Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

ne...nėra jokio skaičiaus...bet manau, kad nėra problemos išlaikyt iš pirmo karto..pas mus pvz.per mokyklinį reikėjo surinkt 90%, tai tas valstybinis buvo visai lengvas 4u.gif biggrin.gif
[/quote]

nu zinok cia nuo tavo sekmes dar priklauso, as pati mokykliniam ir po 100 proc. surinkdavau, ir dar iki egzamino 3 dienas sedejau prie kompo, bet va regitroj tai ir susimoviau atsakiau i 23 is 30, vot tap. cry.gif Abidna, o mazai truko.
Man asmeniskai labai daug klausimu pasitaike su greicio zenklais bicycle.gif, vat jie mane ir sumove.

O del skaiciaus tai tikrai, mano klasiokas 7 kartus laike. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(motinyte @ 2006 07 09, 15:10)
o aš užduosiu tokį nekuklų klausimuką, ar galima tuos egzaminuotojus papirkti?kaip buvo daroma anksčiau, tai buvo galima, o dabar...



o su papirkinejimams tai nu nu nu schmoll.gif , paskui neverkim, kad musu salele korumpuota, jei nepasitiki savo jegomis, tai geriau nepagailek pinigeliu papildomiems vaziavimams ir viskas bus tvarkoj, visi islaiko ir tu islaikysi, ne pasaulio pabaiga. tongue.gif
Atsakyti
as iš trečio karto išlaikiau praktinį egzaminą-man taip ir sakė instruktorius, nes puikiai matėsi kad BIJAU, o tada lengva sudirbt žmogų. Pirmą kart neišlaikiau, nes pasak egzaminuotojo, vos neužvažiavau ant bortelio. tik paskui daėjo-bet gi neužvažiavau. Jam daug kas gali pasirodyt smile.gif Antrą kartą atbulom aikštelėj per daug pavariau. o kas keisčiausia-kad visus tris kartus atbulom į garažą išsitraukiau lotuliukas.gif nesakau, kad aš gera vairuotoja, mašinų bijau kaip velnio ir po 1,5 metų nuo išlaikymo pradėjus važinėt vos ne iš naujo mokausi blush2.gif bet vis tik ten Regitroj biški mažiau patyrusius ir mašiną pirmą kart normaliai pamačiusius per vairavimo kursus, sodina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čalykušu: 11 liepos 2006 - 12:25
[quote=Osvile,2006 06 22, 14:17]
Aš vakar laikiau doh.gif Užgesau daug kartų (net nepamenu kiek) prie pat stop linijos, dar ant estakados blush2.gif Naujas jautrus Golfas pasitaikė, o jaudulys darė savo doh.gif Bet kiek žinau, kol nepajudėjai per stop liniją, tai gali gesti kiek nori. Žodžiu, tikrai maniau neišlaikysiu, dar ta estakada. Bet jis sako, na, įvažiuok dar į garažą (90 laipsnių) - įvažiavau lengvai, nes tikrai daug drožiau kaimo pievoje, įsicinkinus buvau neblogai biggrin.gif Tada sako: na, nemažai tu čia klaidų padarei, tai ar dar bandysim į miestą važiuot? rolleyes.gif Aš: žinoma blink.gif Ir vsio. Mieste nėra kas daryt, išskyrus tai, kad tris kartus reikėjo sukti kairėn doh.gif ir dar porąkart gesau biggrin.gif O jis visą laiką tyli, tik stebi, kaip bėgius junginėju, sankabą maigau. O man vis galvoje sukasi mintys: ką jis apie mane galvoja? Idiotė kokia, nemoka neužgesdama pajudėti, o bėgius kaip jungia. tongue.gif Bet rezultate išlipome iš mašinos, jis nueidamas: eikite į salę ir palaukite kol pakvies. Aš: aha, aha, ačiū unsure.gif Bet taip ir nesupratau, ar prametė, ar ne. Ateinu ir klausiu tos bobos, tai ką išlaikiau. Ji, nustebusi, kad dar nežinau: taip cool.gif thumbup.gif



As taip pat pati pirmaji karta neislaikiau, nes gesau su masina. Galima uzgesti sesis kartus, nesvarbu, kad dar nepravaziavus stop linijos. Pries stop linija sesis kartus uzgesau ir toliau nebeleido egzamino laikyti. Buvo taip geda. O per visa mokymasi su instruktoriumi nebuvau ne karto uzgesusi ir net nebuciau niekada pagalvojusi, kad egzamino neislaikysiu per toki sh. Dabar jau kazkokia baime issivyste, bijau eiti laikyti egzamina dar karta.
Atsakyti
Minella,
tai geriau tada varyk iš vietos prakasais, ir gaza spausk ir sankabos neatleisk, nors kauks mašina, bet tikrai negesi mirksiukas.gif Gal praeis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čalykušu: 11 liepos 2006 - 15:44
Vat su tais uzgesimais tai ir as bijau, kiek girdejau tai visiems gesta. O gal kas nors gali papasakot, kurie laike, viena situacija, kai reikia uzvaziuoti ant tiltuko ir reikia sustot ant jo, tai ten geriau rankini isijungti ar laikyt ant stabdziu ir pamazu kelti sankaba. g.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 07 12, 10:53)
laikyt ant stabdziu ir pamazu kelti sankaba.  g.gif

aš tai taip darydavau.Tik mat vairuot moko su dyzeliais ir leidžiant sankaba mašina duoda į priekį ir be gazo, o kai benzu varoma tai gazo nespaudžiant nepajudėsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minella @ 2006 07 11, 14:03)
O per visa mokymasi su instruktoriumi nebuvau ne karto uzgesusi ir net nebuciau niekada pagalvojusi, kad egzamino neislaikysiu per toki sh.

Žinok, aš nei su instruktorium gesau, nei egzaminuose (jų buvo 2) gesau. O su sava mašina- nu, kaip užkeikta doh.gif Jau bijau sankryžose sustot, kad neužgesčiau...

QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 12, 10:39)
aš tai taip darydavau.Tik mat vairuot moko su dyzeliais ir leidžiant sankaba mašina duoda į priekį ir be gazo, o kai benzu varoma tai gazo nespaudžiant nepajudėsi ax.gif

Vilniaus Regitroje, kiek žinau, irgi visos mašinos dyzelinės mirksiukas.gif
Atsakyti
Išlaikiau teorinį ir praktinį egzaminus iš pirmo karto. thumbup.gif Tikrai nėra taip baisu. schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 12, 07:39)
aš tai taip darydavau.Tik mat vairuot moko su dyzeliais ir leidžiant sankaba mašina duoda į priekį ir be gazo, o kai benzu varoma tai gazo nespaudžiant nepajudėsi ax.gif


as tai vazineju su benzu, tai mieste, kur nors ant kalno tai reikia duot gazo, bet aikstelei, tai kad visiskai gaziuko neduodu, ji pati vaziuoja.
o dyzeline masina ir benzinine jau labai skiriasi, nes as pati mokausi su benzininiu, tevai vazineja irgi visa gyvenima su benzu, vapse nesu susidurus nei su dujomis, nei su dyzeliu, nei su automatu ir beja labai megstu metyti sankabas, viska padaryciau, kad jos nebutu biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(pipyte @ 2006 07 12, 14:57)
Išlaikiau teorinį ir praktinį egzaminus iš pirmo karto.  thumbup.gif  Tikrai nėra taip baisu.  schmoll.gif  tongue.gif


nu saunuole, vat as lope, teorinio tai nesugebejau is pirmo karto islaikyti, taip sunervino, tai sakau, kad 100 proc. surinksiu per kita egza. biggrin.gif
Atsakyti
neradau info kiek kainuoja perlaikyt teoriją ir praktiką, čia šiaip, dėl viso pikto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 07 13, 13:16)
nu saunuole, vat as lope, teorinio tai nesugebejau is pirmo karto islaikyti, taip sunervino, tai sakau, kad 100 proc. surinksiu per kita egza.  biggrin.gif



QUOTE(AŠA @ 2006 07 13, 14:15)
neradau info kiek kainuoja perlaikyt teoriją ir praktiką, čia šiaip, dėl viso pikto biggrin.gif


Nesinervuokit ir viskas bus ok. mirksiukas.gif Visi prigasdina, o realybėj, tai viskas ten normaliai, nieks be reikalo nesikabina. schmoll.gif Svarbiausia susikaupti ir neatsipalaiduoti, kad nepadarytum kokią žioplą klaidą, per kurią visas egzas nueis šuniui ant uodegos. doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pipyte @ 2006 07 13, 12:27)
Nesinervuokit ir viskas bus ok. mirksiukas.gif  Visi prigasdina, o realybėj, tai viskas ten normaliai, nieks be reikalo nesikabina.  schmoll.gif  Svarbiausia susikaupti ir neatsipalaiduoti, kad nepadarytum kokią žioplą klaidą, per kurią visas egzas nueis šuniui ant uodegos.  doh.gif  mirksiukas.gif

aš tai nelaikysiu biggrin.gif man nebereikia, bet va dėl kitų jaudinuosi, nes vien kursai E kategorijos 1370 Lt, plius egzai 28 ir 119, o dar visi kiti popieriai, tad ir 5domu, kiek perlaikymas...
Atsakyti