Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

As pati pries 2 metukus laikiau egzamina regitroj siauliuose. kiek kalbejau su kuo, tai arba per pazystamus duoda "daukanta", arba islaiko tik is antro karto. girdejau, kad dabar su "daukantuku" daug sunkiau, nes sugrieztino tvarka. o kadangi kompiuteriuose surasyta visa informacija apie laikantijyi, tai optimistiskai tiketis, kad pavyks islaikyt is pirmojo karto, nerealu doh.gif juk reikia ir regitrai is kazkokiu lesu pasistatyt didziausius pastatus unsure.gif as irgi islaikiau tik is antro karto bigsmile.gif tauragej laike mano drauge, tai islaike tik is 4 karto, nes ten istruktoriai super negailestingi. o kita drauge is pirmo karto. nes tevelis daug pazinciu turi blush2.gif o siaip stiprybes. nes vyrai moka geriau vairuot negu moterys. jie kazkaip gimsta ir jau vaziuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 06, 13:55)
skambtelk į Regitrą ir paklausk ar leidžia biggrin.gif
Papildyta:

Tai užsiregistruot iš anksto juk niekas nedraudžia, nors kai aš registravausi buvo vietų kad ir kitą dieną  biggrin.gif ...kitos maždaug po poros savaičių...

Pusmetis manau jau daugokai  unsure.gif Ne nevisai standartiškai mano galva  unsure.gif
Papildyta:

wacko.gif



o kam skambinti jeigu taip aisku, ko tada visi pradeda vairuoti neislaikia teorinio. g.gif
registravausi as irgi is anksto, kitai dienai vietu nebuvo, buvo tik po 3 sav., o regitroj svetainej nesedesi, kaip supermamoj, ir nelauksi ar atsilaisvins vieta ar ne, pusmetis dar yra labai mazai, zinau, kad yra zmoniu regitroj duris varstancius ilgai ir nuobodziai, mano klasiokas 7 kartus laike teorini, vien del to, kad nesugebejo atsiversti KET ir prie kompo pasedet, ir dar ne nuo musu
viskas priklauso, kaip islaikysi egza, ypac vairavima, o kur dar sekme, mirksiukas.gif
Papildyta:
o kur dar egzaminuotojo gera nuotaika

QUOTE(Patieška @ 2006 08 06, 14:05)
Beje, prieš keletą metų būdavo privaloma 30 valandų.



2006 m. privaloma 20 val.
Papildyta:
QUOTE(pikciuke:) @ 2006 08 06, 14:06)
nes vyrai moka geriau vairuot negu moterys. jie kazkaip gimsta ir jau vaziuoja smile.gif



ne mes moterys, taip geros vairuotojos. Kartais pasiziuri keliuose, kaip vyrai vairuoja, tik ir nori aplenkti, susistabdyt ir i snuki duot. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 05, 19:52)
O tu kur ruosiesi laikyti, Vilniuje? As pirmakart girdziu, kad Vilniuje butu benzinines masinos. Na nezinau, bet man instruktorius sake, kad visos dizelines. O mokiausi as su benzinine. Instrkuktorius taip pat sake, kad Regitroje bus lengviau su dizeline, kai jau moki su benzinine.  Taciau man, tiesa sakant, nelabai buvo, du kartus dar pries starta uzgesau (kai pirma karta laikiau, o kai antra karta -  taip pat karta uzgesau) jautrumas nerealus tu dizeliniu. Dabar vazineju taip pat su benzinine.


Taip,Vilniuj,sakė pora mašinikių yra benzininės.Aš irgi tik nesenai sužinojau,man instruktorius sakė,o gal tik gąsdina g.gif kad geriau išmokčiau draugauti su sankaba biggrin.gif
O man su dizeline žymiai lengviau važiuoti nei su benzinu blush2.gif

Merginos,o dėl egzaminų tvarkaraščių,tai užeikit i www.regitra.lt ten yra grafikas egzaminų,jis kiekvieną dieną vis kitoks,tai vietų nebūna,kitą dieną atsiverti tai net 5-10 vietų laisvos,reikia paprasčiausiai sekti tą grafiką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 18:26)
o kam skambinti jeigu taip aisku, ko tada visi pradeda vairuoti neislaikia teorinio.  g.gif


Tai kad būtent tai nesikerta su jokiom taisyklėm smile.gif Vairuoti mokytis galima pradėt mokant teoriją (kada pakankamai moka, kad pradėtų mokytis važiuot sprendžiama mokykloje), o ne ją jau išlaikius Regitroje. Pradeda ne vairuot, o mokytis vairuot. T.y. pradėjimas mokytis vairuot nesiejamas su teorijos egzaminu Regitroje.

Va laikyt praktikos, neišlaikius teorijos, tai negalima, bet čia kas kita smile.gif Man rods apie tai kažkuri šioje temoje jau aiškino ax.gif

Nekalbu apie atvejus, kai teorijos egzaminui žmogus ruošiasi eksternu. Šito nežinau.

QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 18:26)
2006 m. privaloma 20 val.

2006 nėra prieš kelis metus tongue.gif Kiek dabar privaloma lyg ir žinau bigsmile.gif , tik sakau kad man asmeniškai tai truputuką per mažai.

QUOTE(pikciuke:) @ 2006 08 06, 18:06)
o kadangi kompiuteriuose surasyta visa informacija apie laikantijyi

Kokia visa? blink.gif

QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 18:26)
regitroj svetainej nesedesi, kaip supermamoj

a kodėl? biggrin.gif Šiaip jei rimtai, kiek teko stebėt dažniausiai atsilaisvina vietos tą pačią dieną...pvz. pirmadienio pirmadienį...
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 04, 17:47)
Tai pasakyk instruktoriui,kad jau užsirašei ir jis tada greičiau Tau vairavimus pravarys.Aš tai rugpjūčio 22d.laikau,dar liko 2 pamokos.Tai vieną aikštelėj pamoką pravažynėsiu, o kitą prie Regitros važiuosim ax.gif


As sakiau....bet jis kazkaip nenori. Sako tipo as tave tankiai statysiu i vairavimo grafika o iseina kad 1 kart per savaite verysad.gif .
Buvau siandien nuvaziavus i aikstele uz siemens arenos. sekesi blogai, tik susinervinau ir psio verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 06 rugpjūčio 2006 - 23:34
QUOTE(Patieška @ 2006 08 06, 16:41)
Tai kad  būtent tai nesikerta su jokiom taisyklėm smile.gif Vairuoti mokytis galima pradėt mokant teoriją (kada pakankamai moka, kad pradėtų mokytis važiuot sprendžiama mokykloje), o ne ją jau išlaikius Regitroje. Pradeda ne vairuot, o mokytis vairuot. T.y. pradėjimas mokytis vairuot nesiejamas su teorijos egzaminu Regitroje.

Va laikyt praktikos, neišlaikius teorijos, tai negalima, bet čia kas kita smile.gif Man rods apie tai kažkuri šioje temoje jau aiškino  ax.gif

Nekalbu apie atvejus, kai teorijos egzaminui žmogus ruošiasi eksternu. Šito nežinau.
2006 nėra prieš kelis metus  tongue.gif Kiek dabar privaloma lyg ir žinau  bigsmile.gif , tik sakau kad man asmeniškai tai truputuką per mažai.
Kokia visa?  blink.gif
a kodėl?  biggrin.gif Šiaip jei rimtai, kiek teko stebėt dažniausiai atsilaisvina vietos tą pačią dieną...pvz. pirmadienio pirmadienį...


Kiekvienas sprendzia pats asmeniskai, kol mokiausi teorijos ten tokiu profu buvo susirinke, tik niekaip nesupratau, ko jie eksternu neina mokytis, jei tokie umni, tik vaizda gadina.
2006 m. tai yra dabar, kas buvo pries du metus, irnesakyk.gif pries 17 m. egze buvo tik 10 teoriniu klausimu, dirol.gif , bet man nei silta, nei salta, o tai kad kaz kam, kaz ko per mazai. blink.gif
Gerai nuejau i regitros psl., laisvos vietos rugpj. 16 d. 16 val., o as uzsiregitravus rugpj. 17 d., man tai ir nieko nekeicia. Geriausia stebet supermama. brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 07 rugpjūčio 2006 - 07:53
QUOTE(sanbri @ 2006 08 06, 17:16)
Ketvirtadienį išlaikiau vairavimą, tai galiu pasakyti, kad viskas tikrai priklauso nuo egzaminuotojo. Neatsakiau nė į vieną klausimą, nors jis pasidžiaugė, kad klausimai pasitaikė moteriški. Kas iš to, nebuvau nė vieno girdėjusi  smile.gif Be to, dukart užgesau (vienąkart dar aikštelėje) ir kartą bėgį įjungiau 5 vietoj 3...
Egzaminuotojas įspėjo, kad dar turiu laiko pasitaisyti, nes nebuvom nė pusės kelio nuvažiavę. Tada susiėmiau ir, atrodo, daugiau klaidų nepadariau.

Beje, sakė, kad aikštelėje galima 3 kartus bandyti pastatyti mašiną, nors man instruktorius sakė, kad tik vieną. Gal norėjo, kad išmokčiau iškart pastatyti. biggrin.gif


Oj, na ir diskusijos čia verda... Egzaminuotojo gera nuotaika, sėkmė ir t.t. - be abejo taip, nu bet bliamba, negi egzaminuotojas turi užsimerkti ir nepastebėti, kai važiuoji per raudona šviesą, arba sudarai kokią kitą avarinę situaciją? Vis dėl to daugiausia čia priklauso nuo mūsų. Aišku galima apsižioplinti, užgest ne laiku ir ne vietoj, ir čia egzaminuotojas gali dovanoti gali ne.Aš pirmą kartą kai laikiau užvažiavau ant borto šoninio parkavimosi metu, tai negi egzaminuotojas dėl to kaltas? Pati kalta. O dėl tu papildomų klausimų, tai dėl to, kad į juos neatsakei, niekas negali neįskaityti egzamino. Jūs protokolus matėt, ką jie tikrina, dėl ko nuima taškus? Jeigu ne, tai paprašykite, turi parodyti. Aš pasiėmiau su savimi protokolą, kai jau išlaikiau tam, kad instruktoriui nuneščiau, nes prašė. Tai va ten jokių teorinių žinių niekas neprivalo tikrinti, o užduoda tam, kad pajustumėm, kad esame egzamine... Bet aš savo egzaminuotojui pasakiau, papildomus klausimus man prašom prieš arba po vairavimo, o ne vairavimo metu, nes teko girdėti, kad ir taip būna ir tai labai išmuša iš vežių, viena tokiu būdu į plytą įvažiavo.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 07, 11:44)
Oj, na ir diskusijos čia verda... Egzaminuotojo gera nuotaika, sėkmė ir t.t. - be abejo taip, nu bet bliamba, negi egzaminuotojas turi užsimerkti ir nepastebėti, kai važiuoji per raudona šviesą, arba sudarai kokią kitą avarinę situaciją? Vis dėl to daugiausia čia priklauso nuo mūsų. Aišku galima apsižioplinti, užgest ne laiku ir ne vietoj, ir čia egzaminuotojas gali dovanoti gali ne.Aš pirmą kartą kai laikiau užvažiavau ant borto šoninio parkavimosi metu, tai negi egzaminuotojas dėl to kaltas? Pati kalta.  O dėl tu papildomų klausimų, tai dėl to, kad į juos neatsakei, niekas negali neįskaityti egzamino. Jūs protokolus matėt, ką jie tikrina, dėl ko nuima taškus? Jeigu ne, tai paprašykite, turi parodyti. Aš pasiėmiau su savimi protokolą, kai jau išlaikiau tam, kad instruktoriui nuneščiau, nes prašė. Tai va ten jokių teorinių žinių niekas neprivalo tikrinti, o užduoda tam, kad pajustumėm, kad esame egzamine... Bet aš savo egzaminuotojui pasakiau, papildomus klausimus man prašom prieš arba po vairavimo, o ne vairavimo metu, nes teko girdėti, kad ir taip būna ir tai labai išmuša iš vežių, viena tokiu būdu į plytą įvažiavo.


nu tai aisku, kad jei ant borto uzvaziuosi ar raudona pravaziuosi, tik save gali kaltinti.
Atsakyti
Sveikos, paklausiu ir čia....o kiek galima klaidų sprendžiant teoriją regitroj padaryt, kad egzaminas dar būtų išlaikytas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rusnė: 07 rugpjūčio 2006 - 18:24
QUOTE(Rusnė @ 2006 08 07, 20:23)
Sveikos, paklausiu ir čia....o kiek galima klaidų sprendžiant teoriją regitroj padaryt, kad egzaminas dar būtų išlaikytas?  blush2.gif


turi atsakyti i 24 kl., t.y. max. 6 klaus. neteisingai tongue.gif
Atsakyti
Ačiū tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantukė @ 2006 08 07, 18:30)
turi atsakyti i 24 kl., t.y. max. 6 klaus. neteisingai  tongue.gif


Man atrodo,kad 5 klaidas gali tik padaryti ax.gif
Atsakyti