuus 5 kartus užgęsau, kartą neparodžiau posūkio, o reziumė - padariau 10 mažų klaidų, kai galima tik 9. Bet iki pat šiol nesuprantu kaip mane praleido, žinant tai, kaip Regitra pinigus daros. Tai vat iki šiol nesuprantu. Taip kad vairavimo egzas, kaip ir visi kiti egzai - sėkmės dalykas.
Atsakyti
QUOTE
siaubiakas..... teorija islaikiau eksternu is pirmo karto. Su instruktoriu vazinejau iki 8 pamokos normaliai, o po to jis savavaliskai uzrase mane i papildomus net man nezinant.Kai atsisakiau nes nezmoniskai brangiai tai atsiunte zinute kad tipo atiduos mano lapa nepasirasyta blink.gif blink.gif blink.gif del to kad negali patvirtinti jog galiu laikyti ekzamena ohmy.gif . Ar taip gali but????? Ka dabar turiu daryti??? g.gif g.gif g.gif



Panašių istorijų girdėjau jau ne vieną ir ne dvi ir kaip taisyklė visad tai atsitinka besimokantiems eksternu. Kaip suprantu firmos galvoja: sutaupei pora simtu mokydamasi eksternu, tai dabar mes tuos pinigus atsiimsim. Kebli situacija, bet trauktis jau nebeturi kur. Manau geriausia nueit ir pasikalbet su tos firmos direktorium ir pasakyt, kad kai padarysi 10 privalomu pavaziavimu jie privalo pasirasyt tau, tai reglamentuoja įstatymai, ir kad jei tu manysi , kad tau tų pravažiavimų nepakanka, nusisamdysi instruktorių ir nebūtinai iš jų firmos. Su jais reik griežtai ir trumpai pasikalbėt. Ir dat išsistyudijuok sutartį kurią gavai, ir pažiūrėk ar jie nepažeidžia dar kokių punktų.
Atsakyti
Na, aš irgi pravažiavau ne be klaidų. Aikštelėje gesau ant estakados 4 kartus. Pirmą kartą užgesus susinervavau, po antro pradėjo nežmoniškai drebėti kairė koja, negalėjau nulaikyt sankabos, turbūt net egzaminuotojo pusėje esanti sankaba drebėjo lotuliukas.gif Jis matyt pamatė, pasakė ramiai užvesti mašiną ir bandyti vėl (aikštelėje galima gesti 6 kartus), taigi nuvažiavau biggrin.gif Gavau įvažiuoti į statų garaža. Be problemų ! Mieste viskas klojosi kaip iš pypkės, nors ir kamštyje pabuvojau... Tik vienoje vietoje viršijau greitį blush2.gif Jis man užsiminė apie tai, as nesiginčijau sutikau, kad nepastebėjau ženklo, reiškiančio 70km/h galiojimo zonos pabaigą, na ir jis man daugiau nieko ir nesakė g.gif Iš to džiaugsmo, kad viskas gerai, ir kad vienoje sankryžoje visiškai nebuvo mašinų, pamiršau parodyti posūkį doh.gif Jis žinoma pasižymėjo tongue.gif Taigi viskas buvo čiki, labai svarbu, kad sugebėtum orientuotis kelyje, nepasimestum jei kelyje yra kliūčių (man teko kamštyje persirikiuot per vieną juostą, nesijaudinau ir viskas pavyko puikiai) Na, taip ir išlaikiau iš pirmo karto... Nesijaudinkit, viskas ten gerai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 24, 14:58)
Manau geriausia nueit ir pasikalbet su tos firmos direktorium ir pasakyt, kad kai padarysi 10 privalomu pavaziavimu jie privalo pasirasyt tau, tai reglamentuoja įstatymai, ir kad jei tu manysi , kad tau tų pravažiavimų nepakanka, nusisamdysi instruktorių ir nebūtinai iš jų firmos. Su jais reik griežtai ir trumpai pasikalbėt. Ir dat išsistyudijuok sutartį kurią gavai, ir pažiūrėk ar jie nepažeidžia dar kokių punktų.

Vienintelė išeitis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki.
Vyras pasikalbejo su direktorium ir nusprende kad man reikes pravaziuoti su juo papildomai, tada jis ir spres ar man pasirasyt. Nezinau kaip ten baigsis....man 29 ekzas verysad.gif . Man siaip nelogiska kad nepasiraso : gavau paslauga - sumokejau ir viso gero, norejau samdyt kita instruktoriu bet ziuresim kaip bus su tuo direktoriu g.gif

Sutarties 1.1 punktas:

Isduoti Mokiniuj, turinciam galutinius teigiamus mokymo kurso dalyku ivertinimus nustatytos formos kursu baigimo liudijima rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 24 rugpjūčio 2006 - 20:19
As vairavimo egza laikiau beveik pries metus ir klaidu nepadariau - gavau zenkliuka 70 dovanu. Jeigu vairavimo instruktorius sako, kad vaziuoji gerai, tej tikrai nera ko bijoti.
Atsakyti
Sveikos visos esamos ir busimos vairuotojos 4u.gif
senei skaitineju si skyreli bet kazko nieko nerasiau ir tyliai sau ruosiausi vairavimo egzui, kuris vyko siandien ryta bigsmile.gif
Prisiskaicius visokiu jusu minciu ejau nusistacius, kad prasysiu jog klausimus apie masina uzdavinetu po vaziavimo arba pries, kad jeigu ka sakysiu taip ir anaip smile.gif
Tai vat atsisedau i masiniuka pasibandziau ten aiksteles sone viskas veikia viskas normaliai , pirmyn i estakada, is pirmo karto pagesau, susikaupiau is antro pasiseke, apsisukima net neatsimenu kaip vaziavau nes jau tikrai mokejau, ir gavau sonini parkavima, va cia tai lauke manes staigmena. Kiek instruktrius moke tai reikia vaziuot palei tuos stulpus kol desini paskutini stulpa pamatau galinio trikampinio lango vidury, as taip ir darau o priesais ziuriu masiniukas pastatytas s ir ne pro kur man tiek vietos pavaziuoti i prieki nera doh.gif Susiparinau labai labai ir sakau uz ka cia man tokios kliutys padarytos as dar i prieky noreciau vaziuot , tai man ir sako taip taip, taip cia ir daro , nu sako tu vaziuok as tau pareguliuosiu, Supratau kad egzaminuotojas liuks pasitaike, net ant sirdies lengviau pasidare, ir pagreitejima leido tik su pirma pavara pravaziuoit na nesupratau mus moke pirma ir antra.
Isvaziavau is aiksteles i miesta vazinejau pagrinde po viliampole, baisios ten tos gatves ir galtveles padariau keletu klaideliu, dar vaziuojant paklause ar nieko jei uzduos keleta klausimu, iskarto prisiminiau ka dauguma kalbejo, bet dideles itampos nejauciau- galit sakau, ar nemaisys - dar paklause ,nu gal ne sakau, tai pakaluse kur mokausi ir pan, apie masina nieko neklause. Malyg jie ir laukia kol pasakys:- ne ne manes dabar tai nieko neklausinekit atsakysiu kai grysiu. Gryzau sau sekmingai i regira ir egzas islaikytas is pirmo karto thumbup.gif thumbup.gif labai laiminga esu. Beje lygiai taip pat pasiseke ir mano draugei su kuria kartu ir ejom.
Tad tikrai nenusiminkit visos nera ten taip labai baisu patys egzaminuotojai supranta jog nera lengva ir jei mato kad normaliai vaziuoji tikrai islaikysit. 4u.gif
Atsakyti