Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(vilija pusk @ 2006 07 19, 14:16)
Juk ir teises gavusios ir pacios vienos pradejusios vazinet dar mokinsimes ir mokinsimes. Kaip sakoma mokomes visa gyvenima. As namie su benzinine mokausi. Mano vyras sako kas ismoksta su benzinine su dyzeliu visada vaziuosi.

nu cia tai faktas. tik visvien skirias valdymas. ismokus ant dyzelines, ant benzinines reik dasimokyt. tik jau baisia gadina masina tie trukinejimai. sekmes jum smile.gif bet kuriuo atveju parkavimai be malimosi pirmyn-atgal tai menas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2006 07 19, 23:09)
nu cia tai faktas. tik visvien skirias valdymas. ismokus ant dyzelines, ant benzinines reik dasimokyt. tik jau baisia gadina masina tie trukinejimai. sekmes jum smile.gif bet kuriuo atveju parkavimai be malimosi pirmyn-atgal tai menas  rolleyes.gif


visai ne menas,reikia tik visu pirma masina gerai privaziuoti prie parkuojamosios vietos,ir paskuj masina graziai isiparkuoja be jokiu malimosi. taigi mielosios pirma ismokite masina sustoti reikiama padetimi norint isiparkuoti!
nes dauguma privaziuoja betkaip nu ir malasi kol pastato masina.
Atsakyti
aga, teisingai. Dar tik pirma reik pajudet is vietos... kiek vazinejau niekad negesau, regitroj kazkoks pravalas gavos :S
reik keist instruktoriu reiskias
Atsakyti
ech neislaikiau ir as siandien. verysad.gif pripratus prie vyro masinos, tai su kita visai nemoku vaziuoti. O vakar taip gerai aikstelej sekesi... siandien regitroj, ir ant estakados gesau, ir neprisiprakavau prie saligatvio. doh.gif blink.gif zodziu, kaip per kokia trecia vairavimo pamoka "varinejau" .
Atsakyti
nolla,nepergyvenk,islaikysi is antro karto,dabar tik ilgai laukt reikes,bandyk nuvaziuoti ir jaigu kas,neateis,tai galima tada vietoi konors laikyti
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2006 07 20, 19:22)
ech neislaikiau ir as siandien.  verysad.gif pripratus prie vyro masinos, tai su kita visai nemoku vaziuoti. O vakar taip gerai aikstelej sekesi... siandien regitroj, ir ant estakados gesau, ir neprisiprakavau prie saligatvio.  doh.gif  blink.gif zodziu, kaip per kokia trecia vairavimo pamoka "varinejau" .

Jo Nolla, tikrai nesijaudink, daugumai taip buvo, man irgi soninis parlavimas pirma karta neisejo. O kaip egzaminuotojas?
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 07 20, 22:02)
nolla,nepergyvenk,islaikysi is antro karto,dabar tik ilgai laukt reikes,bandyk nuvaziuoti ir jaigu kas,neateis,tai galima tada vietoi konors laikyti

QUOTE(liucinka @ 2006 07 20, 22:50)
Jo Nolla, tikrai nesijaudink, daugumai taip buvo, man irgi soninis parlavimas pirma karta neisejo. O kaip egzaminuotojas?

dėkui už paguodą. 4u.gif kol kas nesiryšiu naujai egzamino registracijai. schmoll.gif Turiu atgauti pasitikėjimą savo jėgomis, pamiršti patirtą stresą, aišku dar pasimokyti vairuoti. o egzaminatorius pasirodė man toks griežtas, labai skubino viską greitai atlikti, ir klausimų neuždavė (čia tai aišku gerai). g.gif
Atsakyti
Kas laike vairavima, sakykit kokiais marsrutais mazdaug veza? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 22, 02:34)
Kas laike vairavima, sakykit kokiais marsrutais mazdaug veza? smile.gif


man instruktorius sakė, kad tiksliai tais nustatytais Regitroje maršrutais neveža, nes tai nepasiteisino.. na jis taip sakė smile.gif o nepasiteisino todėl, kad kai važiuodavo nustatytais maršrutais ir papuldavo į kamštį vis vien turėdavo tą maršrutą pabaigti ir netilpdavo į nustatytus egzamino laiko rėmus smile.gif niu ar čia tikrai tiesa garanatuot negaliu, nes pati dar tik laukiu savo egzamino.. o iki jo kaip matau iš vis baigiu pamiršt kaip vairuot reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 22, 03:34)
Kas laike vairavima, sakykit kokiais marsrutais mazdaug veza? smile.gif

Oj, sunku tiksliai paaiskinti, protokole (as ji su savimi pasiemiau) buvo parasyta 6 marsrutas, bet kai veliau as ji nagrinejau pagal ta plana tai tikrai ne visiskai tais keliais vaziavau. Instruktorius diktavo kur vaziuoti, ten ir vaziavau. Buvom ir prie mesos kombinato, Gariunuose reikejo apsisukti ir buvom, ten kur tas zenklas plyta prie degalines, nu ivairiai, as sunkiai isimenu kelia , todel sunku paaiskinti. Prisimenu tik tiksliai, kad isvaziavus ir Regitros is karto pasukom ne i kaire, o i desine.
Atsakyti
Nu va issilaikiau teorini, is antro karto, thumbup.gif , o dabar pats baisiausias bijau.gif bijau.gif bijau.gif laukia rugpjucio 17 d. scare.gif
Atsakyti
aš tai vis įlendu čia nors jau seniai išlaikiau, bėda tik kad .........bijau viena važinėt doh.gif kol vyras šalia-nors į pasaulio kraštą.Jis sako kad jau gerai važiuoju galiu drąsiai viena lėkt, bet bijau nors tu ką doh.gif bijau kitų mašinų ir atrodo, kad vos tik viena išvažiuosiu-bus avarija
Atsakyti