Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(sauluciukas @ 2006 08 21, 12:34)
O as va kaip neislaikiau pries du emnesius, tai dabar nieko nedariau, dar apie tuos pakeitimus girdejau, tai dabar jau tuoj jauciunuo rugsejo reikia eiti kazkur dasimokit, nes pas ta pati instruktoriu tai nenoriu..


o kodel pas ta pati nenori? nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 08 20, 16:29)
nagi pasakokit, kokios užduotys aikštelėj dabar pagal naujas taisykles?mano giminaitė mokėsi pagal senas, o laikymas rugsėjo 1ąją..jau bus viskas pakeista doh.gif


Tai estakada, garazas, 45 laipsniai ir soninis parkavimas, dar apsisukimas ribotam plote
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 08 20, 16:29)
nagi pasakokit, kokios užduotys aikštelėj dabar pagal naujas taisykles?mano giminaitė mokėsi pagal senas, o laikymas rugsėjo 1ąją..jau bus viskas pakeista doh.gif

Nieko ten perdaug nepakeista, atstumai suzymeti, jei mokejai ir taip ivaziuosi ir naujas pratimas, tai pora posukiu padaryti 90 laipsniu kampu. Siaip niekas dar nepatvirtinta
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 18, 14:17)
oj jus pokstininkes  biggrin.gif  joa, siaip ant drasos tikrai nepamaisytu tas 50g...gal net visas 100  mirksiukas.gif

gal kas laiket Utenoj? ar geri egzaminatoriai?

clap.gif laikiau utenoj, gruodzio menesi thumbup.gif viska is pirmo karto, nors pries tai galima sakyti net vairavusi nebuvau ax.gif man papuoliu liuks instruktorius thumb_yello.gif po egzo, pagyre dar, ir liepe mano berniukui lekti ir pirkti man geliu glebi lotuliukas.gif
bet siaip tai kiek is draugiu girdejau pasitaiko visokiu gun_rifle.gif nors imk ir box.gif
Atsakyti
Aš laikysiu praktikos egzaminą trečiadienį. Ko labiausiai bijau, tai kad pradėsiu gesti blush2.gif Sakykit, o jie labai reaguoja į tokį dalyką, kaip kad nevisiškai tvarkingą pajudėjimą iš vietos, na kai neužgesti, bet mašiniukas bildėt pradeda dėl per greit atleidžiamos sankabos g.gif Šiaip pasitikiu savimi, na neperdaug ir tikiuosi kad egzaminuotjas nebus labai susiraukęs, nes kitaip bus nekas doh.gif
Atsakyti
[quote=nerciukaz,2006 08 21, 21:54]
clap.gif laikiau utenoj, gruodzio menesi thumbup.gif viska is pirmo karto



Kaip faina!!! Kaip as pavydziu (baltu pavydu bigsmile.gif ). O gal yra naujai issilaikiusiuju? 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, o už vairavimo egzaminą reikia sumokėti prieš einant prašymą rašyt ar kada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shapokliak @ 2006 08 21, 18:37)
Aš laikysiu praktikos egzaminą trečiadienį. Ko labiausiai bijau, tai kad pradėsiu gesti  blush2.gif  Sakykit, o jie labai reaguoja į tokį dalyką, kaip kad nevisiškai tvarkingą pajudėjimą iš vietos, na kai neužgesti, bet mašiniukas bildėt pradeda dėl per greit atleidžiamos sankabos  g.gif  Šiaip pasitikiu savimi, na neperdaug ir tikiuosi kad egzaminuotjas nebus labai susiraukęs, nes kitaip bus nekas  doh.gif



o cia viskas priklausys nuo egzmonuotojo, kaip sakant ant kokio uzsirausi pvz. mano tai nekreipe i daugybe uzgesimo, bet burbejo.

o uz egza reikia pirma susimoki i kasa, o paskui eini popieriu tvarkyti. biggrin.gif
Atsakyti
O jei neišlaikai kada gali perlaikyt? Ta prasme ar yra privalomas laikas kurį turi išlaukt ar bet kada kai tik randi neužimtą laiką? Klausimas ne apie kelių sav. eiles, bet sakykim pvz. - ryt neišlaikau, ir staiga atsiranda laisva vieta poryt - ar galėčiau tada bandyt ar būtinai tik po poros, trijų sav. ar kt. laiko?
Atsakyti
nesvarbu kada laikyti, kai tik atsiras laiko, gali iškart, tik tą pačią dieną neleidžia... Vat, o nuo rugsejo sake bus daug sunkiau, bus dar visokiausiu parkavimusi įkalnėje ir nuokalnėje...
Papildyta:
Nimfa Paskelbta Šiandien, 11:57
[quote=nerciukaz,2006 08 21, 21:54]
clap.gif laikiau utenoj, gruodzio menesi thumbup.gif viska is pirmo karto



Kaip faina!!! Kaip as pavydziu (baltu pavydu bigsmile.gif ). O gal yra naujai issilaikiusiuju? 4u.gif


Na aš išlaikiau prieš dvi savaites...
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2006 08 22, 19:17)
nesvarbu kada laikyti, kai tik atsiras laiko, gali iškart, tik tą pačią dieną neleidžia... Vat, o nuo rugsejo sake bus daug sunkiau, bus dar visokiausiu parkavimusi įkalnėje ir nuokalnėje...

Iš kur tokios žinios?

Rodė man naujus pratimus, nes po rugsėjo laikysiu - nieko panašaus nėr
Atsakyti
[QUOTE]Rodė man naujus pratimus, nes po rugsėjo laikysiu - nieko panašaus nėr[QUOTE]

O tai papasakok, kas yra. Cia nieks nieko tiksliai nezino.
Atsakyti