Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 15, 18:40)
na tai dabr pasisaugok  mirksiukas.gif  gi baudos tai lb dideles

na jau nebeteks, nes prieš porą savaičių egzaminą išsilaikiau smile.gif bet kai pagalvoju, tai rizikavom nežinodami, kad už važinėjimąsi be teisių aikštelėje baudžia ax.gif o dar ir instruktorius pasakė, kur yra aikštelė, ir liepė papildomai pasivažinėt, o apie baudas nė neužsiminė blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cheery: 15 rugpjūčio 2006 - 18:09
QUOTE(cheery @ 2006 08 15, 18:08)
na jau nebeteks, nes prieš porą savaičių egzaminą išsilaikiau smile.gif bet kai pagalvoju, tai rizikavom nežinodami, kad už važinėjimąsi be teisių aikštelėje baudžia ax.gif o dar ir instruktorius pasakė, kur yra aikštelė, ir liepė papildomai pasivažinėt, o apie baudas nė neužsiminė blink.gif


Man irgi instruktorius tą patį sakė blink.gif
Cheery o kokių teorinių klausimų Tavęs klausinėjo,man rytoj vairavimo egzas,tai truputį viduriuoju blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes! Jungiuosi ir as prie jusu. Irgi greit egzaminas ir jau antra karta. Nors su instruktoriumi normaliai vazinejau, bet vis tiek bijau kazko. O dabar prisiskaiciau apie tuos papildomus klausimus apie sandara, tai is vis bloga darosi. Gal kas galetu parasyti kokie mazdaug jie buna? blink.gif
Atsakyti
Labutės visos, likimo draugės 4u.gif
Rytoj pirmas važiavimas su instruktoriumi... O jau bijau ne tas žodis. O dar šiandien sugalvojau su MB pavažiuoti. Nervingas visas, piktas... Privažiavau prie sankryžos, o priešpriešiais atlėkė kaži kokie žąsinai nesvietišku greičiu, vyras man rėkia "Stabdyk", aš į šoną suku, širdis daužosi, o tie ereliai pralėkė prie mūsų ir sankryžoj dėjo ant stabdžių ir du kartus aplink vietoje apsisuko.... Nebepajėgiau toliau važiuoti, apsižliumbiau ir persėdau į keleivio vietą.... Ko gero ryt nebeisiu važiuoti, nebenoriu visiškai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi prie jūsų 4u.gif Rytoj man vairavimo egzaminas, kinkos dreba, rankos irgi doh.gif Bijau tų teorinių klausimų ir parkavimosi šonu labiausiai...Vairuoju tragiškai, net nesitiki, kad jau 10 važiavimų baigiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 15, 20:02)
Aš irgi jungiuosi prie jūsų  4u.gif Rytoj man vairavimo egzaminas, kinkos dreba, rankos irgi  doh.gif Bijau tų teorinių klausimų ir parkavimosi šonu labiausiai...Vairuoju tragiškai, net nesitiki, kad jau 10 važiavimų baigiau  doh.gif


Tai mums reikia prieš egzą rytoj po 50g padaryti biggrin.gif bus drąsiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 15, 20:12)
Tai mums reikia prieš egzą rytoj po 50g padaryti biggrin.gif bus drąsiau biggrin.gif


Aga, reikėtų lotuliukas.gif O žinai kokie klausimai būna pačioj pradžioj? Kiek pasakojo vaikinukai iš mokyklos kurioj mokėmės teoriją, tai kad mėgsta paklausti kiek atmosferų to automobilio padangos pučiasi blink.gif Sakė jog sakyčia kad 2 smile.gif Dar ten kažko apie tai kas kur pilasi klausinėja
O gal gali priminti kaip su tais stulpialeis orientuotis? Aš vis statydavau belekaip, nes pastoviai pamirštu, tai dabar galvoju užsirašysiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 15, 21:12)
Tai mums reikia prieš egzą rytoj po 50g padaryti biggrin.gif bus drąsiau biggrin.gif


SEKMES JUMS!!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 15, 19:21)
Man irgi instruktorius tą patį sakė blink.gif
Cheery o kokių teorinių klausimų Tavęs klausinėjo,man rytoj vairavimo egzas,tai truputį viduriuoju blush2.gif

per patį vairavimo egzą egzaminuotojas man nė vieno klausimo neuždavė clap.gif
niu tikiuos ne per vėlai atsakiau blush2.gif

sėkmės visoms laikančioms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cheery: 16 rugpjūčio 2006 - 09:14
airv ir ROMA'ntike butinai papasakosit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 08 15, 21:21)
Aga, reikėtų  lotuliukas.gif O žinai kokie klausimai būna pačioj pradžioj? Kiek pasakojo vaikinukai iš mokyklos kurioj mokėmės teoriją, tai kad mėgsta paklausti kiek atmosferų to automobilio padangos pučiasi  blink.gif Sakė jog sakyčia kad 2 smile.gif Dar ten kažko apie tai kas kur pilasi klausinėja
O gal gali priminti kaip su tais stulpialeis orientuotis? Aš vis statydavau belekaip, nes pastoviai pamirštu, tai dabar galvoju užsirašysiu...  g.gif

apie atmosferas, nesakykit, kad 2 o sakykit nueini atsidarai automobilio bako dureles ir ten būna parašyta kiek..gali klausit apie generatoriaus dirželį (manęs klausė ) blush2.gif ..dar kur visokios šviesos junginėjasi..na kitie tie klausimai toooookie kvaili..na pvz kam reikalinga atrama galvai doh.gif ..aij dar klausė kur pilasi stabdžių skystis ar koks ten velnias..taij pasakiau po kapotu..kaip dėjo žvengt sako gerai važiuok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 08 16, 18:30)
apie atmosferas, nesakykit, kad 2 o sakykit nueini atsidarai automobilio bako dureles ir ten būna parašyta kiek..gali klausit apie generatoriaus dirželį (manęs klausė ) blush2.gif ..dar kur visokios šviesos junginėjasi..na kitie tie klausimai toooookie kvaili..na pvz kam reikalinga atrama galvai doh.gif ..aij dar klausė kur pilasi stabdžių skystis ar koks ten velnias..taij pasakiau po kapotu..kaip dėjo žvengt sako gerai važiuok thumbup.gif


oj juokingai tu cia...tikrai...prajuokinai iki asaru mirksiukas.gif
o ka pasakei apie ta generatoriaus dirzeli?
Papildyta:
QUOTE(Vita333 @ 2006 08 15, 20:54)
Labutės visos, likimo draugės  4u.gif
Rytoj pirmas važiavimas su instruktoriumi... O jau bijau ne tas žodis. O dar šiandien sugalvojau su MB pavažiuoti. Nervingas visas, piktas... Privažiavau prie sankryžos, o priešpriešiais atlėkė kaži kokie žąsinai nesvietišku greičiu, vyras man rėkia "Stabdyk", aš į šoną suku, širdis daužosi, o tie ereliai pralėkė prie mūsų ir sankryžoj dėjo ant stabdžių ir du kartus aplink vietoje apsisuko.... Nebepajėgiau toliau važiuoti, apsižliumbiau ir persėdau į keleivio vietą.... Ko gero ryt nebeisiu važiuoti, nebenoriu visiškai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


na jau, nereikia instruktoriaus bijoti...ir vazinejimo...tereikia vaziuojant neskubeti, dairytis i zenklus...ir kad nebutu taip baisu uzmegsti pokalbi su instruktorium....padeda znok....tik nesijaudink ir viskas bus gerai...as ir pati taip jauciausi kai pirma karta ejau i vairavimo pamoka, o juk viska nuo nulio pradejau...dabr vazineju, sake, gerai...ir egzaminas ne uz kalnu jau
Atsakyti