Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

man tai estakada iškart išėjo ir problemų nebuvo, parkavomasį labai gerai išaiškino tai ir problemų nėr bet garažas kažkas žiauraus. O tai kaip tave prarkuotis mokino? žiūri per veidrodėlius? mane per veidrodėlius žiūrėt mokina tai tik reikia pagaliukų sistema iškalt. Aišku realiai tarp mašinų neprisiparkuosi taip. Bet juk neks šalia nesedės ir klaidų neskaičiuos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(perfect_lie @ 2006 07 30, 16:00)
nea, i garaza koki nors vistiek reikes ivazineti, tai praktinio egzamino dalis aiksteleje....neissisuksi...o man tai parkavimasis gulscias nlb iseina..nejauciu as kiek giliai reikia ivaziuoti ir t.t,o dar mokausi su visiskai kitokia masina nei buna egzaminuose, tai nznau kaip ten man bus...apti tikriausiai rugpjucio vidury laikysiu...jaudinuos, nors dar nznau kelinta diena tixliai

o del mokyklu, tai bent jau savam mieste pasirinkau pacia geriausia, na znoma ir pacia brangiausia, bet vat instruktorius nerealus pakliuvo, tai laiminga esu...kaip kiti jo mokiniai sako jis "grynas tetukas" .... lb rupestingas ir t.t zodziu.....pasiseke kaip niekad...tokiuose reikaluose man visad nesisekdavo...


mane mokina kad važiuoti gilyn reikia tol kol per veidrodėlį pamatai trečią (paskutini ) stulpelį, tada tiesinį vairą ir važiuoji tol kol priekinis dešnės pusės stulpelis atsiduria ties valytuvo kojele, tada susuki vaira į kairę iki galo ir važiuoji.
Atsakyti
na ir mane pagal ta pacia kuoliuku sistema mokina...visiskai kaip ir tave, tik vat yra problemele....as laikysiu egzamina utenoj, tai ten yra viena tokia masina ne i tema tokia...karavanas vadinasi...as vadinu katafalku.....tai lb didele...o as mokinuosi su maziuku golfu....tai vistiek kitaip siek tiek turetu insivazineti su ta masina....jei ji man paklius, man sakes is karto

aikstelej su tuo golfu tai viska be klaidu padarau, na o mieste tai sunkiau, bet jau greitai egzamina turesiu laikyti, tik dar tixliai datos nznau...rytoj instruktorius turetu pasakyti...lb man uzsitese visos sitos teises...,nes nuo nulio pradejau....ir sunkiau siek tiek man....pravaziavau gal 16 pamokeliu po 45min....ir galvoju ar dar nereiktu pavaziuoti daugiau, bet instruktorius tikina mane, kad jau pakanka...tai pasitikesiu juo
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 07 31, 10:17)
na ir mane pagal ta pacia kuoliuku sistema mokina...visiskai kaip ir tave, tik vat yra problemele....as laikysiu egzamina utenoj, tai ten yra viena tokia masina ne i tema tokia...karavanas vadinasi...as vadinu katafalku.....tai lb didele...o as mokinuosi su maziuku golfu....tai vistiek kitaip siek tiek turetu insivazineti su ta masina....jei ji man paklius, man sakes is karto

aikstelej su tuo golfu tai viska be klaidu padarau, na o mieste tai sunkiau, bet jau greitai egzamina turesiu laikyti, tik dar tixliai datos nznau...rytoj instruktorius turetu pasakyti...lb man uzsitese visos sitos teises...,nes nuo nulio pradejau....ir sunkiau siek tiek man....pravaziavau gal 16 pamokeliu po 45min....ir galvoju ar dar nereiktu pavaziuoti daugiau, bet instruktorius tikina mane, kad jau pakanka...tai pasitikesiu juo

tiek trumpai? as tai Kaune 1.3Omin ariu, tai išlipu kiaurai šlapia.Na tuomet tu tikrai gerai važiuoji jei taip sako. Siaip tai geriausia kuo daugiau mašinų išbandyt, paskui lengviau buna, netaip baisu jei ir didele papuls. Paprašyk kad kas iš pažįstamų duotu su kokia mašina pasimokint. Nei i gatve bet kokioj aikštelėj pasisukinėti gerai būtų. Mums tai gerai mes audi 100 turim , tai instruktorius sakė jei su ja į garažą išmoksi įvažiuot tai su kitom juokai bus. biggrin.gif
Atsakyti
ar nieko baisaus, jei atšauksiu registraciją į teorinį egzaminą likus valandai iki jo?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 08 01, 14:13)
ar nieko baisaus, jei atšauksiu registraciją į teorinį egzaminą likus valandai iki jo?

na nelabai gerai....reikia tiesiog pasiskambintyi ir pasiteirauti,niekas i galva neduos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 08 01, 17:04)
bijau, kad duos... aš čia noriu taip padaryt, kad jei neišlaikytų vyras, tai tą pačią dieną dar galėtų kartą laikyt, tai saku savo vardu užsiregistruosiu po kelių valandų... o jei išlaikys - atšauksiu... žinau, kad negražu, bet gal nieko tokio, nes mūsų mieste nėra regitros, o kas kartą trenktis po kelis šimtus km kažkaip... norisi apsidrausti...

niu jooo... apsidrausti reikia tokiu atveju,bet as manau jeigu tavo vyras mokesi,tai tikrai islaikys. kai sesias klaidas galima padaryt tai tik visiskas neismanelis gali neislaikyti,o jeigu nors knygute perskaitai ir bilietukus perzvelgi tai tikrai islaikysi smile.gif
nu blyn ka jus norit ta sakykit bet man lengvas tas teorijos egzaminas pasirode....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinėle: 01 rugpjūčio 2006 - 17:16
na tiesa pasakius ir as manau, kad tas teorijos egzaminas lengvas...tik tereikia gerai isiskaityti i klausimus....ir nepulti iskarto atsakineti, nes gi duoda visa pusvalandi....
bilietai, as sutinku, tikrai padeda.....pagrinde viskas is ju....
sekmes laikant.....
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2006 08 01, 17:13)
niu jooo... apsidrausti reikia tokiu atveju,bet as manau jeigu tavo vyras mokesi,tai tikrai islaikys. kai sesias klaidas galima padaryt tai tik visiskas neismanelis gali neislaikyti,o jeigu nors knygute perskaitai ir bilietukus perzvelgi tai tikrai islaikysi  smile.gif
nu blyn ka jus norit ta sakykit bet man lengvas tas teorijos egzaminas pasirode....



QUOTE(perfect_lie @ 2006 08 01, 17:40)
na tiesa pasakius ir as manau, kad tas teorijos egzaminas lengvas...tik tereikia gerai isiskaityti i klausimus....ir nepulti iskarto atsakineti, nes gi duoda visa pusvalandi....
bilietai, as sutinku, tikrai padeda.....pagrinde viskas is ju....
sekmes laikant.....


mokėsi jis, ir testus sprendė, bet sakė CE sudėtingiau nei B... suktesni klausimai... na, matysim... kol kas nedėkoju wink.gif
Atsakyti
aš šiandien pagaliau išsilaikiau vairavimo egzaminą clap.gif labai super egzaminuotojas pakliuvo, jei jis nebūtų užsimerkęs dėl kelių klaidų, tai būčiau neišlaikius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cheery: 01 rugpjūčio 2006 - 20:22
QUOTE(cheery @ 2006 08 01, 21:21)
aš šiandien pagaliau išsilaikiau vairavimo egzaminą clap.gif labai super egzaminuotojas pakliuvo, jei jis nebūtų užsimerkęs dėl kelių klaidų, tai būčiau neišlaikius ax.gif



Pasiseke kad geras mirksiukas.gif . SVEIKINU drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 08 01, 20:21)
aš šiandien pagaliau išsilaikiau vairavimo egzaminą clap.gif labai super egzaminuotojas pakliuvo, jei jis nebūtų užsimerkęs dėl kelių klaidų, tai būčiau neišlaikius ax.gif

congratulations thumbup.gif
Atsakyti
niu va, vyras išlaikė - nė vienos klaidos nepadarė thumbup.gif: aš registraciją atšaukiau, irgi nieks nenukentėjo, nes dar buvo tam laikui dvi vietos likę...
Atsakyti