Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(liucinka @ 2006 08 11, 09:58)
Bliamba kaip taip, 5 pamokas atvazinejai o aiksteleje nebuvai??? Kaip idomiai tas tavo instruktorius mokina, o kada zada i aikstele vezti? Tai is karto po miesta varei? Nu geras, nebent tu esi vazinejusi jau pries tai, nu tada dar suprantama. As aiksteleje ilgai mokiausi vos ne kiekviena karta ten vazinejom bent 20 minuciu.


na aš irgi į aikštutę su instruktoriumi važiavau tik kažkur įpusėjusi pamokas smile.gif nors tikėjausi, kad iš pradžių būtent joje mokys, bet kai teko pačią pirmą pamoką važiuot Vilniuj gatvėse ir gan judriose, tai iš mašinos išlipau gan šlapia blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 11, 01:24)
As uzsiregistravus laikyt vairavima rugpiucio 29 d. Liko 5 pamokos, aikstelei su instruktoriu net nebuvau. Manau jei ismoksi parkuotis net ir be kuoliku tai nesvarbu jie yra ar ne mirksiukas.gif


Man liko viena pamoka prieš egzaminą 16d. blush2.gif
Na dabar logiškai pagalvojau,tai gal be tų stulpelių netgi lengviau bus,nes nebijosi jų užkliudyti ax.gif o gal ir sunkiau g.gif
Mano pažystama 3 metus stažo turi o vat parkuotis taip ir neišmoko,vat ax.gif
Atsakyti
Pasiguosiu.Neislaikiau vairavimo.Uzteko aiksteles.Pakiso koja soninis parkavimas ir bumtelejau ratu i borteli.Sunkiausia buvo,kad masina su kuria mokiausi,lyginant su Regitros,panasesne i traktoriu ir dydziu ir vaziavimu.Kitas bandymas tik po 3 savaiciu,nors noreciau daug anksciau.Pikta ir susinervinus kaip nezmogus.
Atsakyti
Sveikuciai visi 4u.gif

na net nznau ka daryti....vat mano instruktorius sako, kad gerai vaziuoju ir t.t, bet uzrasyti i praktini vairavimo egzamina nesugeba...nesuprantu, o taip norisi issilaikyti iki rugsejo 1d. tuo labiau, kad aiksteleje kazkas keiciasi
viena vaziuot laikyti nlb noriu, nes siek tiek baisu, o kai aplinkui pazistami zmones juk daug ramiau blush2.gif
sake, kad egzaminas bus mazdaug uz 1ar 2 savaiciu, bet ta pati jis man sake pries 2sav, tai net neznau ka daryti, o teisu taip norisi...masinyte laukia nesulaukia kada prisesiu uz vairo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kacumota @ 2006 08 11, 16:15)
Pasiguosiu.Neislaikiau vairavimo.Uzteko aiksteles.Pakiso koja soninis parkavimas ir bumtelejau ratu i borteli.Sunkiausia buvo,kad masina su kuria mokiausi,lyginant su Regitros,panasesne i traktoriu ir dydziu ir vaziavimu.Kitas bandymas tik po 3 savaiciu,nors noreciau daug anksciau.Pikta ir susinervinus kaip nezmogus.



nesinervuok labai, mano drauge irgi neislaike, tai nervavosi, visa diena neturejo ramybes....suklydo tokioj kvailoj vietoj...nepraleido pesciuju, kartu su egzaminatorium paspaude stabdzius, bet egzaminatorius nebuvo atlaidus, tai teko namucio grizti
islaikysi is antro karto....na nebent nori anxciau, tai per interneta regitros svetainej uzsiregistruok unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 11, 17:46)
Sveikuciai visi  4u.gif

na net nznau ka daryti....vat mano instruktorius sako, kad gerai vaziuoju ir t.t, bet uzrasyti i praktini vairavimo egzamina nesugeba...nesuprantu, o taip norisi issilaikyti iki rugsejo 1d. tuo labiau, kad aiksteleje kazkas keiciasi
viena vaziuot laikyti nlb noriu, nes siek tiek baisu, o kai aplinkui pazistami zmones juk daug ramiau  blush2.gif
sake, kad egzaminas bus mazdaug uz 1ar 2 savaiciu, bet ta pati jis man sake pries 2sav, tai net neznau ka daryti, o teisu taip norisi...masinyte laukia nesulaukia kada prisesiu uz vairo  mirksiukas.gif

??????????
Nesuprantu nieko, kaip tai nesugeba uzrasyti i praktini egzamina, taigi cia pati gali uzsirasyti. Apie koki cia egzamina jis kalba, kad bus po 1 ar 2 savaiciu? Ne n tikrai nieko nesuprantu. ar cia jis popieriuko neisraso, kad pravazinejai privalomas pamokas? Dar karta man tundrai paaiskink, kas cia per nesamones, ok?
Papildyta:
QUOTE(kacumota @ 2006 08 11, 17:15)
Pasiguosiu.Neislaikiau vairavimo.Uzteko aiksteles.Pakiso koja soninis parkavimas ir bumtelejau ratu i borteli.Sunkiausia buvo,kad masina su kuria mokiausi,lyginant su Regitros,panasesne i traktoriu ir dydziu ir vaziavimu.Kitas bandymas tik po 3 savaiciu,nors noreciau daug anksciau.Pikta ir susinervinus kaip nezmogus.

Man buvo viskas lygiai taip pat, ir egzamina perlaikiau po 3 savaiciu, bet jau soninio parkavimo nereikejo daryti, buvo 90 laipsniu garazas. Nesijaudink, islaikysi, aisku man irgi norejosi pagreitinti laika, bet nieko nepadarysi, pabandyk jei turi masina pati pasimokyti parkuotis, as taip su vyru dariau, miske tarp medziu vazinejau. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 11, 09:58)
Bliamba kaip taip, 5 pamokas atvazinejai o aiksteleje nebuvai??? Kaip idomiai tas tavo instruktorius mokina, o kada zada i aikstele vezti? Tai is karto po miesta varei? Nu geras, nebent tu esi vazinejusi jau pries tai, nu tada dar suprantama. As aiksteleje ilgai mokiausi vos ne kiekviena karta ten vazinejom bent 20 minuciu.


Nebuvau pries tai vazinejus, ir iskart po miesta. Is pradziu musu rajone o paskuj ir kitur. Aisku per centra piko metu nevazinejau blush2.gif . I aikstele vaziuosim 6-7 pamoka
Atsakyti
Sveikos vairuotojos. smile.gif
Ką tik grįžau iš Regitros. Neišlaikiau aikšteleje verysad.gif . Jau prieš įsibėgėjimą susinervinau, kai pradėjo klausinėti teorinių klausimų. Vakar su vyru viską issiaiškinau, net po kapotu kur kas randasi, isskyrus vieną klausimą kaip patikrinti stabdžius stovint. Ir ką gi, būtent šito manęs egzaminuotojas ir paklausė unsure.gif .
Po to nevykusiai atsistojau pries įstrižą garažą ir įvažiuodama veidrodėliu užkabinau gairelę doh.gif . Per daug nepergyvenu, nes dar nesijaučiu gerai mokanti, bus proga pasimokyti dar, tik pinigėlių gaila unsure.gif .
Gal girdėjote, kas egzamine keičiasi nuo rugsėjo pirmos? Žinau tik užpakalinių kuoliukų nebus šonu parkuojantis, o kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Moon @ 2006 08 12, 10:43)
kai pradėjo klausinėti teorinių klausimų. Vakar su vyru viską issiaiškinau, net po kapotu kur kas randasi, isskyrus vieną klausimą kaip patikrinti stabdžius stovint. Ir ką gi, būtent šito manęs egzaminuotojas ir paklausė unsure.gif .

O tai per praktini vel teorija klausineja? g.gif Ir reikia zinot,kas po kapotu blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Moon @ 2006 08 12, 09:43)
Gal girdėjote, kas egzamine keičiasi nuo rugsėjo pirmos?


Girdėjau girdėjau... Kaip supratau, daugiau techninių klausimėlių bus swoon.gif
Atsakyti
vaj vaj vaj, o galvojau, kad visai aiskiai parasiau blush2.gif
tai vat, problema tame, kad as viska nuo pat pradzios dariau su instruktorium...ir teorija laikiausi ir praktini egzamina noriu su juo vaziuoti i regitra laikyti....
tik vat jis man pasako kada bus tas egzaminas, veliau paaiskeja, kad moteris, dirbanti regitroje, uzmirso mane uzrasyti, pasq, kad jis neprisiskambina i regitra...ir taip tesiasi gal jau kokios 3sav....niekaip i ta egzamina jis manes neuzraso....vienai nesinori vaziuoti tenais...jei jau pradejau su instruktorium, noriu ir pabaigti, dar tuo labiau, akd jis gan idomus zmogus, moka nuraminti...ir jei kas...paguosti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 12, 11:48)
vaj vaj vaj, o galvojau, kad visai aiskiai parasiau  blush2.gif
tai vat, problema tame, kad as viska nuo pat pradzios dariau su instruktorium...ir teorija laikiausi ir praktini egzamina noriu su juo vaziuoti i regitra laikyti....
tik vat jis man pasako kada bus tas egzaminas, veliau paaiskeja, kad moteris, dirbanti regitroje, uzmirso mane uzrasyti, pasq, kad jis neprisiskambina i regitra...ir taip tesiasi gal jau kokios 3sav....niekaip i ta egzamina jis manes neuzraso....vienai nesinori vaziuoti tenais...jei jau pradejau su instruktorium, noriu ir pabaigti, dar tuo labiau, akd jis gan idomus zmogus, moka nuraminti...ir jei kas...paguosti  4u.gif


Žinai, man rodo, tas instruktorius š... mala. g.gif Pati imk pasiskambink (ar internetu - www.regitra.lt) ir užsirašyk. mirksiukas.gif Gali drąsiai viena važiuoti mirksiukas.gif - vis tiek instruktorius tau niekuom nepadės tenai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2006 08 12, 11:54)
Žinai, man rodo, tas instruktorius š... mala.  g.gif  Pati imk  pasiskambink (ar internetu - www.regitra.lt) ir užsirašyk.  mirksiukas.gif Gali drąsiai viena važiuoti  mirksiukas.gif - vis tiek instruktorius tau niekuom nepadės tenai  schmoll.gif


na manau gal tu ir teisi....ech, tex vienai vaziuoti, jei neuzregistruos jis manes....supranti....jei jis veza i egzamina, tai veza kokius dar 3 zmones be manes, tai reiskias, kad norint visus 4 zmones uzrasyti i egzamina vienu metu reikia atlaukti milziniskas eiles....tai tikriausiai dabr kai toks antpludis del tu pasikeitimu aisteleje ir ne tik....tex dar palaukti...arba kaip sakei vaziuoti vienai ir bandyti laikytis teises rolleyes.gif
Atsakyti