Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 13, 18:56)
ko tik zmones neprisigalvoja, bet nesmergiu, manau, kad kaip tik gerai...man irgi reikes pabandyti mirksiukas.gif
tik masinyte reikes is kazkur gauti  biggrin.gif


Mano vienai draugei irgi nesiseke parkavimas, tai ji ta pati dare thumbup.gif .Viska islaike is 1 karo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 13, 23:01)
Mano vienai draugei irgi nesiseke parkavimas, tai ji ta pati dare thumbup.gif .Viska islaike is 1 karo tongue.gif



o tai saunuole tavo drauge...uch, kad man taip...buciau tikrai lb laiminga, isbuciuociau visus ten esancius biggrin.gif blush2.gif
susiradau maza masinyte, reikes vakare isbandyti....gal ikirsiu ta sistema, nes man tai tikrai ten biski sudetinga blush2.gif
Papildyta:
o tai gal kasnors turi kokiu uzraseliu apie tuos techninius klausimelius...pvz, ka reiskia transmisija, tie stabdziu ir vairo stiprintuvai ir t.t?
Atsakyti
O vat as siandien prisivazinejau. Nuvaziau su mama prie parodu rumu aiksteles, pasimokyti vairuot, apsikeitem vietom ir net nespejau rato apvaziuot, ziuriu per veidrodelius policijos masina. Net neisivaizduoju is kur jinai atsirado g.gif .
Tai vienu zodziu mama nusivede i masina, mama pasake visa situacija, kad egza laikys, norim truputi pasivazineti, mentas sako, kad jus neturite teises mokyti vairuoti, mokyti gali tik instruktorius, seniau dar istatymai leisdavo zmogui su 3 m. stazu mokyti vairuoti, pradejo gasdinti, kad protokola surasys man ir jai, taisykles kiso po nosiai, sake, bauda 300 - 500 Lt, mama pasake, kad neturi tai 100 Lt dave, gavosi kiekvienam po 50 Lt hihihi.gif. Pradejo klausineti: o kodel tevelis nemoko vairuoti, mama sako, kad ligoninej, mentai: nu va tetis ligoninej, o jus pramogaujat hihihi.gif.
Tai vienu zodziu pareiske, kad jus dukra galit mokyti tik motiniskai, o ne vairavimo igudziu. O mes su mama padarem isvada, kad moteris yra skirta tik tapkems paduoti, o ne masina vairuoti.
Bet irgi mus tai pagavo kazkokiame uzkampyje, kur nuo gatves apskritai nieko nesimato, o paciose gatvese, tai nesugeba pagauti girtu, greiti virsijanciu, be teisiu vazinejanciu gatvese, o as tai aisktelei vaziavau ir niekam pavojaus nekeliau, nebent tik sau ir mamai, i Neri buciau nuvaziavus verysad.gif.
Nezinau, as cia padrikai parasiau, vienu zodziu bukit budrios.
Dar neturiu teisiu, o jei su Keliu policija reikalu turejau blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 14 rugpjūčio 2006 - 14:05
Tai jau tikrai tau pasisekė hihihi.gif matyt, ten yra pamėgta besimokančiųjų vieta, kad taip greit prisitatė arba įtartinai važiavai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 08 14, 11:43)
Tai jau tikrai tau pasisekė  hihihi.gif matyt, ten yra pamėgta besimokančiųjų vieta, kad taip greit prisitatė arba įtartinai važiavai  4u.gif


a jo pamirsau parasyt, kad jie pagalvojo, kad girtas vaziuoja, nes as pavaziuoju sustoju, pavaziuoju sustoju, as tiesiog mokiausi sankaba isminti, nes as ja labai megstu metyti, ir jauciu per egza ji mane pavarys. biggrin.gif
bet, kad ten nuo gatves nesimato, mastau.gif, ten viskas medziais apauge, o be to prie spaudos rumu ir siemens arenos tokiu, kaip as, nors vezimu vezk.
Atsakyti
nu bet tikrai, negaudo apsvaigusiu, vazinejanciu gatvemis ir kelianciu pavoju aplinkiniams, o vargsus besimokancius vairuoti...siaubas...na ir nachalai siais laikais tie policininkai doh.gif
na bet ir jiems is kazko duona reikia valgyti, tai vat....as tai bijau vaziuoti viena ar su tevais....as su instruktorium varineju kaip noriu, neklausau jo...nors znau, kad blogai darau....ech....sake megstu nardyti tarp masinu....vaj vaj, tai tikriausiai man ir pakis koja egzamine blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 14, 16:03)
na ir nachalai siais laikais tie policininkai  doh.gif

Tiksliai nachalai hihihi.gif Ir kai negerai dirba, ir kai nedirba ir net kai dirba tą ką priklauso hihihi.gif

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 14, 16:03)
nu bet tikrai, negaudo apsvaigusiu, vazinejanciu gatvemis ir kelianciu pavoju aplinkiniams, o vargsus besimokancius vairuoti...

o tu pabandyk pagėrus pavažinėt ir tada kalbėk kad negaudo hihihi.gif Viską gaudo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 14, 15:01)
O vat as siandien prisivazinejau. Nuvaziau su mama prie parodu rumu aiksteles, pasimokyti vairuot, apsikeitem vietom ir net nespejau rato apvaziuot, ziuriu per veidrodelius policijos masina. Net neisivaizduoju is kur jinai atsirado  g.gif .
Tai vienu zodziu mama nusivede i masina, mama pasake visa situacija, kad egza laikys, norim truputi pasivazineti, mentas sako, kad jus neturite teises mokyti vairuoti, mokyti gali tik instruktorius, seniau dar istatymai leisdavo zmogui su 3 m. stazu mokyti vairuoti, pradejo gasdinti, kad protokola surasys man ir jai, taisykles kiso po nosiai, sake, bauda 300 - 500 Lt, mama pasake, kad neturi tai 100 Lt dave, gavosi kiekvienam po 50 Lt hihihi.gif. Pradejo klausineti: o kodel tevelis nemoko vairuoti, mama sako, kad ligoninej, mentai: nu va tetis ligoninej, o jus pramogaujat  hihihi.gif.
Tai vienu zodziu pareiske, kad jus dukra galit mokyti tik motiniskai, o ne vairavimo igudziu. O mes su mama padarem isvada, kad moteris yra skirta tik tapkems paduoti, o ne masina vairuoti.
Bet irgi mus tai pagavo kazkokiame uzkampyje, kur nuo gatves apskritai nieko nesimato, o paciose gatvese, tai nesugeba pagauti girtu, greiti virsijanciu, be teisiu vazinejanciu gatvese, o as tai aisktelei vaziavau ir niekam pavojaus nekeliau, nebent tik sau ir mamai, i Neri buciau nuvaziavus verysad.gif.
Nezinau, as cia padrikai parasiau, vienu zodziu bukit budrios.
Dar neturiu teisiu, o jei su Keliu policija reikalu turejau blush2.gif .


nepyk jie buvo teisus jau metai laiko kai zmones patys nebegali mokinti vairuoti tai atlieka zmogus turintis instruktoriaus pazymejima doh.gif
o taip buvo patogu kai galejo koks tetis nusivesti i aikstele ir pamokinti vairuot
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 08 14, 16:16)
nepyk jie buvo teisus jau metai laiko kai zmones patys nebegali mokinti vairuoti

daugiau nei metai...
Atsakyti
oj nea, dar ne tokia durna, kad girta vazineciau, perdaug darbo, pastangu ir pinigu ideta, kad gauti teises....jeigu atimtu, tai viska is naujo reiktu pradeti, o to tai jau tikrai nesinori tongue.gif
Atsakyti
o aš galvojau, kad aikštelėj galima su kuo nors pasimokint važinėt (ne tik su instruktorium) ax.gif aš ramiai su draugu porą kartų važiavau į akštelę prie Siemens arenos ir net mintis nekilo, kad negalima blush2.gif daug gi ten atvažiuoja pasimokyt...
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 15, 13:28)
o aš galvojau, kad aikštelėj galima su kuo nors pasimokint važinėt (ne tik su instruktorium) ax.gif aš ramiai su draugu porą kartų važiavau į akštelę prie Siemens arenos ir net mintis nekilo, kad negalima blush2.gif daug gi ten atvažiuoja pasimokyt...



na tai dabr pasisaugok mirksiukas.gif gi baudos tai lb dideles
Atsakyti