Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 22:27)
Kai jis nors pamato kaip tu vairuoji tada ir gali patart imti pipildomu ar ne tai as suprantu, o kai nemates tai atsiprasau. Kai mes su juo vazinesim tai butinai paklausiu rolleyes.gif

papuolei pas kažkokį asilą mirksiukas.gif mano instruktorius kaip tik nervuodavos kai prašydavau papildomų važiavimų. Nes jis sugebėdavo kitus ir per 10 privalomų išmokyt, o aš ėmiau du ar tris papildomus.
Yra dar toks dalykas, kaip už papildomus jie deda sau į kišenę, tai ko gero tavo instruktorius jau tikisi užsidirbt iš tavęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 19:14)
Tai eigu instruktorius blogas ji galima keist g.gif . Bet manau apsurdas net nepradejus iskart trinti minti kad "tu vistiek neislaikysi". Jei instuktorius isitikines kad jo mokiniai neislaikys tai ko vertas tas instruktorius? doh.gif  O gi nieko!!!


na tai jau tikrai, akd nieko vertas...bet siais laikais visi nori kuo daugiau uzsidibrti...ir tuos pinigelius uz tavo paildomas pamokas jis tikrai krausis i kisene. o tu pavaziuok su juo karteli, jei nepatix-persirasysi
o man papuole lb ramus ir mielas instruktorius, megstantis papokstatuti tox. ne karto ant manes nereke, bet geriau pagalvojus jei kada taip uzriktu, gal ka ir prisiminciau ka jis sako blush2.gif

uztat mano drauge pasirinko lb istvirkusi instruktoriu, bet kai papasakojo apie ji tai net nznau net ka galvoti....tiek gandu apie ji sklando ziauriu, bet kalbos lieka kalbom, tikiuosi jai gerai sexis su juo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfect_lie: 18 liepos 2006 - 09:28
QUOTE(Patieška @ 2006 07 17, 21:09)
Ir su instruktorium man pasisekė kaip ir su visa mokykla. Niekas apie jokius papildomus važiavimus, nors pravažiavus jau daugiau kaip pusė važiavimų dar nė pusė žodžio neužsiminė. Nors jei reiks, be abejo imsiu papildomų....Bet va su tokiu išankstiniu nusistatymu nesusidūriau... iki šiol beviltiška neišvadino  tongue.gif , nors sekas visaip  blush2.gif

Labai prašom pasisakyti iš kokios mokyklos čia tokie atsiliepimai! 4u.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shaila: 18 liepos 2006 - 13:48
QUOTE(Patieška @ 2006 07 17, 20:09)
Šian paklausiau dėl to reikalavimo būtinai atsisukus. Sakė nėra jokio tokio reikalavimo.


Ot tai bjaurybė, tas mano instruktorius tada blink.gif Jei as matau per veidrodėlį tą galinį stulpelį tai kam man dar sukiuotis...Jei vėl lieps žiūrėti, pasakysiu, kad nesamonių nekalbėtų...Man per veidrodėlius lengviau orientuotis nei atsukus galvą. O su instruktorium tai man nepasisekė, jis tik kaip pareigą atlieka ir viskas, beto labai jau tyliai kalba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 16:18)
Zmones jus man paaiskinkit  - Kodel visi instruktoriai dar nemacius taves is karto nusiteike kad reikess imt papildomus ir perlaikyt? g.gif

Cia labai priklauso nuo instruktoriaus. Bet is dalies jie teisus. Einant i Regitra laikyt vaziavimo, reikia zinot, kad ten pinigu rinkimo masinele. Jie suinteresuoti, kad daugelis neislaikytu vaziavimo. Vairavimo mokyklose, kur dirbama su valdiskomis masinomis, instruktoriai ten kapeikas uzdirba. Tai nori uzsidirbt. Privalomus vaziavimus durniu volioja, o per papildomus pradeda duot ziniu.
Man pasiseke su instruktorium. Gal masinyte ir ne naujausia, bet liuks instruktorius. Pas ji l.daug mokiniu ir ziniu duoda oho kiek. Tik spek isissavint. Tie kurie pas ji mokosi nuo pradziu, tai atrodo, kad taip ir turi but. Bet kas ateina is kitu, pirma vaziavima buna sokiruoti. Tiek informacijos, kad nesuvoki...
Ir islaiko beveik visi is pirmo karto... As jam l. dekinga
Papildyta:
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 16:18)
Zmones jus man paaiskinkit  - Kodel visi instruktoriai dar nemacius taves is karto nusiteike kad reikess imt papildomus ir perlaikyt? g.gif

Cia labai priklauso nuo instruktoriaus. Bet is dalies jie teisus. Einant i Regitra laikyt vaziavimo, reikia zinot, kad ten pinigu rinkimo masinele. Jie suinteresuoti, kad daugelis neislaikytu vaziavimo. Vairavimo mokyklose, kur dirbama su valdiskomis masinomis, instruktoriai ten kapeikas uzdirba. Tai nori uzsidirbt. Privalomus vaziavimus durniu volioja, o per papildomus pradeda duot ziniu.
Man pasiseke su instruktorium. Gal masinyte ir ne naujausia, bet liuks instruktorius. Pas ji l.daug mokiniu ir ziniu duoda oho kiek. Tik spek isissavint. Tie kurie pas ji mokosi nuo pradziu, tai atrodo, kad taip ir turi but. Bet kas ateina is kitu, pirma vaziavima buna sokiruoti. Tiek informacijos, kad nesuvoki...
Ir islaiko beveik visi is pirmo karto... As jam l. dekinga
Atsakyti
QUOTE(Shaila @ 2006 07 18, 14:47)
Labai prašom pasisakyti iš kokios mokyklos čia tokie atsiliepimai! 4u.gif  blush2.gif  bigsmile.gif

Kaune aš. "Zebre" mokaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 07 18, 10:25)
na tai jau tikrai, akd nieko vertas...bet siais laikais visi nori kuo daugiau uzsidibrti...ir tuos pinigelius uz tavo paildomas pamokas jis tikrai krausis i kisene. o tu pavaziuok su juo karteli, jei nepatix-persirasysi
o man papuole lb ramus ir mielas instruktorius, megstantis papokstatuti tox. ne karto ant manes nereke, bet geriau pagalvojus jei kada taip uzriktu, gal ka ir prisiminciau ka jis sako  blush2.gif

uztat mano drauge pasirinko lb istvirkusi instruktoriu, bet kai papasakojo apie ji tai net nznau net ka galvoti....tiek gandu apie ji sklando ziauriu, bet kalbos lieka kalbom, tikiuosi jai gerai sexis su juo


Skambinau dviem instruktoriams is eiles ir abu ta pati sake. Man tai pvz nedaeina toks dalykas. doh.gif . Ziuresim kas bus per vairavimus
Atsakyti
Kursus lankyti pradejau balandzio 23d. iki siol dar net teorijos egzo nesugebejau išsilaikyti. Jauciu taip prasedesiu iki naujuju metu doh.gif O jei dar perlaikyti reikes blink.gif jau emiau gailetis, kad is viso sumaniau imtis sio reikalo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 07 18, 22:21)
Kursus lankyti pradejau balandzio 23d. iki siol dar net teorijos egzo nesugebejau išsilaikyti. Jauciu taip prasedesiu iki naujuju metu  doh.gif  O jei dar perlaikyti reikes  blink.gif  jau emiau gailetis, kad is viso sumaniau imtis sio reikalo.  verysad.gif



Nepanikuok, as irgi tempiau, tempiau. Vazinejau nelegaliai, ir karta susiruosiau ir issilaikiau, dabar atsidziaugt negaliu. Taigi greit imi, ismoksti, ir varai laikyt. Paskui mums parasai, jau islaikiau! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pakalbėkim linksmiau truputį-kai aš laikiau, buvo viena moterėla, kokių 55 metų. Jau trečia kart klauso kursus doh.gif Buvo pas mus-niekas nesigavo, išėjo į kitą mokyklą ir vėl š.. Dabar sugrįžo tai mokėt lygtai tik pusę reiks...Nu beviltiškas atvejis...Teorija-kiek atsakinėja-vis kitą atsakymą spaudžia-nu kaip užburta.Negali nei kaip įsimint. O apie vairavimą sako instruktoriai-geriau patylėsim rolleyes.gif Vienžod. anekdotas gaunasi su moterytėm pagyvenusiom-miršta vyras, į sodą reik važiuot, mašiniuks yra koks nors nu ir laiko teises. kaip sakydavo mano instruktorius-pigiau joms būtų į sodą su taksi iki gyvenimo galo važinėt nei tas teises laikyt lotuliukas.gif tai va, o jei rimtai, tai aš pati labai pergyvenau, sunkiai sekės važiuot o kai išlaikiau-akmuo nuo širdies nukrito.
Galiu dar paguost-grupioko mama iš 6 karto išlaikė vairavima nu ir draguoja dabar po miestą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 18, 22:12)
Skambinau dviem instruktoriams is eiles ir abu ta pati sake. Man tai pvz nedaeina toks dalykas. doh.gif . Ziuresim kas bus per vairavimus


znok tu geriau imk bet kuri, gal kuris tau lbiau prie sirdies, o jei ko nesuprasi tiesiog klausk...ikirek tu jam...sakyk, kad daugiau nori ismokti ir kuo greiciau, tai duos informacijos su kaupu, tox ju darbas, gal tada ir papildomu pamoku neprireix, nebent vienos ar dvieju...
as pati pirmasias pamokas bijojau ko nors jo paklausti, bet dabr lb atsibodo tokia situacija, tai jei ko nesuprantu tiesiog klausiu, o jis paaiskina....kartais net uzdainuoja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 19, 08:56)
Pakalbėkim linksmiau truputį-kai aš laikiau, buvo viena moterėla, kokių 55 metų. Jau trečia kart klauso kursus doh.gif Buvo pas mus-niekas nesigavo, išėjo į kitą mokyklą ir vėl š.. Dabar sugrįžo tai mokėt lygtai tik pusę reiks...Nu beviltiškas atvejis...Teorija-kiek atsakinėja-vis kitą atsakymą spaudžia-nu kaip užburta.Negali nei kaip įsimint. O apie vairavimą sako instruktoriai-geriau patylėsim rolleyes.gif Vienžod. anekdotas gaunasi su moterytėm pagyvenusiom-miršta vyras, į sodą reik važiuot, mašiniuks yra koks nors nu ir laiko teises. kaip sakydavo mano instruktorius-pigiau joms būtų į sodą su taksi iki gyvenimo galo važinėt nei tas teises laikyt  lotuliukas.gif tai va, o jei rimtai, tai aš pati labai pergyvenau, sunkiai sekės važiuot o kai išlaikiau-akmuo nuo širdies nukrito.
Galiu dar paguost-grupioko mama iš 6 karto išlaikė vairavima nu ir draguoja dabar po miestą mirksiukas.gif



agha, cia tai tikrai lb juokinga biggrin.gif a vat kai as buvau vilniuj regitroj laikyti teorijos...tox diedukas salia sedejo...tai pelyte ant monitoriaus uzdejes laiko ir vedzioja....galvoju nu sakes....ir rekia...:kas cia darosi? kodel jinai manes neklauso?...tai juokiausi, o tas priziuretojas tox piktas atejo, turejo aiskinti vargsui didukui kaip naudotis kompu, kazn kaip jis teorijos mokyklini issilaike lotuliukas.gif
o jus visos nepergyvenkit...viskas su tuo vairavimu bus gerai, nes vienas vyrukas, mano pazistamo pazistamas, issilaike tik is 7 karto....
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 07 18, 22:21)
Kursus lankyti pradejau balandzio 23d. iki siol dar net teorijos egzo nesugebejau išsilaikyti. Jauciu taip prasedesiu iki naujuju metu  doh.gif  O jei dar perlaikyti reikes  blink.gif  jau emiau gailetis, kad is viso sumaniau imtis sio reikalo.  verysad.gif

Nereikia taip jaudintis. Viskas yra ismokstama, tik reikia laiko ir pastangu siek tiek. O kur mokaisi, kokioj mokykloj?
Atsakyti