Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Praktikai negali užsiregistruot, kol teorijos neilaikei, nes registruojantis reikia užrašyti numerį kortelės, kurią išduoda teoriją išlaikius.
O laikyt gali kiek nori, kiek žinau ax.gif Jiems bile pinigus mokėk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2006 07 27, 08:36)
Praktikai negali užsiregistruot, kol teorijos neilaikei, nes registruojantis reikia užrašyti numerį kortelės, kurią išduoda teoriją išlaikius.
O laikyt gali kiek nori, kiek žinau ax.gif  Jiems bile pinigus mokėk lotuliukas.gif

tada nuraminai - ačiū 4u.gif
Atsakyti
as vat tikriausiai po 2-3sav laikysiu, nes nlb yra vietu...tai viska darau su instruktorium....todel taip ilgai viskas uzsitesia, bet nieko nepadarysi jau. kazkaip as juo pasitikiu...geras lb pasitaike.
o kaip parkauojates? pagal sistema, kuri yra knyguteje?
Atsakyti
mano knygutej jokios isistemos neber smile.gif tik instruktorius aiskino. Bet viskas priklauso ar teisingu atstumu atsistoji.
tai vat pagal kuoliukus ziuri, i veidrodelius ten visaip. Galu tai man normaliai iseina lyg, o sonu "i kisene" tai kas antra karta kazkur itelpu (be pasitaisymo). o pasitaisyt dar nelabai pamenu kaip. per viena pamoka tik aiskino bet primirsau
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2006 07 27, 14:48)
mano knygutej jokios isistemos neber smile.gif tik instruktorius aiskino. Bet viskas priklauso ar teisingu atstumu atsistoji.
tai vat pagal kuoliukus ziuri, i veidrodelius ten visaip. Galu tai man normaliai iseina lyg, o sonu "i kisene" tai kas antra karta kazkur itelpu (be pasitaisymo). o pasitaisyt dar nelabai pamenu kaip. per viena pamoka tik aiskino bet primirsau



na tai na tai...ir man i ta "kisene" nesiseka insisukti.... blush2.gif
siaip su golfu vazineju tokiu kledaru...tai net nznau...kai paklius per egzamina kox katafalkas, tai nepasisukinesi ten niekaip...
vat mano knygutej tai visi paaiskinimai yra kaip tuose vartuose sukiotis ir t.t, bet nieko ten jie man nepadeda, nes nlb suprantu kas ten parasyta unsure.gif
Atsakyti

mirksiukas.gif swarbiausia nesinervuoti...ir mokantis ir laikant.... o y knygutes nezhiurekit, paprashykit instruktoriu, kad paaishkintu visas ten gudrybes parkuojantis ir i tuos garazhiukus....ir dar - pasimokykit ivazhiuoti i garazhus blogai "uzhsivazhiavus", (man padejo tokia praktika, na kai neprivazhiuoji ar perdaug privazhiuoji, o poto vistiek kazhkaip reikia ivazhiuoti, laviruojantis) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky'wane @ 2006 07 29, 13:44)
mirksiukas.gif  swarbiausia nesinervuoti...ir mokantis ir laikant.... o y knygutes nezhiurekit, paprashykit instruktoriu, kad paaishkintu visas ten gudrybes parkuojantis ir i tuos garazhiukus....ir dar - pasimokykit ivazhiuoti i garazhus blogai "uzhsivazhiavus", (man padejo tokia praktika, na kai neprivazhiuoji ar perdaug privazhiuoji, o poto vistiek kazhkaip reikia ivazhiuoti, laviruojantis)  4u.gif



tai as pagrinde taip ir darau...privaziuoju blogai ir pasq bandau ivaziuoti visaip laviruodama..tai ne tik padeda, bet ir idomu cool.gif
Atsakyti


thumbup.gif
Atsakyti
As 12 rugpjucio laikysiu vairavimo egza ir velniskai bijau. Su vairavimo mokykla labai nepasiseke is visu mokyklu Kaune pasirinkau pacia blogiausia. Ir viskas per pinigeliu taupyma. Siaip netaip atvazinejau 5 vaziavimus, jei tai imanoma pavadinti vaziavimu ir po penkiu man liepe eit teorijos laikytis, stebuklingai teorija issilaikiau is pirmo sykio ir po to savo instruktores nemaciau, vis atsaukdavo vairavimus o po to ir isvis neatvaziavo i vairavima, teko pirktis vairavimus is kitos mokyklos, na instruktorius papuole geras ir galima sakyt nuo nulio mokina, bet i garaza niekaip neiseina be pagalbos ivaziuot ...atrodo as ir garazas du nesuderinami dalykai. Patarimas merginoms jei eisit mokintis teisiu, pasidomekit apie mokykla, pasiieskokit komentaru internete, nes jei pigiau tai taip ir mokins. verysad.gif
Atsakyti
na uzhjauchiu kad nepasiseke del mokyklos verysad.gif ....beje neik laikyt praktinio egzamino, jei nesijauti uzhtikrinta savo jegom... ash praeita savaite ishsilaikiau, labai nebijojau, nes susitaikiau su mintim, kad jei ish pirmo karto neishlaikysiu, niex per galva neduos blush2.gif kadangi mano tevelis ir buvo mano instruktorius, tai gerai ikale i galva tuos marshrutus, visas subtilybes kaip ten kur nesuklyst ir pan.... aikštelėje buvo baisiausia blush2.gif ishsitraukiau istrizha garazha, o mashinyte polo pakliuvo (mokaiusi su astra universalu), tai labai nejauchiau mashinos gabaritu ir del to sudetingiau buvo 4u.gif tai sekmes tau PANERE laikant... patarimas: priesh laikyma ikalk valerijonu arba dar kokiu nervus raminanchiu, man labai padejo thumbup.gif
Atsakyti
Tai kad kai anoj mokykloj dar buvau tris kartus nukelinejau egza, dabartinis instruktorius sako kad galiu eiti laikyti, nes jau vaziuoju gan neblogai ir jei taip kaip su juo tai islaikyciau. Bet visi puikiai zinom kad buna taip kad kas nors pakis koja. O as kai tokia baile esu tai tikrai baime man pakis ta koja. Rugseji isvaziuoju i uzsieni tad turiu kaip nors ISLAIKYTI. Idomu ar visiems reikia i garaza vaziuot? Gal neteks????
Atsakyti
nea, i garaza koki nors vistiek reikes ivazineti, tai praktinio egzamino dalis aiksteleje....neissisuksi...o man tai parkavimasis gulscias nlb iseina..nejauciu as kiek giliai reikia ivaziuoti ir t.t,o dar mokausi su visiskai kitokia masina nei buna egzaminuose, tai nznau kaip ten man bus...apti tikriausiai rugpjucio vidury laikysiu...jaudinuos, nors dar nznau kelinta diena tixliai

o del mokyklu, tai bent jau savam mieste pasirinkau pacia geriausia, na znoma ir pacia brangiausia, bet vat instruktorius nerealus pakliuvo, tai laiminga esu...kaip kiti jo mokiniai sako jis "grynas tetukas" .... lb rupestingas ir t.t zodziu.....pasiseke kaip niekad...tokiuose reikaluose man visad nesisekdavo...

Atsakyti