Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

atbulom?????? doh.gif vaje, kam to reikia?
Atsakyti
QUOTE(Sky'wane @ 2006 08 16, 20:46)
atbulom??????  doh.gif  vaje, kam to reikia?


as irgi nelabai suprantu, taigi mieste ant estakadu nepradesi vazinetis atbulom. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 16, 22:52)
Saunuole sveikinu 4u.gif . Gal as siandien tave ir maciau nes ryte stovejau eilei tr.regstravimui ir mergina uzgeso tongue.gif , baltais plaukais....gal tu buvai?


Turbūt ne aš,nes aš 16,30val. laikiau egzą ax.gif

Maddox sekmės Tau egze 4u.gif
O dėl sankabos,labai lėtai po truputį ją atleidinėk,neskubėk ir Nesijaudink viskas bus gerai-išlaikysi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROMA'ntike: 17 rugpjūčio 2006 - 08:39
QUOTE(airv @ 2006 08 16, 20:01)
O aš neišlaikiau  verysad.gif Ech, dabar tik rugsėjo pirmą dieną laikymas...Gal kuri tiksliai žinot kokie ten pasikeitimai nuo tos datos bus  g.gif



Nepergyvenk, friends.gif siandien gal ir as papildysiu neislaikiusiuju gretas biggrin.gif
Atsakyti
Issilaikiau teorija bigsmile.gif Dabar ieskau instruktoriaus,bet visi labai uzsieme verysad.gif
Atsakyti
Klausykit merginos, o kaip ten yra su dokumentais? As šįryt išsilaikiau vairavima, ten tiek daug jie visokių dokumentėlių reikalavo, kad nebesusigaudžiau ir kai praėjo pirminis džiaugsmas žiūriu, kad vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos neturiu. Ar jie ir turėjo ją paimt, ar aš čia apsižioplinau ir palikau pas juos?
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 17, 12:24)
Klausykit merginos, o kaip ten yra su dokumentais? As šįryt išsilaikiau vairavima, ten tiek daug jie visokių dokumentėlių reikalavo, kad nebesusigaudžiau ir kai praėjo pirminis džiaugsmas žiūriu, kad vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos neturiu. Ar jie ir turėjo ją paimt, ar aš čia apsižioplinau ir palikau pas juos?

bijau, kad sveikatos pažymėjimas, pirmos pagalbos ir pan. dokumentai turėjo likti pas tave blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 17, 00:14)
Aiškiai...atbulom ant estakados  lotuliukas.gif Aš kaip tik taip girdėjau lotuliukas.gif


Nu suprantat jus nuo estakados nuvaziuojat i desine ir ten kaip tik is desines yra balta istisine linija, tai nori kad tu palei ta linija lygiai ir griztum, bet ne ant pacios estakados gi biggrin.gif , tai reikia kad suprasum jog tu jauti desiniji masinos sona uf doh.gif
Nu vien zodz.....bet gal to ir ne bus juk pasakiau svarste
Papildyta:
QUOTE(Cheburashka @ 2006 08 17, 11:27)
Issilaikiau teorija  bigsmile.gif Dabar ieskau instruktoriaus,bet visi labai uzsieme  verysad.gif



Sveikinu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
bijau, kad sveikatos pažymėjimas, pirmos pagalbos ir pan. dokumentai turėjo likti pas tave blush2.gif


katik paskambinau i regitra tai sake ta medicinine pazyma atsiimsiu su teisem kartu policijoje.
Atsakyti
tai va neislaikiau egzo. Viskas normaliai ejosi, kol nesustojau prie stop linijos (kur ivaziavimas) kokius 5 kartus uzgesau, o gal net ir daugiau, ir ant estakados 2 kartus, bet egzaminuotojas pasirode labai geras ir leido toliau i garaza vaziuoti, bet aisku neivaziavau, stulpeli numeciau. Apskritai egzaminuotojas buvo toks atsipalaidaves, net lenteles su popieriumi, kur klaidas zymisi, nebuvo pasiemes ant keliu, kol nepradejau gesti koki trecia karta, ir man dar jis sako: kas cia tau pasidare, taip gerai vaziavai blush2.gif .
reikes papildomus imtis, nes man tik 12 d. egzas, tai iki to laiko vapse nieko nemokesiu. verysad.gif
Papildyta:
naktine plastake ir ROMA'ntike labai labai sveikinu bis.gif, ir labai labai pavydziu, tik nezinau juodai ar baltai hihihi.gif
Papildyta:
Dar pamirsau cia kazkas rase, kad antra karta laikymas 65 Lt , taip, ar cia man vaidenas mastau.gif .
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 17, 16:37)
Dar pamirsau cia kazkas rase, kad antra karta laikymas 65 Lt , taip, ar cia man vaidenas  mastau.gif .

Nesijaudink, islaikysi is antro karto, tik nusiramink ir dar siek tiek pasipraktikuok. O del mokejimo, tai taip 65 lt, kadangi i miesta nevaziavai, kai eisi moketi, kasoje klaus kelinta karta laikai ir ar buvai i miesta isvaziavusi. Sekmes mokantis ir laikant.
Atsakyti
Merginos, o gal zinote kokie atstumai tarp stulpeliu buna tose aikstelese? MB dabar atostogauja, tai mokinti mane labai pasineses, bet atstumu nzn, tai negalim dabar dirbtinos aiksteles, is padangu, sustatyti sad.gif Gal kuri zinote kokie tie atstumai? g.gif
Atsakyti