Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(AŠA @ 2006 07 13, 13:47)
aš tai nelaikysiu biggrin.gif man nebereikia, bet va dėl kitų jaudinuosi, nes vien kursai E kategorijos 1370 Lt, plius egzai 28 ir 119, o dar visi kiti popieriai, tad ir 5domu, kiek perlaikymas...


Perlaikymas tiek pat ir kainuoja - 28 ir 119.
Atsakyti
QUOTE(IRMELE @ 2006 07 13, 19:40)
Perlaikymas tiek pat ir kainuoja - 28 ir 119.

ačiukas smile.gif o laikyt gali bet kada, nors ir kitą dieną, ar po mėnesio ?
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 11, 13:23)
bet vis tik ten Regitroj biški mažiau patyrusius ir mašiną pirmą kart normaliai pamačiusius per vairavimo kursus, sodina.

Aš esu būtent iš tokių. Ir dar atvirai egzaminatoriui apie tai pasakiau, nes apie naują Golf'ą, kuriuo laikiau egzaminą neturėjau jokio supratimo, nemokėjau nei sėdynės, nei veidrodėlių susireguliuoti. Tačiau sodinimo tikrai nepajutau, greičiau švelnų palaikymą, padrąsinimą. Ir išlaikiau išsyk.

QUOTE(maddox @ 2006 07 12, 10:53)
O gal kas nors gali papasakot, kurie laike, viena situacija, kai reikia uzvaziuoti ant tiltuko ir reikia sustot ant jo, tai ten geriau rankini isijungti ar laikyt ant stabdziu ir pamazu kelti sankaba.  g.gif

Aš su rankiniu važiavau. Ir iki šiol (na, vairuoju dar tik porą mėnesiukų) įkalnėje tik su juo stoju-pajudu, kitaip nesiryžtu, bijau į iš paskos stovintį automobilį atsitrenkti. Vyras vis dėl to rankinio mane pjauna.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 07 14, 00:21)
Aš esu būtent iš tokių. Ir dar atvirai egzaminatoriui apie tai pasakiau, nes apie naują Golf'ą, kuriuo laikiau egzaminą neturėjau jokio supratimo, nemokėjau nei sėdynės, nei veidrodėlių susireguliuoti. Tačiau sodinimo tikrai nepajutau, greičiau švelnų palaikymą, padrąsinimą. Ir išlaikiau išsyk.

Aš turėjau omeny tokius, kurie iš vis apie automobilio valdymą ir eismo taisykles sužino tik pradėję mokytis vairuoti. O kad tą patį aut.gausi su kuriuo mokeisi tai gan maža tikimybė, bent jau pas mus. Man irgi maloniai parodė kaip kas, tik kad keista kaip prie vieno iš egzaminuotojų iš pirmo karto mažai kas išlaiko, o laikančius pakartotinai, retai kad egzaminuoja jis. Taip ir peršasi negražios išvados. Nu apie save tai gal patylėsiu-važiuot ir dabar dar normaliai nemoku.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 07 14, 00:21)
Aš su rankiniu važiavau.

kad ir mokoma būtent su juo pradėt važiuot įkalnėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 07 14, 19:57)
kad ir mokoma būtent su juo pradėt važiuot įkalnėje  g.gif


O mane su sankaba ir stabdžiu mokino. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 07 14, 15:57)
kad ir mokoma būtent su juo pradėt važiuot įkalnėje  g.gif


mane moke su sankaba ir stabdziu, tik veliau paaiskino, kad regitroj gesta masinos, tai pradejo mokyti su rankiniu stabdziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 14, 10:24)
Aš turėjau omeny tokius, kurie iš vis apie automobilio valdymą ir eismo taisykles sužino tik  pradėję mokytis vairuoti.

Na, taisykles tai žinojau neblogai - dviračiu esu ir daugumos Europos didmiesčių gatvėmis (o ne šaligatviais) nardžius. Bet į vairuotojo vietą pirmą kartą gyvenime atsisėdau instruktoriaus automobilyje. Iki tol net neužvestoje mašinoje vairuotojo sėdynėje nebuvau sėdėjusi. Net tai, kad automobilus turi tris pedalus, man buvo atradimas. Taigi tikrai nuo visiško nulio pradėjau.

QUOTE(ejeva @ 2006 07 14, 20:15)
O mane su sankaba ir stabdžiu mokino.  ax.gif

Man instruktorius pareiškė, kad su sankaba ir stabdžiu jau "aukštasis pilotažas", tai dabar to pilotažo vyras moko, kai progą turi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 14 liepos 2006 - 21:17
O mane mokė su sankaba ir stabdžiu. blink.gif o kaip ten su rankiniu? blink.gif aš dar nei vieno egzamino nelaikiau, nes labai bijau pradėjau nuo visiško nulio. Nežinojau kur stabdis, o kur "gazas" blush2.gif
Atsakyti
Ne nu su rankiniu mokina ne tik dėl to, kad į įkalnę, bet ir dėl to, kad juo naudodamasis išmoktum tą daryt. Nieko ten labai sudėtingo - nors pradžioj taip neatrodė ir dar nežinau ar dabar taip atrodo biggrin.gif

Iįjungi ten pirmą pavarą, po truputuką pradedi atleidinėt sankabą , kol pasikeičia burzgimo biggrin.gif garsas , tada atleidi tą rankinį stabdį, lėtai sankabą , kita spaudi gazą ir po truputuką judi į priekį...
Nežinau ar čia aiškiai, bet pas mane net "kelių eismo taisyklėse" prie skyrely "Egzaminas aikštelėje" temoj "sustojimas ir pajudėjimas iš vietos įkalnėje" rašo būtent apie tokį (naudojant rankinį) pradėjimo važiuot būdą...

Aš nė vieno egzamino irgi dar nelaikiau blush2.gif
Atsakyti
Mane mokino abiem būdais, rankiniu ir stabdžiais. Kaip su rankiniu net nebepamenu, bet ir nevažinėju jau daug metų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 07 14, 23:35)
Iįjungi ten pirmą pavarą, po truputuką pradedi atleidinėt sankabą , kol pasikeičia burzgimo  biggrin.gif garsas , tada atleidi tą rankinį stabdį, lėtai sankabą , kita spaudi gazą ir po truputuką judi į priekį...



Tai panašiai ir su stabdžiu - atleidinėji sankabą, kol mašina užburzgia ir tada koją nuo stabdžio permeti ant gazo. mirksiukas.gif
Atsakyti