Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 12, 13:26)
na manau gal tu ir teisi....ech, tex vienai vaziuoti, jei neuzregistruos jis manes....supranti....jei jis veza i egzamina, tai veza kokius dar 3 zmones be manes, tai reiskias, kad norint visus 4 zmones uzrasyti i egzamina vienu metu reikia atlaukti milziniskas eiles....tai tikriausiai dabr kai toks antpludis del tu pasikeitimu aisteleje ir ne tik....tex dar palaukti...arba kaip sakei vaziuoti vienai ir bandyti laikytis teises  rolleyes.gif


Tikrai, pati užsiregistruok, nors ir dabar, internetu kada tau patogu ir viskas bus ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 12, 12:48)

tai vat, problema tame, kad as viska nuo pat pradzios dariau su instruktorium...ir teorija laikiausi ir praktini egzamina noriu su juo vaziuoti i regitra laikyti....

jei jau pradejau su instruktorium, noriu ir pabaigti, dar tuo labiau, akd jis gan idomus zmogus, moka nuraminti...ir jei kas...paguosti  4u.gif

Atleisk perfect_lie jei atrodysiu izuli, bet man tai gryna nesamone,doh.gif koks geras tas instruktorius, kad i teorijos egza veza, jis ka neturi ko veikt ??? Man atrodo, kad tu ji tiesiog isimylejai (sito tai nesmerkiu)wub.gif ir nori kuo ilgiau su juo pabuti. Bet jei ne, tada nieko nesuprantu... :wacko:Dar karta prosu proscenija.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 12, 16:34)
Atleisk perfect_lie jei atrodysiu izuli, bet man tai gryna nesamone,doh.gif  koks geras tas instruktorius, kad i teorijos egza veza, jis ka neturi ko veikt ??? Man atrodo, kad tu ji tiesiog isimylejai (sito tai nesmerkiu)wub.gif  ir nori kuo ilgiau su juo pabuti. Bet jei ne, tada nieko nesuprantu... :wacko:Dar karta prosu proscenija.



oj ne ne, tikrai neisimylejus....tiesiog pas mus mieste yra daug vairavimo mokyklu, asiq kaip visada vienos geresnes, kitos blogesnes....as ejau i pacia geriausia, nes ten viskas yra, galima sakyti, padaroma uz mus...nereikia patiems organizuotis transporto, i teorijos ir vairavimo egzamina nuveza patys...., pries egzaminus duoda pavazineti tame mieste, kuriame laikai....kad apsiprastum, nes pas mus mieste regitros nera, o vienai, niekada nebandzius pavaziuoti nezinomam mieste, laikyti egzamina yra tikra nesamone
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 12, 17:55)
as ejau i pacia geriausia, nes ten viskas yra, galima sakyti, padaroma uz mus...nereikia patiems organizuotis transporto, i teorijos ir vairavimo egzamina nuveza patys...., pries egzaminus duoda pavazineti tame mieste, kuriame laikai....kad apsiprastum, nes pas mus mieste regitros nera, o vienai, niekada nebandzius pavaziuoti nezinomam mieste, laikyti egzamina yra tikra nesamone

Aha, na dabar jau pradedu suprasti viska... O kokiam tu mieste laikysi? As kai pirma karta laikiau vairavima, tai buvau pries egza papildoma pamoka pasiemusi, tai instruktorius aisku mane taip pat nuveze i Regitra, tiksliau as ji, o po to jis atveze dar viena mokine, o mane atgal parsiveze, bet i teorijos egza vaziavau pati, niekas neveze. Antra karta kai laikiau, tai net instruktoriui nesakiau, nes pagalvojau jei vel neislaikysiu, tai geda bus. Islaikiau ir jau su vyru grizdama namo paskambinau instruktoriui, kad islaikiau pasakiau. Jis buvo sokiruotas, kad as cia taip slaptai viska organizavau.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 12, 20:40)
Aha, na dabar jau pradedu suprasti viska... O kokiam tu mieste laikysi? As kai pirma karta laikiau vairavima, tai buvau pries egza papildoma pamoka pasiemusi, tai instruktorius aisku mane taip pat nuveze i Regitra, tiksliau as ji, o po to jis atveze dar viena mokine, o mane atgal parsiveze, bet i teorijos egza vaziavau pati, niekas neveze. Antra karta kai laikiau, tai net instruktoriui nesakiau, nes pagalvojau jei vel neislaikysiu, tai geda bus. Islaikiau ir jau su vyru grizdama namo paskambinau instruktoriui, kad islaikiau pasakiau. Jis buvo sokiruotas, kad as cia taip slaptai viska organizavau.


As asmeniskai galvoju kad instruktorius ten visai nereikalingas g.gif , na nebent gali pranesti islaikei ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 12, 20:40)
Aha, na dabar jau pradedu suprasti viska... O kokiam tu mieste laikysi? As kai pirma karta laikiau vairavima, tai buvau pries egza papildoma pamoka pasiemusi, tai instruktorius aisku mane taip pat nuveze i Regitra, tiksliau as ji, o po to jis atveze dar viena mokine, o mane atgal parsiveze, bet i teorijos egza vaziavau pati, niekas neveze. Antra karta kai laikiau, tai net instruktoriui nesakiau, nes pagalvojau jei vel neislaikysiu, tai geda bus. Islaikiau ir jau su vyru grizdama namo paskambinau instruktoriui, kad islaikiau pasakiau. Jis buvo sokiruotas, kad as cia taip slaptai viska organizavau.


agha, cia dauguma su tais slaptumais daro, jei neislaiko mirksiukas.gif
o as tai uzsimaniau laikyti tiek teorija tiek vairavima vln, bet kai dave man ten pavazineti...pasiurpau, tai nusprendziau utenoj, todel man siek tiek nusikele tas vairavimo egzaminas....jau 2 kartelius vazinejau utenoj, tai sake, kad gerai vaziuoju....beliko tik dar karteli pravaziuoti pries pati egzamina, tai tikriausiai suznosiu kada laikau si 4dn...laukiu nesulaukiu, nes man jau kaip ir pabodo su tuo instruktorium duotis per tas pacias miesto gatves....daugiausia laiko dabr praleidziu aikstelej, nes nekas man su tuo prisiparkavimu....niekaip is pirmo karto neivaziuoju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfect_lie: 13 rugpjūčio 2006 - 09:28
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 13, 11:27)
daugiausia laiko dabr praleidziu aikstelej, nes nekas man su tuo prisiparkavimu....niekaip is pirmo karto neivaziuoju  blush2.gif


Man nesiseke su garazais. blush2.gif Tai paemiau vaikiska masinyte blush2.gif rolleyes.gif ,"pasidariau" garaza ir ikirtinejau, kaip ivaziuoti. Ir po tokiu zaidimu man sekesi thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipyte @ 2006 08 13, 11:36)
Man nesiseke su garazais.  blush2.gif Tai paemiau vaikiska masinyte blush2.gif  rolleyes.gif ,"pasidariau" garaza ir ikirtinejau, kaip ivaziuoti. Ir po tokiu zaidimu man sekesi  thumbup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


ta vaikiska masinyte, tai reikia suprasti zaislas, taip? o kokio jinai dydzio? bet cia gan gerai sugalvota....jau geriau taip, nei sedeti ir uzvazineti ant gaireliu blush2.gif
Atsakyti
Aš čia naujokė. Sakykit, kaip ne kaunietei išsilaikyti praktinį Kaune. g.gif Patarkit
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 13, 17:46)
ta vaikiska masinyte, tai reikia suprasti zaislas, taip? o kokio jinai dydzio? bet cia gan gerai sugalvota....jau geriau taip, nei sedeti ir uzvazineti ant gaireliu  blush2.gif


Taip, su zaisline blush2.gif biggrin.gif Tiesiog norejau ikirsti pati principa - kaip keiciasi masinos padetis ivaziuojant ir t.t. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipyte @ 2006 08 13, 18:31)
Taip, su zaisline  blush2.gif  biggrin.gif  Tiesiog norejau ikirsti pati principa - kaip keiciasi masinos padetis ivaziuojant ir t.t.  blush2.gif  biggrin.gif



ko tik zmones neprisigalvoja, bet nesmergiu, manau, kad kaip tik gerai...man irgi reikes pabandyti mirksiukas.gif
tik masinyte reikes is kazkur gauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fadi @ 2006 08 13, 18:01)
Aš čia naujokė. Sakykit, kaip ne kaunietei išsilaikyti praktinį Kaune.  g.gif  Patarkit

Taip pat kaip ne vilnietems Vilniuje.
O tai kur tu mokaisi, kur mokykla? As mokiausi Vilniuje, is gana toli atvazinejau pirma i teorijos pamokas, veliau i vairavimo.
Papildyta:
Merginos, o jus instruktoriai jau pradejo mokyti parkuotis ne pagal kuoliukus, nes ju lyg tai nuo rugsejo nebus Regitroj. Man labai idomu i ka ten reikes orientuotis, kai per veidrodelius jokiu pagaliuku nematysi. Nors tiesa pasakius as kai pradejau vazineti jau po egzamino, tai jau kitaip pradejau orientuotis parkuodamasi, realybeje viskas kitaip, nors aisku tai kas ismokta per pamokas, labai padeda. Daugelis pazistamu su 5 ir daugiau metu stazu net stebisi, kad galiu atbulai prisiparkuoti ar kur atbula ivaziuoti, jie iki siol bijo ta daryti. O as atvirksciai - stengiuosi kuo sudetingiau pastatyti masina, kad kuo greiciau ismokciau tai daryti tobulai. Taigi labai idomu kaip dabar instruktoriai mokys, manau man irgi praverstu si informacija, nes realybeje niekur tu kuolu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liucinka: 13 rugpjūčio 2006 - 18:20