Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

maddox labai gaila,kad nepavyko,sakiau,kad su ta sankaba labai jau sudėtinga doh.gif Na,bet tikėsimės,kad antras kartas neapgaus mirksiukas.gif

Naktine plaštake sveikinimai thumbup.gif mano med.pažymą irgi paėmė,po kiek laiko sakė teisės bus?Man tai net po 3 savaičių. g.gif
Atsakyti
[quote=maddox,2006 08 17, 15:37]tai va neislaikiau egzo. Viskas normaliai ejosi, kol nesustojau prie stop linijos (kur ivaziavimas) kokius 5 kartus uzgesau, o gal net ir daugiau, ir ant estakados 2 kartus, bet egzaminuotojas pasirode labai geras ir leido toliau i garaza vaziuoti, bet aisku neivaziavau, stulpeli numeciau. Apskritai egzaminuotojas buvo toks atsipalaidaves, net lenteles su popieriumi, kur klaidas zymisi, nebuvo pasiemes ant keliu, kol nepradejau gesti koki trecia karta, ir man dar jis sako: kas cia tau pasidare, taip gerai vaziavai blush2.gif .
reikes papildomus imtis, nes man tik 12 d. egzas, tai iki to laiko vapse nieko nemokesiu.  verysad.gif

Uzjauciu verysad.gif As irgi siandien laikiau (dar 2 karta verysad.gif ) ir neissilaikiau. Labai jautri masina papuole. As sankaba jauciau, bet gazo tai ne. Estakados nepravaziavau, nors per pamokas (is viso aiksteleje buvau 5 kartus) ne vieno karto neuzgesau unsure.gif Vos neapsiverkiau ... net noras dar karta eiti laikyti visai prapuole verysad.gif
Antra karta mokestis yra 65 Lt, jei pirma karta aikstelej neislaikai. Man irgi egzas tik 12 diena... is tikruju viska galima pamirsti iki tos dienos.. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimfa: 17 rugpjūčio 2006 - 19:40
ax.gif tai jus pedaug nesijaudinkit, is pirmo ar antro akrto neislaiket, reiskias sekanti islaikysit....tereikia pries vaziavima ant drasos 50g padaryti, kad kojos nedrebetu, juk ten sankabos ziauriai jautrios g.gif
man vat 5dn kita egzaminas, as jo lb laukiu...nznau kas cia man darosi, tikriausiai lb teisiu noriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 08 16, 21:22)
Eik jau tai čia tau blaivai taip atrodo. Išgėrus žinok viskas paprasčiau laugh.gif Spėju tongue.gif


nu bet cia tai tiesa, budama girta dar ir i draga nuvaziuosiu arba sumanysiu su keliu policininkais palenktyniauti, kazi kas ten man uzbanguotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 17, 20:50)
ax.gif tai jus pedaug nesijaudinkit, is pirmo ar antro akrto neislaiket, reiskias sekanti islaikysit....tereikia pries vaziavima ant drasos 50g padaryti, kad kojos nedrebetu, juk ten sankabos ziauriai jautrios  g.gif
man vat 5dn kita egzaminas, as jo lb laukiu...nznau kas cia man darosi, tikriausiai lb teisiu noriu  biggrin.gif
Papildyta:
nu bet cia tai tiesa, budama girta dar ir i draga nuvaziuosiu arba sumanysiu su keliu policininkais palenktyniauti, kazi kas ten man uzbanguotu  lotuliukas.gif


Matyt, kita karta be 50 gramu i egzamina neisiu, bet to kito karto dar laukti ir laukti. O del sankabu tai kai pirma karta laikiau, labai gerai viskas sureguliuota buvo, o si karta tai net gazo is pradziu nesuradau, kazkaip pedalas tas idomiai isdestytas buvo. Aisku pripratus prie vienos masinos su kita vaziuoti sunkiau, jei dar prastai vaziujoji arba jaudiniesi labai. As viena ne bijojau vaziuoti, bet su isnpektoriumi tai nesuprantu, kas man darosi. Nors ir pirmas ir antras nebuvo lab. griezti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 17, 15:37)
Dar pamirsau cia kazkas rase, kad antra karta laikymas 65 Lt , taip, ar cia man vaidenas  mastau.gif .

jei suklydai aikštelėj sutaupai 18lt ir moki ne 83, 65lt(čia kaip akcija kokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )..va kokie geri dėdės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 17, 19:03)
Merginos, o gal zinote kokie atstumai tarp stulpeliu buna tose aikstelese? MB dabar atostogauja, tai mokinti mane labai pasineses, bet atstumu nzn, tai negalim dabar dirbtinos aiksteles, is padangu, sustatyti sad.gif Gal kuri zinote kokie tie atstumai? g.gif

man instruktorius buvo surašęs tuos atstumus, pabandysiu paieškoti to lapelio, gal dar neišmečiau.. jei rasiu - ryt juos parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 17, 19:03)
Merginos, o gal zinote kokie atstumai tarp stulpeliu buna tose aikstelese?Gal kuri zinote kokie tie atstumai? g.gif

Man rods 2,5 metro. smile.gif

QUOTE(Nimfa @ 2006 08 17, 21:29)
Matyt, kita karta be 50 gramu i egzamina neisiu, bet to kito karto dar laukti ir laukti.

Tai tu treniruokis kol lauki. Su gramais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimfa @ 2006 08 17, 20:29)
Matyt, kita karta be 50 gramu i egzamina neisiu, bet to kito karto dar laukti ir laukti.


Po teisybei,tai aš prieš egzą 50g padariau brendžiuko blush2.gif su kava blush2.gif

Kažkur ir aš turėjau tuos atstumus,bet tik vakare jei rasiu parašysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimfa @ 2006 08 17, 16:38)
Vos neapsiverkiau ... net noras dar karta eiti laikyti visai prapuole  verysad.gif


Tai zinok, ir man dingsta noras, bet paskui pagalvoju, eisiu tol, kol islaikysiu, nors ir rekordus visus sumusiu, bet vis tiek eisiu. Reikia kazkaip tas teises islaikyti. Kai prisimenu vakar diena, tai nieko ten sunkaus, bet va tos masinos ir pakisa koja. biggrin.gif


O jus cia su tais 50 gr. rimtai. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 18 rugpjūčio 2006 - 09:35
QUOTE(maddox @ 2006 08 18, 10:35)
eisiu tol, kol islaikysiu, nors ir rekordus visus sumusiu, bet vis tiek eisiu. Reikia kazkaip tas teises islaikyti.



Mano pazystamos brolis laike 15 kartu blink.gif lotuliukas.gif , nemanau kad kam nors pavyks numusti rekorda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 18, 09:35)
O jus cia su tais 50 gr. rimtai.  bigsmile.gif


Visiškai rimtai biggrin.gif tik aišku ne prieš pat egzą,bet likus kažkur gerai valandai,kad langai mašinoj nepradėtų rasoti lotuliukas.gif ,nors nuo tokio kiekio tai nemanau,kad kas ar užuostų irnesakyk.gif
Atsakyti
oj jus pokstininkes biggrin.gif joa, siaip ant drasos tikrai nepamaisytu tas 50g...gal net visas 100 mirksiukas.gif

gal kas laiket Utenoj? ar geri egzaminatoriai?
Atsakyti