Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas


Tai tu treniruokis kol lauki. Su gramais lotuliukas.gif
[/quote]


Jau nuo siu iseiginiu ir pradesiu treniruotis. Tik reikia vieta kokia surasti, kad mentai nepagautu. nono.gif
Atsakyti
[quote=Nimfa,2006 08 18, 19:17]
Tai tu treniruokis kol lauki. Su gramais lotuliukas.gif
[/quote]
Jau nuo siu iseiginiu ir pradesiu treniruotis. Tik reikia vieta kokia surasti, kad mentai nepagautu. nono.gif
[/quote]

na va...didziausia problema ir man yra del tos vietos, baisu, kad policija taip is kokio krumo neissoktu...rytoj zadu su dviraciu pavazineti ir paieskoti vietos kokios...tikiuosi rasti, nes iki egzo tik savaitele liko, o su instruktorium nebenoriu vazinetis....
Atsakyti
]

na va...didziausia problema ir man yra del tos vietos, baisu, kad policija taip is kokio krumo neissoktu...rytoj zadu su dviraciu pavazineti ir paieskoti vietos kokios...tikiuosi rasti, nes iki egzo tik savaitele liko, o su instruktorium nebenoriu vazinetis....
[/quote]


Is vienos puses gerai su instruktoriumi papildomai vazineti, bet is kitos - ne labai. Nes pvz, as pripratau prie instruktoriaus masinos, o Regitroje laaaabai jautri masina papuole, tai nei gazo , nei sankabos nejauciau normaliai blink.gif Nors su instruktoriumi jokiu tokiu problemu nebuvo, visai kitaip masina buvo sureguliuota wink.gif Ir su benzinine (jos sako jautresnes nei dyzelinines) vaziavau irgi negesdavau. 4u.gif
Atsakyti
O aš su dviem mašiniukais mokiaus, tiesa ne kaži kiek jos skirias...
Atsakyti
Siandiena vzinejom aiksteleje pirma karta su instruktoriu....lyg ir neblogai sekesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 17, 19:03)
Merginos, o gal zinote kokie atstumai tarp stulpeliu buna tose aikstelese? MB dabar atostogauja, tai mokinti mane labai pasineses, bet atstumu nzn, tai negalim dabar dirbtinos aiksteles, is padangu, sustatyti sad.gif Gal kuri zinote kokie tie atstumai? g.gif



jeigu lb lb neklystu, tai naujausiose KET knygelese yra parodyta kaip reikia atlikti uzhduotis aiksteleje ir ten tie atstumai surashyti prie paveixliuku 4u.gif
Atsakyti
ahoj,
gal kas turit ar zinot kur rasti regitros naudojamos programos versija? o tai zmona kankinasi su VTT2 ir KET5:) jau net gaila ziuret i ja:)
Atsakyti
Klausykit, o ar bereikia užsidėt 70 ženklą važiuojant, kai teises turi mažiau nei du metus. Kažkaip gatvėj jau senokai nei vieno su tokiu ženklu nemačiau.
Papildyta:
ir dar, čia aišku neįtemą, bet kaip sureguliuot šitam forume laiką? Man tokias pūgas rašo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bivusha @ 2006 08 19, 19:26)
ahoj,
gal kas turit ar zinot kur rasti regitros naudojamos programos versija? o tai zmona kankinasi su VTT2 ir KET5:) jau net gaila ziuret i ja:)



Tai kodel kankinasi? Regitroj klausymai beveik tie patys kaip ir KET5.... Tegu dar ir mokyklos programa pasprendzia .
Atsakyti
nagi pasakokit, kokios užduotys aikštelėj dabar pagal naujas taisykles?mano giminaitė mokėsi pagal senas, o laikymas rugsėjo 1ąją..jau bus viskas pakeista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 08 20, 16:29)
jau bus viskas pakeista doh.gif

Na ne viskas....visko taip lengvai nepakeisi lotuliukas.gif
Atsakyti
O as va kaip neislaikiau pries du emnesius, tai dabar nieko nedariau, dar apie tuos pakeitimus girdejau, tai dabar jau tuoj jauciunuo rugsejo reikia eiti kazkur dasimokit, nes pas ta pati instruktoriu tai nenoriu..
Atsakyti