Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(airv @ 2006 07 17, 09:05)
Sveiki,

Jungiuosi ir aš į būsimų vairuotojų būrelį. Penktadienį laikysiu teoriją, bijau, vis maišausi su tais klausimais...O jau važiavimas tai  doh.gif Keturis kartus jau vaziavau, tai nieko gero. Aikstelėj tragiškai prisiparkuoti mėginu. Instruktorius nervina, pirmą kartą net neaiškino kaip važiuoti, sako: suk suk vairą į kairę, dabar į dešinę ir t.t... doh.gif O aš dar prastai orientuojuosi visame tame. Ech, kai jis mane aikštelėj leidžia vieną važinėti tai nors geriau sekasi. O šiaip ar yra toks reikalavimas parkuotis atsisukus atgal? Man paprasčiau per veidrodėlius žiūrint, o jis man liepia atsisukti  doh.gif Sako tokie reikalavimai, nors aš kažkaip abėjoju  g.gif Nors gal...

Yra tokia akloji zona, kai vaziuojancio is paskos automobilio negali per veidrodelius pamatyt. Saugaus eismo pagrinduose yra toks punktas: "akloji zona - tai per galinio vaizdo veidrodelius nematoma kelio dalis. Todel jus turite zvilgteleti per peti, kai norite pasukti, isilieti i eismo srauta, sustoti, persirikiuoti."
Man instruktorius liepe ziureti ir pasisukti,ir per veidrodelius ziureti aikstelej.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 07 18, 23:21)
Kursus lankyti pradejau balandzio 23d. iki siol dar net teorijos egzo nesugebejau išsilaikyti. Jauciu taip prasedesiu iki naujuju metu  doh.gif  O jei dar perlaikyti reikes  blink.gif  jau emiau gailetis, kad is viso sumaniau imtis sio reikalo.  verysad.gif

Tai tu jau laikei ta teorijos egza ar dar ne? Man atrodo, kad tai visai ne sudetinga, bet aisku kaip kam, kadangi as teoretike tai man be problemu, o vairavimas prasciau sekesi, is 2 karto islaikiau. Ir apskritai man nuo mokslu pradzios iki vairavimo egzamino islaikymo praejo lygiai 3 menesiai.
Nesijaudin, viskam savo laikas.
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 07 19, 09:38)
znok tu geriau imk bet kuri, gal kuris tau lbiau prie sirdies, o jei ko nesuprasi tiesiog klausk...ikirek tu jam...sakyk, kad daugiau nori ismokti ir kuo greiciau, tai duos informacijos su kaupu, tox ju darbas, gal tada ir papildomu pamoku neprireix, nebent vienos ar dvieju...
as pati pirmasias pamokas bijojau ko nors jo paklausti, bet dabr lb atsibodo tokia situacija, tai jei ko nesuprantu tiesiog klausiu, o jis paaiskina....kartais net uzdainuoja  lotuliukas.gif


Tai as ir pasirinkau antra....nes maziau spaude biggrin.gif . Butinai paklausiu per vairavima kodel toks isankstinis nusistatymas g.gif
As kai pasakiau kad islaikysiu tai tik nusijuoke ir sako: nu gerai susitiksim 24 mirksiukas.gif lotuliukas.gif . Ziuresim kaip bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 07 18, 20:46)
Kaune aš. "Zebre" mokaus  smile.gif

O tai labai gerai kad dar vienas pliusiukas Zebro naudai. mirksiukas.gif 4u.gif Manau ten ir patrauksiu. wub.gif
Atsakyti
O su tom pagyvenusiom moteriskemis tai tikrai kartais idomiai buna. Man instruktorius pasakojo, kad pas jo pazistama yra tokia mokine, kuriai virs 70 metu ir ji jau regitroj 8 kartus laike, dar neislaike, o papildomu pamoku pasiemusi apie 30. Va cia tai uzdarbis instruktoriui.
Atsakyti
Tokiu atveju reik keist instruktoriu!

o siaip regitroj teorinniai klausimai gal 75 proc tokie kaip mokyklos proigramoje (ALS). Jei mokykloj iszubrini tuos klausimus, paskaitai taisykles, tai islaikyt bus lengva.

O man ryt vaziavimas - praktika. Prie vairo nesedejau 2 sva... na taip gavos.. norejau su savaja - benzinine pabandyt, bet.. vienu zodziu "kupina optimizmo" laukiu rytojaus sad.gif

Papildyta:
QUOTE(sigita @ 2006 07 18, 22:21)
Kursus lankyti pradejau balandzio 23d. iki siol dar net teorijos egzo nesugebejau išsilaikyti. Jauciu taip prasedesiu iki naujuju metu  doh.gif  O jei dar perlaikyti reikes  blink.gif  jau emiau gailetis, kad is viso sumaniau imtis sio reikalo.  verysad.gif

nu ir as balandzio pradzioj. nematau cia bedos. eini i moykla spres uzdaviniu. ismoksi ir varai egza laikyt, smile.gif

Papildyta:
QUOTE(airv @ 2006 07 17, 09:05)
Sveiki,

Jungiuosi ir aš į būsimų vairuotojų būrelį. Penktadienį laikysiu teoriją, bijau, vis maišausi su tais klausimais...O jau važiavimas tai  doh.gif Keturis kartus jau vaziavau, tai nieko gero. Aikstelėj tragiškai prisiparkuoti mėginu. Instruktorius nervina, pirmą kartą net neaiškino kaip važiuoti, sako: suk suk vairą į kairę, dabar į dešinę ir t.t... doh.gif O aš dar prastai orientuojuosi visame tame. Ech, kai jis mane aikštelėj leidžia vieną važinėti tai nors geriau sekasi. O šiaip ar yra toks reikalavimas parkuotis atsisukus atgal? Man paprasčiau per veidrodėlius žiūrint, o jis man liepia atsisukti  doh.gif Sako tokie reikalavimai, nors aš kažkaip abėjoju  g.gif Nors gal...

Nera jokio reikalavimo. Viskas per veidrodelius valdoma. Man paaiskinta buvo duag maz i ka orientuotis, tai jei teisingai is pradziu pasistatai masina, tai ir bedos neber.
thumbup.gif
Keisk instruktoriu arba mokykla jei nesusikalbi.
Po 4 vairavimu as irgi maniau kad beviltiska. As emiau is karto 15 vaziavimu - va jau gerai, dra kokie 2-3 ziniu uztikrinimui ir jautiesi thumbup.gif Nu bet ziureism kas bus
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 18, 09:19)
papuolei pas kažkokį asilą mirksiukas.gif mano instruktorius kaip tik nervuodavos kai prašydavau papildomų važiavimų. Nes jis sugebėdavo kitus ir per 10 privalomų išmokyt, o aš ėmiau du ar tris papildomus.
Yra dar toks dalykas, kaip už papildomus jie deda sau į kišenę, tai ko gero tavo instruktorius jau tikisi užsidirbt iš tavęs doh.gif


Sveikutes,
Mano instruktorius taip pat sako. As norejau iskart mokykloj pirktis 30ak val. vaziavimo. Jis sako is kur tu gali zinot, kaip tau seksis jei net nepabandei vaziuot. Gal ir reiks, bet tai ne 5iu, gal 1 ar 2ju.
O gal is vis nei vieno nereiks.
Juk mes taip nusivertinam save.

Atsakyti
nu as tai save zinau. man daeina letai, o kai daeina buna gerai. man tikrai tu 10 pamoku per maza. ten tik tik ismoksti ir su drebanciom kojom ir rankom eini smile.gif nebent turi masina dyzeline namuos ir gali pasitreniruot kur.
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2006 07 19, 14:09)
nu as tai save zinau. man daeina letai, o kai daeina buna gerai. man tikrai tu 10 pamoku per maza. ten tik tik ismoksti ir su drebanciom kojom ir rankom eini smile.gif nebent turi masina dyzeline namuos ir gali pasitreniruot kur.

Juk ir teises gavusios ir pacios vienos pradejusios vazinet dar mokinsimes ir mokinsimes. Kaip sakoma mokomes visa gyvenima. As namie su benzinine mokausi. Mano vyras sako kas ismoksta su benzinine su dyzeliu visada vaziuosi.
Atsakyti
mergaites o gal kas galite g.gif pasakyti- Issilaikiusios po kiek laiko pasiiemete teises? a?
Atsakyti
As po savaites pasiemiau, bet skambinau anksciau ir jau buvo padaryti.
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2006 07 19, 14:01)
O man ryt vaziavimas - praktika. Prie vairo nesedejau 2 sva... na taip gavos.. norejau su savaja - benzinine pabandyt, bet.. vienu zodziu "kupina optimizmo" laukiu rytojaus sad.gif


ir man rytoj praktinis egzas. su baime laukiu rytdienos. unsure.gif o aš su instruktorium prieš 1,5 mėn po miestą važinėjau. blush2.gif Bet va šiandien su vyro mašiniuku po aikštelę maliausi ir atrodo visai neblogai (tai šiek tiek nuramino), o galvojau, kad viską būsiu pamiršus. Beje, tai jau antras mano bandymas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolla: 19 liepos 2006 - 21:21