Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Nolla @ 2006 07 21, 22:32)
dėkui už paguodą. 4u.gif kol kas nesiryšiu naujai egzamino registracijai. schmoll.gif Turiu atgauti pasitikėjimą savo jėgomis, pamiršti patirtą stresą, aišku dar pasimokyti vairuoti. o egzaminatorius pasirodė man toks griežtas,  labai skubino viską greitai atlikti, ir klausimų neuždavė (čia tai aišku gerai).  g.gif

Ir as dra nesirasiau. Po to neislaikymo puoliau i panika, kad niekad neismoksiu vaziuot.. nors mokykloj vazinejau be vargo.. o tas gesimas gesimas i nevilti varo, bet pasiguoskim, "kad ne tik man taip" blush2.gif
mane tai klausinejo, kur avarine isijunge ir ka duoda vairo stiprintuvas. tik as tada 8 ryto laikiau, ir egzaminatorius nieko buvo, leido gesti daugiau nei leidziama (y) bet aisku is to jokios naudos

QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 22, 02:34)
Kas laike vairavima, sakykit kokiais marsrutais mazdaug veza? smile.gif


Marsrutai cia http://www_vairuok_lt/next.php?nr=81
bet neismoksi gi visu, neuzteks pinigu :S
***** reikia kazkur surast gera instruktoriu kuris paaiskintu, tai kaip ten vaziuok reik
Atsakyti
ir as negaliu viena vazineti,su vyru sedu ir vaziuoju,o viena bijau,masinyte stovi kieme,o i darba prisireikia su truliku vaziuoti,nezinau kada viena vazinesiu.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 07 24, 23:33)
ir as negaliu viena vazineti,su vyru sedu ir vaziuoju,o viena bijau,masinyte stovi kieme,o i darba prisireikia su truliku vaziuoti,nezinau kada viena vazinesiu.

Aš gyvenu ne Vilniuje, tai laisvai važinėju, o mieste bijočiau irgi viena. Šiandien į Gariūnus važiavau, bet su vyru šalia, tai visai ne blogai. Bet vyras yra vyras, priprates vairuoti, tai vis reiškė savo napasitenkinimą kai per lėtai bėgius perjunginėjau, ar neatsisukau persirikiuodama... oj, kada gi jau pagaliau busiu drąsi ir pasitikinti savimi, nors važinėju dar ne visą mėnesį.
Atsakyti
Siandien vairavau pirma karta, vaziavom su vyru o vairavimo pamoka pirma dar tik ketvirtadieni. Tai vyrui labai patiko. Sake kad eigu tiksliai nezinotu kad as pirma kart uz vairo tai nepatiketu blush2.gif lotuliukas.gif . Tik ranka numojo - sako tikrai islaikysiu bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif As irgi taip maniau kai atvazinejau 15 pamoku smile.gif
Klausykite merginos, gal turit kokio gero instruktoriaus tel. vilniuj, kad pamokintu fakultatyviai. atai vel eit aklai imt is mokyklos bile koki nesinori. ir vel neismokins gudrybiu kaip su nepazistama masina elgtis ir kitkas..

o jus nebijot su vyrais vazinet, kad is, sustabdys del konors policja ir gausit baudos uz vaziavima be teisiu ir uz perdavima masinos vaziuoti tokiam asmeniui be teisiu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas: 26 liepos 2006 - 12:32
QUOTE(sauluciukas @ 2006 07 19, 13:01)

o siaip regitroj teorinniai klausimai gal 75 proc tokie kaip mokyklos proigramoje (ALS). Jei mokykloj iszubrini tuos klausimus, paskaitai taisykles, tai islaikyt bus lengva.



kas ta ALS programa? ar ta pati KET5? bent jau tuose KET klausimuose tai atsakymai keliose vietose su Kelių eismo taisyklėmis nesutampa schmoll.gif
o kiek klaidų iš 30 galima padaryti? 6?
ir dar kokia nesąmonė, teorijai pvz., Vilniuje anksčiausia data rugpjūčio pabaiga blink.gif tai jei aš kur kitur išlaikysiu teoriją, tai Vilniuje išsilaikyt praktiką anksčiau irgi turbūt be šansų, nes be teorijos neregistruoja, bet jei teorijai tokia eilė, tai ir praktikos turbūt vietos "zabytos" g.gif
Atsakyti
AŠA 4u.gif , aš registravausi egzaminams internetu. Regitros puslapy yra grafikas, jei nuolat būni prie interneto, reikia pasekti, būna, kad atsilaisvina vietos. Aš iš pradžių užsiregistravau pora savaičių į priekį, bet vis tą grafiką žiūrėjau ir persiregistravau anksčiau. Vairavimo egzui irgi užrašė baisiai vėlai, tai taip pat persiregistravau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2006 07 26, 20:29)
AŠA 4u.gif , aš registravausi egzaminams internetu. Regitros puslapy yra grafikas, jei nuolat būni prie interneto, reikia pasekti, būna, kad atsilaisvina vietos. Aš iš pradžių užsiregistravau pora savaičių į priekį, bet vis tą grafiką žiūrėjau ir persiregistravau anksčiau. Vairavimo egzui irgi užrašė baisiai vėlai, tai taip pat persiregistravau 4u.gif

beda ta, kad kol nėra praktikos, teorijai užsiregistrut negalima sad.gif
o sakyk, ten tie brūkšniukai reiškia, kad nėra vietų, o skaičiukai, kiek jų dar liko?
Papildyta:
tiesa, AČIŪ už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2006 07 26, 21:29)
AŠA 4u.gif , aš registravausi egzaminams internetu. Regitros puslapy yra grafikas, jei nuolat būni prie interneto, reikia pasekti, būna, kad atsilaisvina vietos. Aš iš pradžių užsiregistravau pora savaičių į priekį, bet vis tą grafiką žiūrėjau ir persiregistravau anksčiau. Vairavimo egzui irgi užrašė baisiai vėlai, tai taip pat persiregistravau 4u.gif


Kaip as nesusiprotejau g.gif . Jau siandien galeciau teorija islaikyt doh.gif
Atsakyti
Skaičiukai rodo, kiek yra laisvų vietų. Kartais atsislaisvina viena, tai reikia greitai persirašyt. Aš dar tokį moną dariau - į teorijos egzą savo vyrą užregistravau, kad kas neužlįstų, o vėliau vakare, kai mažiau žmonių prie kompo sėdi, ramiai sau persirašiau, nes jei jau esi užsiregitravęs, tai negali antrą kartą, todėl reikia pirma atsisakyti anktesnio užsirašymo, o kol viską suspaudinėji, kas nors prieš pat nosį makt ir vietą užima doh.gif
Su teorija dar daro ir taip - važiuoja tiesiai į Regitrą ir išsilaiko, nes ten beveik kas valandą po 1-2 vietas atsilaisvina, nes kas nors neatvyksta laikyti. Iš mano grupės pora vaikinukų šitaip ir išsilaikė thumbup.gif Na, bet čia gal labiau nedirbantiems ir galintiems palaukti toks būdas tiktų g.gif
Atsakyti
tada dar klausimukas, o į praktiką internetu be išlaikytos teorijos niekaip? jaučiu ten jau per kompus viskas su išlaikiusiųjų teoriją pavardėm eina...
ir dar, nežinau iš kur vyras ištraukė, kad tipo praktiką gali laikyt du kartus, o tada, jei neišlaikai, vėl turi kartot kursą, atnešt vėl kursų baigimo pažymėjimą... tai kiek ten realiai tų bandymų praktikos gali būt?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 07 27, 08:01)
tada dar klausimukas, o į praktiką internetu be išlaikytos teorijos niekaip? jaučiu ten jau per kompus viskas su išlaikiusiųjų teoriją pavardėm eina...
ir dar, nežinau iš kur vyras ištraukė, kad tipo praktiką gali laikyt du kartus, o tada, jei neišlaikai, vėl turi kartot kursą, atnešt vėl kursų baigimo pažymėjimą... tai kiek ten realiai tų bandymų praktikos gali būt?

nors ir dešimt-bele tik pinigų negaila biggrin.gif
Atsakyti