Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 29, 16:45)
sveikinu drinks_cheers.gif ,ir tave kad,islaikei thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,sekmes 4u.gif ,o masina is karto pradesi vairuoti?

Pradėsiu g.gif Vyras nupirko mašiną ir jau vakar klausė, ar dar TIKRAI iki pažymėjimo gavimo negaliu pati vairuoti biggrin.gif Būtų jau mane išvaręs šiandien mašinos pačiai registruoti ir technikinės praeidinėt doh.gif Atsibodo jam mane vežioti visur biggrin.gif
O kaip Tu? Vairuosi?
Atsakyti
as irgi turiu masina,bet as vairuosiu automata,nu dar viena as bijosiu vairuot,prisilibdysiu zeklu,kabluka,kad zinotu kad,moteris vairuoja,daugiau kelio duos.
Atsakyti
na...lb nervuojuosi, nes pamazu arteja vairavimo egzaminas ir noreciau lb paklausti ko ten klausineja ir ar kas nors turi kokios informacijos apie visa ta....ko gali paklausti? buciau lb dekinga....
aciu uz betkokia pagalba smile.gif*
Atsakyti
as laikiau du kartus pirma karta niekas nieko neklause tik dave prasibandyt masina ir vaziavau aiksteleje po i gatve bet neislaikiau ax.gif
antra karta dave pasibandyt aiskteleje masina po to sako atsakyk i 3 klausimus blink.gif kazka apie apsvietina po apie stabziu skyscio rezervuara nu nieko as ten doro neatsakiau suburiau kazka po pravaziavau aiksteleje ir i miesta islaikiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnužė @ 2006 06 29, 16:08)
Pradėsiu g.gif  Vyras nupirko mašiną ir jau vakar klausė, ar dar TIKRAI iki pažymėjimo gavimo negaliu pati vairuoti biggrin.gif  Būtų jau mane išvaręs šiandien mašinos pačiai registruoti ir technikinės praeidinėt doh.gif  Atsibodo jam mane vežioti visur biggrin.gif
O kaip Tu? Vairuosi?

gali vairuoti tik jei sustabdys tai nudaus kad su savim neturi dokumento bauda 50 lt beje man pries men padare teises per 2 dienas tai griet jas ten seip padaro tik apsidraudzia ir sako 2 -3 sav
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2006 07 01, 09:31)


gali vairuoti tik jei sustabdys tai nudaus kad su savim neturi dokumento bauda 50 lt beje man pries men padare teises per 2 dienas tai griet jas ten seip padaro tik apsidraudzia ir sako 2 -3 sav


Oi, ačiū 4u.gif Pabandysiu paskambinti į giraitę smile.gif
Atsakyti
niu aš tik vakar teoriją išsilaikiau ir tik nuo pirmadienio pradėsiu mokytis važinėti ax.gif bet va jau dabar pagalvojus apie egzaminą šiurpuliukai nugara laksto unsure.gif
Atsakyti
tikiu kad,surpuliukai per visa kuna vaiksto,as kaip laikiau vairavima,tai ir galva isiskaudejo ir sirdi spaude,tai isgeriau valirijono lasiuku,nes galvojau siaubas kazkos,jau tureciau kita savaite paimt teises.
Atsakyti
QUOTE(perfect_lie @ 2006 06 30, 18:43)
na...lb nervuojuosi, nes pamazu arteja vairavimo egzaminas ir noreciau lb paklausti ko ten klausineja ir ar kas nors turi kokios informacijos apie visa ta....ko gali paklausti? buciau lb dekinga....
aciu uz betkokia  pagalba smile.gif*

aš irgi nervuojuosi ir depresuoju, nes pirmą kartą neišlaikiau (mieste bele kaip važinėjau blush2.gif ) verysad.gif klausimų gali ir neklausti. Pvz manęs iš trijų paklausė tik vieno: kaip perjunginėti šviesas.
o su nervais reikia kaip nors tvardytis, nes būtent jaudulys man ir sutrukdė išlaikyti egzą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolla: 03 liepos 2006 - 13:43
A6 laikiau vairavimo egzaminą net kelis kartus blush2.gif bet manęs nei karto nepaklausė jokių klausimų blink.gif fiuh... yess.gif
Atsakyti
Cia matyt ant kokio papulsi o nervuotis reikia kuo maziau smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos jau vairuojančios ir besimokinančios. Gal žinote, kiek kartų galima laikyti teorijos egzaminą regitroje? Ar yra nustatytas kartų skaičius, ar laikai kiek nori kartų, tol, kol išlaikai?
Atsakyti
o aš užduosiu tokį nekuklų klausimuką, ar galima tuos egzaminuotojus papirkti?kaip buvo daroma anksčiau, tai buvo galima, o dabar...
Papildyta:
QUOTE(raganėlė5 @ 2006 07 08, 23:08)
Sveikos visos jau vairuojančios ir besimokinančios. Gal žinote, kiek kartų galima laikyti teorijos egzaminą regitroje? Ar yra nustatytas kartų skaičius, ar laikai kiek nori kartų, tol, kol išlaikai?

ne...nėra jokio skaičiaus...bet manau, kad nėra problemos išlaikyt iš pirmo karto..pas mus pvz.per mokyklinį reikėjo surinkt 90%, tai tas valstybinis buvo visai lengvas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti