Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(maddox @ 2006 08 05, 16:22)
O vairavima laikysi tik tada, kai issilaikysi teorija, nes kai registruosis, reikes irasyti teorijos egzamino numeri, kuris bus irasytas lapelyje, kad tu islaikiai teorijos egza.

Sitas tai savaime aisku, ner ir kalbos.
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 05, 15:59)
Liudijime parašyta,kad mokiausi ir baigiau B kategorijos kursą  nuo 2006.06.. .iki 2006.07... biggrin.gif

na tai į jį ir įeina ir teorija ir praktika, jei nerašo kad atskirai "teorijos kursą" biggrin.gif Atskirai po važiavimų turbūt dar vieno neišduoda, ar ne? rolleyes.gif
Pas mane pvz. rašo "B kategorijos kursas: teorija ir praktinis vairavimas" smile.gif
Ar praktinis vairavimas nebūtinas, kad jam jokio popieruko nereik? biggrin.gif

QUOTE(maddox @ 2006 08 05, 15:22)
Tave kazkas isdure
O del tu taisykliu, tai zinai, Lietuvoj kas nors ju laikosi, nebent tie, kurie nori ilgai ir laimingai gyvent.  biggrin.gif

Neišdūrė neišdūrė...va apatinis tavo sakinys kaip tik ir paaiškina visą reikalą. Mes su liucinka kalbam apie taisykles, o jūs apie realijas, kurios kalba apie jų apėjimą biggrin.gif Todėl ir nesusikalbam.
Noras gyvent ilgai ir laimingai gal ne visai blogas, a? rolleyes.gif Sakyčiau net labai normalus noras...
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 05, 17:00)
na tai į jį ir įeina ir teorija ir praktika, jei nerašo kad atskirai "teorijos kursą" biggrin.gif Atskirai po važiavimų turbūt dar vieno neišduoda, ar ne?  rolleyes.gif
Pas mane pvz. rašo "B kategorijos kursas: teorija ir praktinis vairavimas"  smile.gif
Ar praktinis vairavimas nebūtinas, kad jam jokio popieruko nereik?  biggrin.gif


Jo,yra ir teorija ir praktika...tai taip gaunasi,kad šitą liudijimą turėtų išduoti tik po vairavimo pamokų blink.gif
Na koks skirtumas iš kitos pusės,svarbu,kad visos išsilaikytume ir galu gale turėtume teises ax.gif
Aš vis laukiu,gal atsilieps kas nors,kas laikė egzą Regitroj su benzinine mašina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 05, 21:25)

Aš vis laukiu,gal atsilieps kas nors,kas laikė egzą Regitroj su benzinine mašina blush2.gif

O tu kur ruosiesi laikyti, Vilniuje? As pirmakart girdziu, kad Vilniuje butu benzinines masinos. Na nezinau, bet man instruktorius sake, kad visos dizelines. O mokiausi as su benzinine. Instrkuktorius taip pat sake, kad Regitroje bus lengviau su dizeline, kai jau moki su benzinine. Taciau man, tiesa sakant, nelabai buvo, du kartus dar pries starta uzgesau (kai pirma karta laikiau, o kai antra karta - taip pat karta uzgesau) jautrumas nerealus tu dizeliniu. Dabar vazineju taip pat su benzinine.
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2006 08 04, 20:02)
Sveikinu visas islaikiusias vairavimo egzamina Regitroje ploja.gif    ir linkiu sekmes toms kurios dar ruosiasi laikyti  4u.gif
linkiu jums, kad nedrebetu rankytes ir kojytes, nes kitaip bus sunku valdyti masiniuka
as pati vakar islaikiau is antro karto, o pirmas kartas buvo nesekmingas - isiparkuojant kliudziau kuoliuka,
tada pamenu labai nenorejau lipti is masinos, paklausiau ar galiu pasitaisyti, tai isgirdau ats., kad aikstele yra filmuojama ir i mus spokso per daug akiu, kurie gali apskusti,
tai teko atiduoti raktelius ir pedinti namuciu, nors pats egzaminuotojas pasitaike malonus zmogus


cia kur taip aikstele filmuoja???
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 05, 14:00)
Neišdūrė neišdūrė...va apatinis tavo sakinys kaip tik ir paaiškina visą reikalą. Mes su liucinka kalbam apie taisykles, o jūs apie realijas, kurios kalba apie jų apėjimą biggrin.gif Todėl ir nesusikalbam.
Noras gyvent ilgai ir laimingai gal ne visai blogas, a?  rolleyes.gif Sakyčiau net labai normalus noras...


Tai jei Regitra leidzia, apeiti istatymus, tai reiskias galima, bet kur ir bet kada juos apeiti. g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
O be to nepamirskit, kad Regitroj norint uzsiregistruoti, jau buna norinciu trim savaitems i prieki uzsiregistravusi. As pvz. pradejau kovo 15 d., o dar tik kita savaite vairavima laikysiu, jei dar neislaikysiu, tai jau greitai puse metu bus kaip kankinuosi. O jei dar paskaiciavus, jei as buciau tik po vairavimo pamoku uzsiregistravus i teorini, tai vapse iki metu, o gal dar ir ilgiau reiketu kankintis, o masinyte tai laukia, verkia, ir dar as turiu trintis su prasmirdusiu visuomeniniu transportu, kol davaziuoju nuo tasko A iki tasko B. Penktadieni vaziavau truliku, nu tai bliemba bomzai ilipo, o kvapas, o smarve doh.gif , ir kaip kiekviena karta kai pamatau tokius zmogelius, tai ir galvoju, kad tik neuskrestu kokiom ligom ar utelem. goss.gif .
Papildyta:
QUOTE(Patieška @ 2006 08 05, 14:00)
Noras gyvent ilgai ir laimingai gal ne visai blogas, a?  rolleyes.gif Sakyčiau net labai normalus noras...


Ne normalus, o labai geras noras, atsizvelginat i siuometine esancia autokatastrofu situacija Lietuvoj.
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 15:56)
Papildyta:
O be to nepamirskit, kad Regitroj norint uzsiregistruoti, jau buna norinciu trim savaitems i prieki uzsiregistravusi. As pvz. pradejau kovo 15 d., o dar tik kita savaite vairavima laikysiu, jei dar neislaikysiu, tai jau greitai puse metu bus kaip kankinuosi. O jei dar paskaiciavus, jei as buciau tik po vairavimo pamoku uzsiregistravus i teorini, tai vapse iki metu, o gal dar ir ilgiau reiketu kankintis, Papildyta:

As taip pat pradejau mokytis kovo 16, o vairavima is antro karto islaikiau jau birzelio 23, bet atvazinejau visas privalomas pamokas kol dar kursai vyko, paskui pasiemiau dar papildomas 8 pamokas, kadangi nuo nulio pradejau, tai man per mazai tu privalomu buvo. Net keista, kad taip ilgai tau viskas tesiasi, gal instruktoriai labai uzimti? Nors mano irgi lyg tai labai uzimtas buvo... g.gif g.gif g.gif
Tiesa Regitroje man teko ne 3 o po 2 savaites laukti nuo egzo iki egzo, dabar tai jauciu antpludis didelis.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 06, 11:04)
As taip pat pradejau mokytis kovo 16, o vairavima is antro karto islaikiau jau birzelio 23, bet atvazinejau visas privalomas pamokas kol dar kursai vyko, paskui pasiemiau dar papildomas 8 pamokas, kadangi nuo nulio pradejau, tai man per mazai tu privalomu buvo. Net keista, kad taip ilgai tau viskas tesiasi, gal instruktoriai labai uzimti? Nors mano irgi lyg tai labai uzimtas buvo... g.gif  g.gif  g.gif
Tiesa Regitroje man teko ne 3 o po 2 savaites laukti nuo egzo iki egzo, dabar tai jauciu antpludis didelis.



nu cia tai geras, o as birzelio 28 d. teorini laikiau, bet kurio neislaikiau, bet dar buvo like dvi savaites vairavimo, (papildomu neemiau) ir tik liepos viduri issilaikiau teorini, o kita savaite einu vairavima, kurio aisku fifty fifty. ax.gif
Atsakyti
as jau uz keliu savaiciu 1 metu staza turesiu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif ir da karta patvrtinu kad viskas nuo egzaminuotojo priklauo, (ir nuo kelio kuri vaziuosi) seip girdejau da tokiu dalyku kad pvz geriau laikyti i darbo diena pabaiga, nes jie jau pavarge buna mirksiukas.gif ir geresni smile.gif arba atvirksciau pagalvoja visiem sekesi gerai tai si uzsodinsiu tongue.gif o juokingiausia tai kojos elgesi biggrin.gif taip dreba kad ka as zinau smile.gif
Atsakyti
Ketvirtadienį išlaikiau vairavimą, tai galiu pasakyti, kad viskas tikrai priklauso nuo egzaminuotojo. Neatsakiau nė į vieną klausimą, nors jis pasidžiaugė, kad klausimai pasitaikė moteriški. Kas iš to, nebuvau nė vieno girdėjusi smile.gif Be to, dukart užgesau (vienąkart dar aikštelėje) ir kartą bėgį įjungiau 5 vietoj 3...

Egzaminuotojas įspėjo, kad dar turiu laiko pasitaisyti, nes nebuvom nė pusės kelio nuvažiavę. Tada susiėmiau ir, atrodo, daugiau klaidų nepadariau.

Egzaminuotojas paklausė, kiek valandų važinėjau ir ar instruktorius leido laikyti vairavimo egzaminą. Pasakiau, kad instruktorius išėjo atostogų, o as atėjau egzaminą laikyti smile.gif Tai man už sąžiningumą įrašė, kad išlaikyta.

Dabar laukiu, kada padarys teises. Tik nežinau, ar išdrįsiu viena važiuoti į gatves, gal dar reikės pasiimti kelias papildomas pamokas...

Beje, sakė, kad aikštelėje galima 3 kartus bandyti pastatyti mašiną, nors man instruktorius sakė, kad tik vieną. Gal norėjo, kad išmokčiau iškart pastatyti. biggrin.gif
Atsakyti
100 % su jumis sutinku, uz tai ir neemiau papildomu pamoku, nes zinau, kad tai nei prides, nei atims, nes 20 val. man buvo per akis, jau r ant galo buvo nusibode, o be to mes gi lankom kursus ne tam, kad regitroj egza islaikytumei, kaip tai bandoma ibrukti i pasamone instruktoriu, ar dar kokio velnio, o del saves. As tai galvoju, kad geriausias egzas bus tada, kai reikes vienai i gatve isvaziuoti, oi bus jauciu linksma. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 14:56)
Tai jei Regitra leidzia, apeiti istatymus

skambtelk į Regitrą ir paklausk ar leidžia biggrin.gif

QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 14:56)
O be to nepamirskit, kad Regitroj norint uzsiregistruoti, jau buna norinciu trim savaitems i prieki uzsiregistravusi. As pvz. pradejau kovo 15 d., o dar tik kita savaite vairavima laikysiu, jei dar neislaikysiu, tai jau greitai puse metu bus kaip kankinuosi.

Tai užsiregistruot iš anksto juk niekas nedraudžia, nors kai aš registravausi buvo vietų kad ir kitą dieną biggrin.gif ...kitos maždaug po poros savaičių...

Pusmetis manau jau daugokai unsure.gif Ne nevisai standartiškai mano galva unsure.gif

QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 14:56)
Ne normalus, o labai geras noras, atsizvelginat i siuometine esancia autokatastrofu situacija Lietuvoj.

wacko.gif

QUOTE(Camellia @ 2006 08 06, 15:50)
  seip girdejau da tokiu dalyku kad pvz geriau laikyti i darbo diena pabaiga, nes jie jau pavarge buna mirksiukas.gif ir geresni smile.gif arba atvirksciau pagalvoja visiem sekesi gerai tai si uzsodinsiu  tongue.gif

Tai kada geriau? biggrin.gif

QUOTE(maddox @ 2006 08 06, 17:05)
be to mes gi lankom kursus ....  del saves. 

O aš dėl tos pačios priežasties papildomų norėčiau, nes jaučiu, kad dar trūksta ir kad kelios papildomos pamokėlės man tikrai nepamaišytų. Visko žinoma neišmoksi - tai ateina su patirtim, bet pirmąkart viena važiuodama į gatvę norėčiau būt mažumėlę geriau pasiruošus nei esu dabar.

Beje, prieš keletą metų būdavo privaloma 30 valandų.
Atsakyti