Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 16, 17:39)
dabr vazineju, sake, gerai...ir egzaminas ne uz kalnu jau

Nu pravažiavau pirmą sykį ir Savanoriais ir Donelaičio ir Kęstučio ir Birštono ir Gertrūdos ir šimtu kitų gatvių blush2.gif .... Išlipau ir paeit nebegaliu nuo įtampos.. Nemačiau nei ženklų, nei šoninių veidrodėlių, nei mašinų doh.gif Gal kokį 30 katų pravažiavusi ir gausiu pagyrimą... Po darbo maniau parodysiu MB, kaip išmokau... Baisesenė situacija nei vakar... nebekalbam ir grįžau visa apsižliumbusi. Ėt verysad.gif

QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 16, 18:09)
Merginos,egzaminą IŠLAIKIAU  yahoo.gif
Sankaba labai jautri pas juos ax.gif

Bravo bravoooo!
Nu matyt sankaba kaip mūsų mašinai... su instruktorium užgęsau sykį, o va su MB kokius 15....

QUOTE(maddox @ 2006 08 16, 18:56)
Tik va su sankaba bus man kaput  doh.gif , nelabai as ja jauciu, metau, kaip nezinau kas.

Na man panašiai. beje, bajeris koks buvo... Instruktorius sako "Nuspausk sankabą iki galo", aš ieškau koja sankabos ir nerandu, tai sakau aš jam, nu kad nebėr sankabos, o jis gi nuspaudęs pats... ir aš jos nerandu koja...kone po vairu palindau. blush2.gif tai ar gali tokia vištukė vairuot? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita333 @ 2006 08 16, 21:37)
ir aš jos nerandu koja...kone po vairu palindau.  blush2.gif  tai ar gali tokia vištukė vairuot?  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

taigi sėdynę susireguliuok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 16, 21:35)
taigi sėdynę susireguliuok  bigsmile.gif

Taigi instruktorius kai nuspaudžia pas save sankabą ir manoji nusispaudžia, tai va ir ieškau koja ieškau ir nebeužčiuopiu aš jos doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita333: 16 rugpjūčio 2006 - 21:38
nu tai vis tiek gi pasiekiama... lotuliukas.gif Ai by tik smagu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita333 @ 2006 08 16, 22:38)
Taigi instruktorius kai nuspaudžia pas save sankabą ir manoji nusispaudžia, tai va ir ieškau koja ieškau ir nebeužčiuopiu aš jos  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vita333 - tik nepasiduok!!!
Atsakyti
Ne ne nepasiduosiu, ieškosiu ir rasiu kitą sykį mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 16, 19:09)
Merginos,egzaminą IŠLAIKIAU  yahoo.gif
Instruktorius nieko neklausinėjo visiškai,pasitaikė aikštelėj kišenėlė ir kažkokį ratuką aplink Regitrą pravažiavau ir viskas biggrin.gif Labai jaudinausi,net kojos drebėjo,užgesau 2 kartus iš jų vieną kartą sankryžoje.Sankaba labai jautri pas juos ax.gif

Sugebėjau net nuo kelio nuvažiuot hihihi.gif ir važiuodama 30km/h įjungiau 4 pavarą doh.gif galvojau viskas-neišlaikysiu tikrai,bet klydau.Po 3 savaičių bus teisytės jau mano kišenėj biggrin.gif


Saunuole sveikinu 4u.gif . Gal as siandien tave ir maciau nes ryte stovejau eilei tr.regstravimui ir mergina uzgeso tongue.gif , baltais plaukais....gal tu buvai?
Atsakyti
O aš neišlaikiau verysad.gif Ech, dabar tik rugsėjo pirmą dieną laikymas...Gal kuri tiksliai žinot kokie ten pasikeitimai nuo tos datos bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 17, 00:01)
.Gal kuri tiksliai žinot kokie ten pasikeitimai nuo tos datos bus  g.gif

gairelių rodos aikštelėj nebebus
Atsakyti
Sakė instruktorius šiandien, kad parkuotis reiks tik pagal vieną kraštą
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 17, 00:01)
O aš neišlaikiau  verysad.gif Ech, dabar tik rugsėjo pirmą dieną laikymas...Gal kuri tiksliai žinot kokie ten pasikeitimai nuo tos datos bus  g.gif


Uzjauciu bet gal verta dar pora papildomu paimt ir islaikysi console.gif .
O del pasikeitimu ta rodos nori kuoliukus parkavimo nuimt, ir svarste dar viena uzduoti pridet: tipo kai nuvaziuoji nuo estakados ten biski posuki darai, tai nori kad tokiu pat budu palei linija griztum atbuline eiga.
Gal neaiskiai pasakiau g.gif blush2.gif

Tu sek regitros tinklapyje grafika, gali anksciau vieta atsirast ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 16 rugpjūčio 2006 - 23:08
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 17, 00:07)
tipo kai nuvaziuoji nuo estakados ten biski posuki darai, tai nori kad tokiu pat budu palei linija griztum atbuline eiga.
Gal neaiskiai pasakiau g.gif  blush2.gif

Aiškiai...atbulom ant estakados lotuliukas.gif Aš kaip tik taip girdėjau lotuliukas.gif
Atsakyti