Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 16, 18:39)
o ka pasakei apie ta generatoriaus dirzeli?

apie tą dirželį tai aš žinojau..reik sakyt, jei cypia, tai susidėvėjęs arba per laisvas bigsmile.gif
Atsakyti
O manes nieko neklausinejo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,egzaminą IŠLAIKIAU yahoo.gif
Instruktorius nieko neklausinėjo visiškai,pasitaikė aikštelėj kišenėlė ir kažkokį ratuką aplink Regitrą pravažiavau ir viskas biggrin.gif Labai jaudinausi,net kojos drebėjo,užgesau 2 kartus iš jų vieną kartą sankryžoje.Sankaba labai jautri pas juos ax.gif

Sugebėjau net nuo kelio nuvažiuot hihihi.gif ir važiuodama 30km/h įjungiau 4 pavarą doh.gif galvojau viskas-neišlaikysiu tikrai,bet klydau.Po 3 savaičių bus teisytės jau mano kišenėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 16, 18:09)
Merginos,egzaminą IŠLAIKIAU  yahoo.gif


ŠAUNUOLĖ didis.gif sokiai.gif victory.gif victory.gif
Atsakyti
ROMANTIKE,kaip faaaina ,sveikinu bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ka merginos, as ir einu ryt laikyt praktinio vairavimo egzamino, bijau tai neapsakomai, jau dabar kinkos dreba fear.gif , kad tik viskas butu gerai....
Atsakyti
Dėkavoju už sveikinimus 4u.gif Pati dar netikiu,kad išsilaikiau biggrin.gif

QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 16, 18:23)
na ka merginos, as ir einu ryt laikyt praktinio vairavimo egzamino, bijau tai neapsakomai, jau dabar kinkos dreba fear.gif , kad tik viskas butu gerai....


Žinok ir aš labai bijojau ir tai man labai trugdė susikaupti.Net koja ant pedalio pradėjo drebėti,geriau yra nusiraminti ir savim pasitikėti,nes tik per plauką egzą išlaikiau,bent jau man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 16, 15:09)
Merginos,egzaminą IŠLAIKIAU  yahoo.gif

Sankaba labai jautri pas juos ax.gif



Sveikinu thumbup.gif .
Tik va su sankaba bus man kaput doh.gif , nelabai as ja jauciu, metau, kaip nezinau kas.
Papildyta:
QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 16, 15:23)
na ka merginos, as ir einu ryt laikyt praktinio vairavimo egzamino, bijau tai neapsakomai, jau dabar kinkos dreba fear.gif , kad tik viskas butu gerai....


As irgi einu laikyti rytoj bijau.gif
Atsakyti
[/QUOTE]As irgi einu laikyti rytoj bijau.gif[QUOTE]
o tai kokiam tu mieste ir kelita val?
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2006 08 16, 16:00)
o tai kokiam tu mieste ir kelita val?


Vilniuje, 13 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 16 rugpjūčio 2006 - 20:09
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 14, 17:33)
oj nea, dar ne tokia durna, kad girta vazineciau, perdaug darbo, pastangu ir pinigu ideta, kad gauti teises....jeigu atimtu, tai viska is naujo reiktu pradeti, o to tai jau tikrai nesinori  tongue.gif

Eik jau tai čia tau blaivai taip atrodo. Išgėrus žinok viskas paprasčiau laugh.gif Spėju tongue.gif
Atsakyti
As tai einu Klaipedoje 8 val. ryto, tikiuosi viskas pasiseks....
p.s. Sekmes tau, maddox, ir visiem kitiem kas dar tik eis laikyt.
Atsakyti