Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 01, 23:56)
Pasiseke kad geras mirksiukas.gif . SVEIKINU drinks_cheers.gif



QUOTE(AŠA @ 2006 08 02, 08:29)
congratulations  thumbup.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 01, 21:21)
aš šiandien pagaliau išsilaikiau vairavimo egzaminą clap.gif labai super egzaminuotojas pakliuvo, jei jis nebūtų užsimerkęs dėl kelių klaidų, tai būčiau neišlaikius ax.gif



SVEIKINU thumbup.gif
NORS IR paveluotai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danieliute***: 02 rugpjūčio 2006 - 17:18
Oj kaip Tau cheery faina wub.gif
Sakyk,po kiek laiko teises išduos?Ar ilgai reikia laukti?

Girdėjau,kad regitroj porą mašinų yra su benzu blink.gif vat bus juoko jeigu man išpuls tokia,galima sakyti egzaminas neišlaikytas doh.gif
Gal kuriai nors ir buvo pasitaikiusi ax.gif ar labai jau sunkiau su ja nei su dyzelinine???? blush2.gif
Atsakyti
O as išsilaikiau teorija thumbup.gif blush2.gif . Dabar laukia dar vienas išbandymas - vairavimas.
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 02, 18:28)
Oj kaip Tau cheery faina wub.gif
Sakyk,po kiek laiko teises išduos?Ar ilgai reikia laukti?

Girdėjau,kad regitroj porą mašinų yra su benzu blink.gif vat bus juoko jeigu man išpuls tokia,galima sakyti egzaminas neišlaikytas doh.gif
Gal kuriai nors ir buvo pasitaikiusi ax.gif ar labai jau sunkiau su ja nei su dyzelinine???? blush2.gif


sakė, kad teisės bus po savaitės smile.gif
o vat dėl mašinų tai nežinau.. tik tiek, kad kai aš važinėjau su instruktoriumi su Opel Astra jis mane tikino, kad Astrų regitroj labai daug yra, o kai nuėjau laikyt egzo ir egzaminuotojo pasiteiravau, gal netyčia man būtent Astra papuolė - pasakė, kad Astra regitroj tik 1 iš 15 blink.gif tai vat.. gavau važiuot su Polo - bet tai visai nieko mašiniukas smile.gif
o kiek žinau dėl benzininių - tai su jom daug lengviau užgesti ir jei joms neduodi gazo - jos nejuda iš vietos (bent jau taip man buvo kai bandžiau važiuot su tėtės mašina ax.gif )

skorpiosa, sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cheery: 03 rugpjūčio 2006 - 14:26
tu esi visiskai teisi, kad su benzininem masinom vargiai pajudesi is vietos nedavus gazo...yra toks juokas: su dyzeline masina-kaip su moterimi, reikia svelniai elgtis, o su benzinine-kaip su vyru, reikia stipriau
todel stengiuosi teti isjudinti is vietos kai grizta po darbo, kad pamokintu kaip elgtis su benzu
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 03, 15:25)


skorpiosa, sveikinu drinks_cheers.gif


Aciu bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai va,o aš su benzinine nesu važiavus,tik su automatu,bet tai kas tas automatas,vaikų žaidimai doh.gif Jei rimtai pradėjau bijoti unsure.gif
skorpiosa sveikinimai,fainai turbūt jautiesi...aš kai išlaikiau tai tokia laiminga buvau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 03, 20:25)

skorpiosa sveikinimai,fainai turbūt jautiesi...aš kai išlaikiau tai tokia laiminga buvau blush2.gif


Taip!!! thumbup.gif Norejau pranesti visam pasauliuj blush2.gif , o mano vairavimo instruktorius tik atrase OK g.gif . Matyt neidomu jam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 03, 23:18)
Taip!!! thumbup.gif  Norejau pranesti visam pasauliuj blush2.gif , o mano vairavimo instruktorius tik atrase OK g.gif . Matyt neidomu jam schmoll.gif


Skorpiosa,o kada Tau vairavimo egzaminas?
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 08 02, 23:03)
O as išsilaikiau teorija thumbup.gif  blush2.gif . Dabar laukia dar vienas išbandymas - vairavimas.

Kaip faaaina bigsmile.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 08 04, 13:45)
Skorpiosa,o kada Tau vairavimo egzaminas?


Registruota rugpiucio 29 diena, bet itariu kad nespesiu nes mano instruktorius visa laika uzimtas verysad.gif . Mes dar privalomus tik 3 pravaziavom g.gif . Net nezinau ka daryt g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cheburashka @ 2006 08 04, 13:51)
Kaip faaaina  bigsmile.gif Sveikinu  4u.gif


Aciu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti