Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 04, 15:39)
Registruota rugpiucio 29 diena, bet itariu kad nespesiu nes mano instruktorius visa laika uzimtas verysad.gif . Mes dar privalomus tik 3 pravaziavom g.gif . Net nezinau ka daryt g.gif


Tai pasakyk instruktoriui,kad jau užsirašei ir jis tada greičiau Tau vairavimus pravarys.Aš tai rugpjūčio 22d.laikau,dar liko 2 pamokos.Tai vieną aikštelėj pamoką pravažynėsiu, o kitą prie Regitros važiuosim ax.gif
Atsakyti
Sveikinu visas islaikiusias vairavimo egzamina Regitroje ploja.gif ir linkiu sekmes toms kurios dar ruosiasi laikyti 4u.gif
linkiu jums, kad nedrebetu rankytes ir kojytes, nes kitaip bus sunku valdyti masiniuka
as pati vakar islaikiau is antro karto, o pirmas kartas buvo nesekmingas - isiparkuojant kliudziau kuoliuka,
tada pamenu labai nenorejau lipti is masinos, paklausiau ar galiu pasitaisyti, tai isgirdau ats., kad aikstele yra filmuojama ir i mus spokso per daug akiu, kurie gali apskusti,
tai teko atiduoti raktelius ir pedinti namuciu, nors pats egzaminuotojas pasitaike malonus zmogus
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 04, 16:39)
Registruota rugpiucio 29 diena, bet itariu kad nespesiu nes mano instruktorius visa laika uzimtas verysad.gif . Mes dar privalomus tik 3 pravaziavom g.gif . Net nezinau ka daryt g.gif

kaip čia suprast? blink.gif Bendrai gi ir teorijos laikyt pagal taisykles negalima kol nėra visų važiavimų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 04, 23:27)
kaip čia suprast?  blink.gif Bendrai gi ir teorijos laikyt pagal taisykles negalima kol nėra visų važiavimų  unsure.gif


Taisyklese parasyta kad VAIRUOTI negalima kol nelaikei teorijos, taip kad tu neteisingai suypratai. Tai butu net nelogiska mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos ir esamos vairuotojos. Nuo rugsėjo 1 d. keičiasi vairavimo įgūdžių regitroj vertinimo būdai ir metodai. Gal kurios žinote, kas ten keisis, gal instruktoriai ką nors minėjo, negi bus dar sunkiau verysad.gif Aš užsiregistravus rugsėjo 2 d. , bet dar yra vietų rugpjūčio pabaigoje, tai sakau gal reikia persiregistruoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 05, 03:59)
Taisyklese parasyta kad VAIRUOTI  negalima kol nelaikei teorijos, taip kad tu neteisingai suypratai. Tai butu net nelogiska mirksiukas.gif

Man mokykloje pasake,kad NEGALIMA teorijos laikyti kol vairavimo pamoku nebaigei, tiesa galima susitarti palikti viena pamokele pries vairavomo egzamina. Taciau, tie kas mokosi eksternu, atvirksciai - negali pradeti mokytis vairuoti, kol neislaiko teorijos egzamino. Tai tu, skorpiosa, mokaisi eksternu? Ir dar taisyklese kitaip parasyta, kad transporto priemone leidziama vairuoti, jei mokinys moka sias taisykles (tarkim isklause kursajei ne eksternu mokosi, bet ne butinai islaike egza)
Atsakyti
Aš teoriją išsilaikiau nors buvau tik į vieną vairavimo pamoką nuėjusi...Kiekviena vairavimo mokykla turi savo taisykles ax.gif .Pas jus negalima laikyti,pas mus galima,nes kol mokykla neišduoda liudijimo tol ir negali laikyti egzamino mirksiukas.gif ,tai va,Man liudijimą išdavė kai išlaikiau mokiklinį egzaminą ir iškart variau laikyti į Regitrą...
Tikrai žinau,kad vairavimo egzamino negalima laikyti kol teorijos neišlaikai,nu bet,kad teorijos negalima laikyti kol vairavimo nebaigiai tai pirmą kart girdžiu g.gif
Atsakyti
Na aisku, tikriausiai tada kiekviena mokykla savaip diktuoja, bet man tai visai nerukde, kad jau buvau atvazinejusi viska, kai laikiau teorija.
Atsakyti
QUOTE(raganėlė5 @ 2006 08 05, 12:01)
Sveikos būsimos ir esamos vairuotojos. Nuo rugsėjo 1 d. keičiasi vairavimo įgūdžių regitroj vertinimo būdai ir metodai. Gal kurios žinote, kas ten keisis, gal instruktoriai ką nors minėjo, negi bus dar sunkiau verysad.gif Aš užsiregistravus rugsėjo 2 d. , bet dar yra vietų rugpjūčio pabaigoje, tai sakau gal reikia persiregistruoti g.gif



aš keik girdėjau, tai aikštelėje žada panaikinti gaireles nuo rugsėjo mėnesio....vnz paršai sugalvojo dar pasunkinti egzamina doh.gif o ar kuri nors girdėjote apie tai, jog žada vairuotojams "fuksams" panaikinti draudima važiuot greičiau nei 70km/h ? dabar tipo sako, kad leis neviršyti 90km/h greičio, neturintiems 2jų metų vairavimo stažo ir nebereikes ant mašiniuko klijuot "70" nakleikos drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 05, 02:59)
Taisyklese parasyta kad VAIRUOTI  negalima kol nelaikei teorijos, taip kad tu neteisingai suypratai. Tai butu net nelogiska mirksiukas.gif

Supratau teisingai - tai ką sakai tu yra truputuką kas kita - tiesa tai, kad pagal taisykles negali mokytis vairuoti, kol nemoki teorijos. Ir kad teorijos ir praktikos egzaminų negalima sukeisti vietomis. Bet.. nelaikius Regitroj teorijos, mokytis vairuoti tikrai galima wink.gif Tiesiog tą teoriją jau turi būt savo mokykloj ar savarankiškai pramokęs. Va nelaikiau nė vieno dar (tik vienam jau gerokai anksčiau užsiregistravau), bet jau esu pabaigus ir praktikos privalomus važiavimus ir tai matosi mokyklos baigimo pažymėjime.
Na nebent kalba apie mokymąsi eksternu. Apie tai nežinau.

QUOTE(Sky'wane @ 2006 08 05, 14:55)
vairuotojams "fuksams" panaikinti  draudima važiuot greičiau nei 70km/h ? dabar tipo sako, kad leis neviršyti 90km/h greičio, neturintiems 2jų metų vairavimo stažo ir nebereikes ant mašiniuko klijuot "70" nakleikos  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Ir padidint nuobaudas wink.gif Ir pvz. jei kitam gali būt kažkokia dalis promilių, "fuksui" gali būt tik lygiai nulis. Va tokie planai.

QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 05, 12:37)
Pas jus negalima laikyti,pas mus galima,nes kol mokykla neišduoda liudijimo tol ir negali laikyti egzamino mirksiukas.gif ,tai va,Man liudijimą išdavė kai išlaikiau mokiklinį egzaminą ir iškart variau laikyti į Regitrą...

O kas tame liudijime parašyta? Nėra jokios užuominos apie praktiką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 08 05, 08:14)
Man mokykloje pasake,kad NEGALIMA teorijos laikyti kol vairavimo pamoku nebaigei, tiesa galima susitarti palikti viena pamokele pries vairavomo egzamina. Taciau, tie kas mokosi eksternu, atvirksciai - negali pradeti mokytis vairuoti, kol neislaiko teorijos egzamino. Tai tu, skorpiosa, mokaisi eksternu? Ir dar taisyklese kitaip parasyta, kad transporto priemone leidziama vairuoti, jei mokinys moka sias taisykles (tarkim isklause kursajei ne eksternu mokosi, bet ne butinai islaike egza)


Tave kazkas isdure, nes as pvz. pirma karta laikiau, kai vairavimas tik buvo ipusejas.
O vairavima laikysi tik tada, kai issilaikysi teorija, nes kai registruosis, reikes irasyti teorijos egzamino numeri, kuris bus irasytas lapelyje, kad tu islaikiai teorijos egza. Galiu ideti lapeli, kaip jis atrodo, jeigu kam idomu 2.gif .
O del tu taisykliu, tai zinai, Lietuvoj kas nors ju laikosi, nebent tie, kurie nori ilgai ir laimingai gyvent. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 05, 14:05)
O kas tame liudijime parašyta? Nėra jokios užuominos apie praktiką?  biggrin.gif


Liudijime parašyta,kad mokiausi ir baigiau B kategorijos kursą nuo 2006.06.. .iki 2006.07... biggrin.gif
Atsakyti