Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(minella @ 2006 08 09, 06:23)
Jei bauda apie 500 lt tai dar galima rizikuoti. Mane gąsdino, kad bauda gali siekti iki kelių tūkstančių. Ne viena važiuočiau, šalia pasisodinčiau vaikiną. O vienai jis, kol neturiu teisių, savo mašinos ir neduotų. Jei nučiuptų ir neleistų kelis mėnesius laikyti, tai jau tiek pakentėčiau.
Instruktoriaus neimu todėl,kad su instruktoriumi jaučiuosi drąsi, o be to ir nebesinori tiek kišti pinigų. Tris kartus laikiau egzaminą ir visus tris kartus išlaikiau aikštelėje, bet neišlaikiau gatvėje, kur intensyvus eismas (kalbu apie Kauną). Kažkaip pasimesdavau ir padarydavau kokią nesąmonę. Todėl ir noriu įgauti pasitikėjimo savimi gatvėje. Turbūt, kad teks rizikuoti, nes kitos išeities nematau...Ačiū visiems pasisakiusiems šiuo klausimu  ir sėkmės laikant egzaminus  4u.gif


Sekmes tau, gerai, kad tu Kaune gyveni lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos,šiandien buvau vairavimo pamokoj,tai man instruktorius pasakė,kad nuo rugsėjo 1d. REGITROJ pasikeitimai ir aikštelė bus be stulpelių blink.gif bus tik iš vienos pusės,na vienu žodžiu kas dabar mokotes dar su stulpeliai laikykite egzą kuo skubiau ax.gif nes poto praktiškai aikštelę reikės per naujo mokintis.Vat.
Išnaglėjo ta regitra,galėtų nors terminą kažkokį ilgesnį duoti,kad tie kurie jau pradėjo su stulpeliais galėtu ramiai sau pabaigti mokintis.NESAMONĘ kažkokią padarė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 09, 13:39)
Merginos,šiandien buvau vairavimo pamokoj,tai man instruktorius pasakė,kad nuo rugsėjo 1d. REGITROJ pasikeitimai ir aikštelė bus be stulpelių blink.gif bus tik iš vienos pusės,na vienu žodžiu kas dabar mokotes dar su stulpeliai laikykite egzą kuo skubiau ax.gif nes poto praktiškai aikštelę reikės per naujo mokintis.Vat.
Išnaglėjo ta regitra,galėtų nors terminą kažkokį ilgesnį duoti,kad tie kurie jau pradėjo su stulpeliais galėtu ramiai sau pabaigti mokintis.NESAMONĘ kažkokią padarė doh.gif



Ka reiskia "skubiau"? Jeigu as nemoku tai kaip eisiu laikyt? Tik pinigus veltui mest ir nervus gadint.... Be to mieste tai jokiu stulpeliu nebus, kaip masina statysi mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Tai tau dar daug pamokų liko mirksiukas.gif tave galės jau ir naujose aikštelėse mokint jei po rugsėjo laikysi egzą,o toms kurioms liko tik porą pamokų ar galbūt išviso neliko tai tada iki rugsėjo reikėtų egzui užsirašyti.O beto iki rugsėjo 1d dar 22dienos.
Taigi gali ir Tu suspėti,na aš tik patart norėjau apie tai ką sužinojau ax.gif
Man svarbiausia egzą išlaikyti,o mašiną statysiu ten kur tuščia bus kol priprasiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROMA'ntike: 09 rugpjūčio 2006 - 18:47
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 09, 12:20)
Be to mieste tai jokiu stulpeliu nebus, kaip masina statysi mirksiukas.gif ?



Sitoj vietoj as drinks_cheers.gif 100 %.
Nuvaziuosi i kokio prekybos centro aikstele ir ismoksi vairuot be stulpeliu. Aisku ne tarp masinu, na jei turi drasos, tai gali ir tarp masinu.
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 09, 10:13)
nu va, perduok pazystamiems linkejimus, gal jie praeita lapkriti, atsitrenke i mano mamos masinos prieki, nes nesugebejo aplenkti letai vaziuojanciu aftamabiliu.

bet rimtai tokiu daug deja...ir seip as su tetuku po miesta ir bandziau bet taip drebejau smile.gif bet viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Šiandien laikiau teorijos egzaminą regitroje, išlaikiau 100 procentų. Net pati netikėjau bigsmile.gif Praktika laukia po dviejų savaičių... Tai čia jau kaip dievulis duos... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shapokliak: 09 rugpjūčio 2006 - 21:58
sweikinu sweikinu sweikinu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 07, 00:33)
As sakiau....bet jis kazkaip nenori. Sako tipo as tave tankiai statysiu i vairavimo grafika o iseina kad 1 kart per savaite verysad.gif .
Buvau siandien nuvaziavus i aikstele uz siemens arenos. sekesi blogai, tik susinervinau ir psio verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


man toj aikštutėj irgi nesisekė vairuoti blush2.gif tai aš ten tik porąkart važiavau ir pabuvau po nepilną pusvalandį ax.gif o regitroj į šoninį parkavimą įvairavau iš antro karto, nes sugebėjau per toli mašiniuką pasistatyti doh.gif
Atsakyti
Man dar likusi viena pamoka su instruktoriumi, jis man išanksto išrašė, kad baigiau, tam kad galėčiau eiti laikyti teorijos regitroje, nes dabar eilės nežmoniškos smile.gif Bet numanau dar pasiimsiu pora pamokų pries egzaminą su kitu instruktoriumi. Noriu kitu automobiliu pavažinėti ir šiaip kiekvienas instruktorius su savais fintais kaip sakant biggrin.gif Žiūrėsim kaip čia bus...
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 10, 11:04)
man toj aikštutėj irgi nesisekė vairuoti blush2.gif tai aš ten tik porąkart važiavau ir pabuvau po nepilną pusvalandį ax.gif o regitroj į šoninį parkavimą įvairavau iš antro karto, nes sugebėjau per toli mašiniuką pasistatyti doh.gif


As ir siandien buvau nuvaziavus mirksiukas.gif vazinejau ratais, jau sekesi nebligai. Bet vis pamirstu greiti perjungt ir vyras net akis uzmerkdavo kartais kai as sukdavau lotuliukas.gif , bo labai arti bortu ir kitu masinu vaziuoju blush2.gif . Bet tikiuosi pasitasyt g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 09, 19:44)
Tai tau dar daug pamokų liko mirksiukas.gif tave galės jau ir naujose aikštelėse mokint jei po rugsėjo laikysi egzą,o toms kurioms liko tik porą pamokų ar galbūt išviso neliko tai tada iki rugsėjo reikėtų egzui užsirašyti.O beto iki rugsėjo 1d dar 22dienos.
Taigi gali ir Tu suspėti,na aš tik patart norėjau apie tai ką sužinojau ax.gif
Man svarbiausia egzą išlaikyti,o mašiną statysiu ten kur tuščia bus kol priprasiu lotuliukas.gif


As uzsiregistravus laikyt vairavima rugpiucio 29 d. Liko 5 pamokos, aikstelei su instruktoriu net nebuvau. Manau jei ismoksi parkuotis net ir be kuoliku tai nesvarbu jie yra ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 11, 03:24)

As uzsiregistravus laikyt vairavima rugpiucio 29 d. Liko 5 pamokos, aikstelei su instruktoriu net nebuvau. Manau jei ismoksi parkuotis net ir be kuoliku tai nesvarbu jie yra ar ne mirksiukas.gif

Bliamba kaip taip, 5 pamokas atvazinejai o aiksteleje nebuvai??? Kaip idomiai tas tavo instruktorius mokina, o kada zada i aikstele vezti? Tai is karto po miesta varei? Nu geras, nebent tu esi vazinejusi jau pries tai, nu tada dar suprantama. As aiksteleje ilgai mokiausi vos ne kiekviena karta ten vazinejom bent 20 minuciu.
Atsakyti