Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Paskambinau as vakar instruktoriuj susitarti del vairavimo pamoku. Tai tas grazuolis iskart sako oi reikia anksti pradet ir papildomus imt nes neislaikysi ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif (nei jis mane mate , nei as su juo vazinejau). Tai pas toki instruktoriu tikrai neeisiu mokytis bash.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2006 07 16, 13:50)
o kas ten keičiasi? unsure.gif

Vat aš irgi nežinau kas, bet kad nuo rugsėjo bus pakeitimų vairavimo egzamine sakė ir instruktorius. Sakė "gal pasunkės, gal palengvės" biggrin.gif

QUOTE(Brigi @ 2006 07 15, 12:56)
kai mokinausi su vyru, susprogdinau galinę padangą cry.gif  swoon.gif

swoon.gif man jau užtenka kad per kažkokią nuo estkados su mašina nukritusią ir per Lietuvą nuskambėjusią pilietę nuo estakados nukrist dar jos nemačius bijojau lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Sveiki,

Jungiuosi ir aš į būsimų vairuotojų būrelį. Penktadienį laikysiu teoriją, bijau, vis maišausi su tais klausimais...O jau važiavimas tai doh.gif Keturis kartus jau vaziavau, tai nieko gero. Aikstelėj tragiškai prisiparkuoti mėginu. Instruktorius nervina, pirmą kartą net neaiškino kaip važiuoti, sako: suk suk vairą į kairę, dabar į dešinę ir t.t... doh.gif O aš dar prastai orientuojuosi visame tame. Ech, kai jis mane aikštelėj leidžia vieną važinėti tai nors geriau sekasi. O šiaip ar yra toks reikalavimas parkuotis atsisukus atgal? Man paprasčiau per veidrodėlius žiūrint, o jis man liepia atsisukti doh.gif Sako tokie reikalavimai, nors aš kažkaip abėjoju g.gif Nors gal...
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 07 15, 11:5)
Jei vos neužvažiavai ant bortelio tai jau klaida, nes tada tikrai užvažiavai ant linijos šalia bortelio. Man irgi taip buvo, kai pirmą kartą laikiau. Aš apstulbau, kai egzaminuotojas pasakė: viskas egzaminas neišlaikytas, net nesupratau, kas per klaida, nes ant borto neužvažiavau. Tada jis pasakė einam pažiūrėsim. Išlipom, pažiūrėjom, ratas ant linijos buvo šalia borto. Taigi turėkite omeny, kai mokysitės šoninį parkavimą, tai svarbu kad iki bortelio dar būtų šiek tiek vietos.

Va parkuotis tai neteko aikštelėje-kaip tyčia, ko labiausiai bijojau( atbulom garažo), ta 3 kartus ir ištraukiau. O ant bortelio tai vos neužvažiavau gatvėj,jei dar būtų aikštelėj tai gal nieko, o čia taip ir nesupratau, kaip jis nusprendė kad vos neužvažiavau ax.gif
Šiaip man tos teisės daug nervų kainavo-keikiau save kam prasidėjau doh.gif Dabar per prievartą važinėju, nes kad jau yra teisės, tai reik važiuot, tik džiugu kad kasdien vis geryn bigsmile.gif Ir vyrui labai gerai, alų gert gali, kada nori-žino kad man reikia išmokt tai ir naudojasi tuo unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 07 17, 09:05)
O šiaip ar yra toks reikalavimas parkuotis atsisukus atgal? Man paprasčiau per veidrodėlius žiūrint, o jis man liepia atsisukti  doh.gif Sako tokie reikalavimai, nors aš kažkaip abėjoju  g.gif Nors gal...

Hm, man kiek pamenu tai sakė kaip patogiau - jei matai ir jauti atstumą - per veidrodėlius (t.y. galinį), jei ne - atsisuki ir pasižiūri. g.gif Kažkaip neliepė būtinai atsisukt, nors kai vieną kart tongue.gif atsisukus buvau, buvo kiek patogiau (t.y. man labiau matosi, kad likę tos laisvos vietos)...nors apskritai aikštelėj viskas labai nepatogu lotuliukas.gif
Atsakyti
Zmones jus man paaiskinkit - Kodel visi instruktoriai dar nemacius taves is karto nusiteike kad reikess imt papildomus ir perlaikyt? g.gif
Atsakyti
Todel skorpiosa,kad taip dazniausiai buna...dabar prie visu klaideliu kabinejasi. o tiek kiek yra skirta privalomu valandeliu tikrai nepakanka ismokti vaziuoti.jie ta zino. nebent butu jau labai iskirtinis atvejis ir tu butum viena is tu gimusi mokanti vaziuoti mirksiukas.gif
anksciau kai buvo galima po gatves vazineti su M zenklu buvo lengviau,tai vazinedavo mokindavosi kiek nori.tai va cia tai praktika budavo.Dabar duoda pora vaziavimu ir viskas laikyk,o vat nepakanka,kai tuo labiau instruktoriai abejingi....
aisku nebent dar geras instruktorius papultu kuris viska nuosirdziai isaiskintu ir tikrai ismokintu(va tada gal ir uztektu tu vairavimu pamoku) ,o ne taip kaip dauguma tik prasedi salia masinoj ir tik stabdi spaudzia ir pan....
Atsakyti
Tai eigu instruktorius blogas ji galima keist g.gif . Bet manau apsurdas net nepradejus iskart trinti minti kad "tu vistiek neislaikysi". Jei instuktorius isitikines kad jo mokiniai neislaikys tai ko vertas tas instruktorius? doh.gif O gi nieko!!!
Atsakyti
Tiesa pasakius esu is ukmerges ir cia mums yra privaloma 20 pamoku po 45min...bet as pravaziavau vos 14 ir instruktorius jau nori mane vezti i utena laikyti...as nlb pasitikiu savo jegom, bet jei jis jau veza, tikriausiai mano, kad esu tam pasiruosusi...

labiausiai man nepatinka prisiparkavimas...ziauru man ten....o kai dar utenoj yra tox katafalkas (masiniukas) ir jei jis man papuls man tikrai sakes bus biggrin.gif

o del klausimu, tai net nznau...jei ka nors uzduotu, tikriausiai neatsakyciau...be sansu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 07 17, 10:05)
Man paprasčiau per veidrodėlius žiūrint, o jis man liepia atsisukti  doh.gif Sako tokie reikalavimai, nors aš kažkaip abėjoju  g.gif Nors gal...

Ne tiesa, aš neatsisukdavau, žiūrėjau pro veidrodelius ir viskas čiki, jokių pastabų nebuvo.
Ir instruktorius kai mokė, tai daugiau pagal veidrodėlius, bet leisdavo ir atsisukti, išbandėm įvairius variantus.
Papildyta:
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 17:18)
Zmones jus man paaiskinkit  - Kodel visi instruktoriai dar nemacius taves is karto nusiteike kad reikess imt papildomus ir perlaikyt? g.gif

Ir tai ne tiesa, man pasisekė labai su instruktoriumi, ir aiškino viską puikiai, ir kantrus buvo ir mielas, ir su humoro jausmu. O 5 kartus atvažinėjusi pati pasakiau, kad imsiu papildomų pamokų, nes prie vairo tik 5 kartus gyvenime sėdėjusi, tai jis visai linksmai pasakė: manot, kad bus būtina? Na žiūrėsite, aš jums savo nuomonę apie jūsų vairavimą pasakysiu, o jūs spręsite, visai neprivalote imti papildomų pamokų.
Bet aš paėmiau ir ne mažai ir ne dėl to, kad instruktorius kažką blogai darė, o dėl to, kad pati žiopla ir neatidi.
Atsakyti
Šian paklausiau dėl to reikalavimo būtinai atsisukus. Sakė nėra jokio tokio reikalavimo. Ir su instruktorium man pasisekė kaip ir su visa mokykla. Niekas apie jokius papildomus važiavimus, nors pravažiavus jau daugiau kaip pusė važiavimų dar nė pusė žodžio neužsiminė. Nors jei reiks, be abejo imsiu papildomų....Bet va su tokiu išankstiniu nusistatymu nesusidūriau... iki šiol beviltiška neišvadino tongue.gif , nors sekas visaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE

Ir tai ne tiesa, man pasisekė labai su instruktoriumi, ir aiškino viską puikiai, ir kantrus buvo ir mielas, ir su humoro jausmu. O 5 kartus atvažinėjusi pati pasakiau, kad imsiu papildomų pamokų, nes prie vairo tik 5 kartus gyvenime sėdėjusi, tai jis visai linksmai pasakė: manot, kad bus būtina? Na žiūrėsite, aš jums savo nuomonę apie jūsų vairavimą pasakysiu, o jūs spręsite, visai neprivalote imti papildomų pamokų.
Bet aš paėmiau ir ne mažai ir ne dėl to, kad instruktorius kažką blogai darė, o dėl to, kad pati žiopla ir neatidi.


Kai jis nors pamato kaip tu vairuoji tada ir gali patart imti pipildomu ar ne tai as suprantu, o kai nemates tai atsiprasau. Kai mes su juo vazinesim tai butinai paklausiu rolleyes.gif
Atsakyti