Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(ejeva @ 2006 07 15, 09:05)
Tai panašiai ir su stabdžiu - atleidinėji sankabą, kol mašina užburzgia ir tada koją nuo stabdžio permeti ant gazo.  mirksiukas.gif

O dar tiksliau, jei yra tachometras, tai žiūrėk į jį atleidinėdama sankabą, kai rodyklė rodys 9, tai permesti koja nuo stabdžio į gazą.
Mane mokino instruktorius dviem būdais, bet aš pati nelabai domėjausi tuo rankiniu, pasakiau jam, kad vienu būdu mokytų. Bet instruktorius atkakliai vertė mokytis abiem būdais.
O Regitroje kaip nori, gali su rankiniu gali be judėti į įkalnę. Egzaminuotojas nieko neverčia, sako taip darykit, kaip mokė.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 07 13, 13:15)
neradau info kiek kainuoja perlaikyt teoriją ir praktiką, čia šiaip, dėl viso pikto biggrin.gif

teorija 28lt..praktinis_jei pirmą kartą aikštelėj susimovei, tai 65, jei jau mieste pilna kaina 83...va aš neišlaikiau aikštelėj ir 18lt sutaupiau thumbup.gif ..nors nebuvo juokinga..bet sakykyt, kame reikalas..jaučiu būna nelaimingų dienų...mūsųs visa grupė laikė tą pačią dieną..iš20 išaikė 2...
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 07 15, 09:57)
teorija 28lt..praktinis_jei pirmą kartą aikštelėj susimovei, tai 65, jei jau mieste pilna kaina 83...va aš neišlaikiau aikštelėj ir 18lt sutaupiau thumbup.gif ..nors nebuvo juokinga..bet sakykyt, kame reikalas..jaučiu būna nelaimingų dienų...mūsųs visa grupė laikė tą pačią dieną..iš20 išaikė 2...


blink.gif blink.gif Nieko sau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MataHari @ 2006 05 30, 12:30)
Nežinau, gal pavyks nuraminti bijančias egzamino, bet papasakosiu, ką mačiau. Pieš savaitę buvom su instruktorium nuvažiavę pasižiūrėti, kaip sekasi "Regitroj" laikantiems praktinį egzaminą aikštelėje. Stebėjau du būsimus vairuotojus - vyruką ir mergytę. Pirmasis 5k. geso ir niekaip negalėjo pajudėti iš vietos ten, kur reikia įsibėgėt iki 30-35km/h ir sustot prie stop linijos. Mergina kankino variklį bandydama įvažiuoti į garaža, geso 3 kartus, egzaminuotojas net išlipo iš mašinos ir stovėdamas stebėjo, kada ji pagaliau įsipaišys. Ir ką jūs manot? Abu "vairuotojai" iš aikštelės išvažiavo tiesiai į gatvę tęsti egzamino. O aš galvojau, kad po tokių klaidų niekas į gatvę nebeleidžia. Pasirodo, po "pravalo" aikštelėje, galima pasitaisyt gatvėje...

Aikštelėje galima 6 kartus užgesti, o į garažą net 3 kartus bandyti įvažiuoti. Taigi gal jie daugiau nei 6 klaidos nepadarė ir dėl to išvažiavo į miestą. Dar žinau jei padarei 6 klaidas, tai instruktoriai klausia ar į miesta nori važiuot, nes lieka tik 2 nekritinės klaidos, kurias dar gali padaryti, be to, jei į miestą neišvažiuoji, tai kitą kartą moki ne 83 lt o 65 už egzaminą.
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 06 24, 15:28)
ziurejau, ziurejau tuos marsrutus,  g.gif vienas lygtais trumpesnis, kitas ilgesnis, tikiuosi pasakines i kokia puse pasukti, nes jei panosiai pakis tai bus kaput  doh.gif.

Galima pačiai paprašyti, kad prieš posūkius prieš 150m pasakytų kur sukti. Man vienu metu pasakė egzaminuotojas taip: važiuojam į Gariūnus, ten apsisukam ir grįžtam į Regitrą. Tai aš paprašiau, kad visvien pasakytų, kur konkrečiai pasukti, jis sutiko be problemų.
Papildyta:
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 11, 14:23)
Pirmą kart neišlaikiau, nes pasak egzaminuotojo, vos neužvažiavau ant bortelio. tik paskui daėjo-bet gi neužvažiavau. Jam daug kas gali pasirodyt smile.gif

Jei vos neužvažiavai ant bortelio tai jau klaida, nes tada tikrai užvažiavai ant linijos šalia bortelio. Man irgi taip buvo, kai pirmą kartą laikiau. Aš apstulbau, kai egzaminuotojas pasakė: viskas egzaminas neišlaikytas, net nesupratau, kas per klaida, nes ant borto neužvažiavau. Tada jis pasakė einam pažiūrėsim. Išlipom, pažiūrėjom, ratas ant linijos buvo šalia borto. Taigi turėkite omeny, kai mokysitės šoninį parkavimą, tai svarbu kad iki bortelio dar būtų šiek tiek vietos.
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 07 15, 11:24)
Aikštelėje galima 6 kartus užgesti, o į garažą net 3 kartus bandyti įvažiuoti. Taigi gal jie daugiau nei 6 klaidos nepadarė ir dėl to išvažiavo į miestą. Dar žinau jei padarei 6 klaidas, tai instruktoriai klausia ar į miesta nori važiuot, nes lieka tik 2 nekritinės klaidos, kurias dar gali padaryti, be to, jei į miestą neišvažiuoji, tai kitą kartą moki ne 83 lt o 65 už egzaminą.

aš tai susimoviau labai durnai..važiavau į garažą ir su veidrodėliu paliečiau stulpelį..tai buvo paskutinė užduotis..į miestą būčiau išvarius be klaidų..ir tas vienas palietimas kainuoja 2savaites ir daugiau laukimo kol perlaikysi, nervų, pinigų ir t.t..
o beje nuo rugsėjo sunkėja aikštelėje užduotys..bus kažkas pakeista..nebus kai kur stulpelių..tai džiaugiuosi kad laiku laikausi teises bigsmile.gif
Atsakyti
man tai pats baisiausias yra įvažiavimas į garažą doh.gif doh.gif
kai mokinausi su vyru, susprogdinau galinę padangą cry.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(motinyte @ 2006 07 15, 12:37)
o beje nuo rugsėjo sunkėja aikštelėje užduotys..bus kažkas pakeista..nebus kai kur stulpelių..tai džiaugiuosi kad laiku laikausi teises bigsmile.gif


o kas ten keičiasi? unsure.gif aš tai užsirašius laikyti vairavimą rugpjūčio 2d., bet kadangi nesu tikra, kad iš pirmo karto išlaikysiu, tai spėju visi mano egzai gali iki rugsėjo nusikelti.. ax.gif tai tie pakeitimai biškuti gasdina... blink.gif
Atsakyti
na net nznau...man yra baisiausia tie klausimai pries vaziavima ir aikstele...nes daznai susimaunu tame parkavime...ant linijos uzvaziuoju...tai net nznau ka daryti ir kaip jaustis...o isntruktorius mano stovi ir zvengia....liepia daryti tol kol padarau biggrin.gif 4u.gif

mane mokina tai su stabdziu ir sankaba, bet su rankiniu irgi norejau ismokti..., bet instruktorius atsisake paaiksinti, sake bus geriau jei mokesiu viena buda...tai dabr sunkeliuosi varineju su benzinine masina...ir bandausi su rankiniu...bet is vietos pajudu tik giliai prakasus zvyre duobe :DDDDD nlb man ten gaunasi blush2.gif
Atsakyti
Dėl papildomų klausimų: Man instruktorius ir kiti perspėjo, kad egzaminuotojas gali pateikti klausimų, dėl kurių kartais laikantieji susinervina ir padaro kvailysčių, tai aš instruktoriui sakau, jei manęs važiavimo metu bandys klausinėti, tai aš gražiai atsiprašysiu ir paprašysiu, kad juos užduotų kai grįšime į Regitrą. Bet laimei manęs egzaminuotojas nieko neklausinėjo.
Atsakyti
kai as laikiau vaziavima,man jokiu klausimu neuzdavineju,islaikiau is pirmo karto,buvo baisu,bet vistiek niekur nevazineju,vienai kazkaip nejauku,nors pas mane masina automat,nereikia perjungineti begiu,vistiek dar nedrystu viena isvaziuoti,o apie regitros masineles galiu pasakyti,kad tikrai jos jautrios,ne tokios kokia as mokinausi,ir atbulini begi visai reikejo kitaip jungti,tai padariu per egza 5klaidas.
Atsakyti
Manes paklause, kur pilasi stabdziu skystis- jis pilasi po kapotu, mazdaug toj vietoj kur stabdzio pedalas, rai va virs stabdzio pedali, po kapotu, pilasi stabdziu skysti.(aisku as pasakiau, kad pilasi kazkur po kapotu biggrin.gif )kai pamate, kad situacija tokia, paklause kur ijungti avarini, tada as su pasididziavimu parodziau lotuliukas.gif sita as zinojau biggrin.gif

beja laikiausi siauliuose, ateinu prie masinos, o ten stovi universalas doh.gif , sakau tai gal autobusa privarykit blink.gif jis pajuokavo , kad cia tas pats, bet patikekit ne tas pats, pirma karta sedint prie universalo, atrodo kad stulpeliai labai toli o istikruju, jie jau tavo bagazinej lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti