Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Patieška @ 2006 08 06, 19:05)
skambtelk į Regitrą ir paklausk ar leidžia biggrin.gif
Tai užsiregistruot iš anksto juk niekas nedraudžia, nors kai aš registravausi buvo vietų kad ir kitą dieną  biggrin.gif ...kitos maždaug po poros savaičių...

Pusmetis manau jau daugokai  unsure.gif Ne nevisai standartiškai mano galva  unsure.gif
wacko.gif
Tai kada geriau?  biggrin.gif
O aš dėl tos pačios priežasties papildomų norėčiau, nes jaučiu, kad dar trūksta ir kad kelios papildomos pamokėlės man tikrai nepamaišytų. Visko žinoma neišmoksi - tai ateina su patirtim, bet pirmąkart viena važiuodama į gatvę norėčiau būt mažumėlę geriau pasiruošus nei esu dabar.

Beje, prieš keletą metų būdavo privaloma 30 valandų.


laikiau vos te nepaskutine ir sekmme lydejo is pirmo karto islaikiau, ejau net be nuotraukos nes tikra buvau kad neislaslaikysiu tai teko ten darytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 07, 20:23)
Man atrodo,kad 5 klaidas gali tik padaryti ax.gif


Ne. Tikrai 6 klaidas mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie vertinima galima paskaityti Regitros puslapyje
http://www.regitra.l...vimas/index.htm
spausti Praktikos egzamino vertinimas.

Galima padaryti 6 nekritines klaidas, o kritiniu maziau, arba tik viena...

Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 08 06, 11:30)
cia kur taip aikstele filmuoja???


as laikiau regitroje kaune, ten man buvo pasakyta, kad aikstele filmuojama ir antro sanso man nedave
Atsakyti
QUOTE(Camellia @ 2006 08 07, 20:04)
laikiau vos te nepaskutine ir sekmme lydejo is pirmo karto islaikiau, ejau net be nuotraukos nes tikra buvau kad neislaslaikysiu tai teko ten darytis  thumbup.gif


Vajetau kaip Tau faina,na tai didžiausi sveikinimai clap_1.gif o kur laikei?Gal Vilniuj?Gali papasakoti kur važiavai?

QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 07, 20:34)
Ne. Tikrai 6 klaidas mirksiukas.gif


Teorijos egzamine galima net 6 klaidas padaryti? blink.gif Ir dar būna,kad jo neišlaiko kas nors?Jau 5 ir tai daug leidžiama, o čia pasirodo net 6 biggrin.gif
Atsakyti
O man štai koks klausimas iškilo: Jei mane pagautų vairuojant mašiną mieste neturint iš vis teisių, kiek būtų bauda? Gal kas žinot? Nes aš kitaip jau nebeįsivaizduoju kaip man įgaut daugiau patirties ir, po galais, išlaikyt tą prakeiktą praktikos egzaminą.
Atsakyti
QUOTE(minella @ 2006 08 08, 14:56)
O man štai koks klausimas iškilo: Jei mane pagautų vairuojant mašiną mieste neturint iš vis teisių, kiek būtų bauda? Gal kas žinot? Nes aš kitaip jau nebeįsivaizduoju kaip man įgaut daugiau patirties ir, po galais, išlaikyt tą prakeiktą praktikos egzaminą.


manau protingiausia butu pasiimti instuktoriu papildomom valandom, nes jei be teisiu padarytum avarija blink.gif turetum daug nemalonumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minella @ 2006 08 08, 10:56)
O man štai koks klausimas iškilo: Jei mane pagautų vairuojant mašiną mieste neturint iš vis teisių, kiek būtų bauda? Gal kas žinot? Nes aš kitaip jau nebeįsivaizduoju kaip man įgaut daugiau patirties ir, po galais, išlaikyt tą prakeiktą praktikos egzaminą.


skaiciau, viename Jonavos laikrastyje, kad vienam vaikinukui, kuris vaziavo be teisiu pripaise 500 Lt baudos.
Papildyta:
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 08, 06:45)
Vajetau kaip Tau faina,na tai didžiausi sveikinimai clap_1.gif o kur laikei?Gal Vilniuj?Gali papasakoti kur važiavai?
Teorijos egzamine galima net 6 klaidas padaryti? blink.gif Ir dar būna,kad jo neišlaiko kas nors?Jau 5 ir tai daug leidžiama, o čia pasirodo net 6 biggrin.gif


jo buna blush2.gif , stresas ir t.t., bet antra karta 2 neatsakyti (93%). tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 08 rugpjūčio 2006 - 19:19
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 08, 11:45)
Vajetau kaip Tau faina,na tai didžiausi sveikinimai clap_1.gif o kur laikei?Gal Vilniuj?Gali papasakoti kur važiavai?
Teorijos egzamine galima net 6 klaidas padaryti? blink.gif Ir dar būna,kad jo neišlaiko kas nors?Jau 5 ir tai daug leidžiama, o čia pasirodo net 6 biggrin.gif


tai aisku smile.gif trasa buvo puiki mannau is lengvuju ! iki gariunu apsisukau i maxima baze pro ja po to nemazi tesiai (vaziuoju 70 nes ten nemiestas, o tas sako ko taip letai blink.gif sakau gi man daugiau negalima, o tas, juokaudams aiskuu, su manim galima victory.gif ) tikslai neprisienu kur pasukome bet gelezine pervaza buvo, nu nesvarbu man tas egzaminas tikrai sakau gana linksmas buvo. Aisku dalykas svarbus nes lb daug kas paluzta kai sakoma nu va paskutine sankryza taad kaip tycia klaida padarai! ir LAAABAI SVARBU PESTIEKI IR AUTOBUSAI reikia nuo ju ko toliaui r kelia duot, laba ta ziuri. mano dede pvz sake neislaike nes per arti is sono vaziavo su autobusu... jei jie nores tai tikrai ras rie ko prisikabinti, Sekmes!
Papildyta:
QUOTE(minella @ 2006 08 08, 15:56)
O man štai koks klausimas iškilo: Jei mane pagautų vairuojant mašiną mieste neturint iš vis teisių, kiek būtų bauda? Gal kas žinot? Nes aš kitaip jau nebeįsivaizduoju kaip man įgaut daugiau patirties ir, po galais, išlaikyt tą prakeiktą praktikos egzaminą.

jo jo bet mano daug pazistamu vaikinu be teisiu vazinejosi po 2 metus, nu ten kartais susikalba.... bet seip bauda nemaza ir kaip girdejau jei mokaisi tai siuo metu tai is viso gali neyt atimti galimybe kelis menesius laikyt, tikrai nezinau sito, bet girdejau. Ir zinau kai tie draugeliai ejo teisiu laikyt buvo uzrasyti sarasuose mokymu istaigu tai jau pesciom vaiksciojo nes jau bijojo but pagauti, nes tada reiketu da daugiau pesciom vaiksciot vat, tikiuosi supantamai parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
gal yra laikiusių Panevėžyje?
Atsakyti
QUOTE(Camellia @ 2006 08 08, 21:31)

jo jo bet mano daug pazistamu vaikinu be teisiu vazinejosi po 2 metus, nu ten kartais susikalba....


nu va, perduok pazystamiems linkejimus, gal jie praeita lapkriti, atsitrenke i mano mamos masinos prieki, nes nesugebejo aplenkti letai vaziuojanciu aftamabiliu.
Atsakyti
Jei bauda apie 500 lt tai dar galima rizikuoti. Mane gąsdino, kad bauda gali siekti iki kelių tūkstančių. Ne viena važiuočiau, šalia pasisodinčiau vaikiną. O vienai jis, kol neturiu teisių, savo mašinos ir neduotų. Jei nučiuptų ir neleistų kelis mėnesius laikyti, tai jau tiek pakentėčiau.
Instruktoriaus neimu todėl,kad su instruktoriumi jaučiuosi drąsi, o be to ir nebesinori tiek kišti pinigų. Tris kartus laikiau egzaminą ir visus tris kartus išlaikiau aikštelėje, bet neišlaikiau gatvėje, kur intensyvus eismas (kalbu apie Kauną). Kažkaip pasimesdavau ir padarydavau kokią nesąmonę. Todėl ir noriu įgauti pasitikėjimo savimi gatvėje. Turbūt, kad teks rizikuoti, nes kitos išeities nematau...Ačiū visiems pasisakiusiems šiuo klausimu ir sėkmės laikant egzaminus 4u.gif
Atsakyti