Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

labas bigsmile.gif ,treciadieni egzas vairavimo rolleyes.gif ,tai tokia itampa artejant,tai dienai doh.gif ,bijau,kad neislaikysiu schmoll.gif .
Atsakyti
sėkmės friends.gif sėkmės ploja.gif sėkmės visoms laikančioms mirksiukas.gif
bijau, kad man tos linksmybės irgi prieš akis fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 26, 19:24)
labas bigsmile.gif ,treciadieni egzas vairavimo rolleyes.gif ,tai tokia itampa artejant,tai dienai doh.gif ,bijau,kad neislaikysiu schmoll.gif .

Sekmes kuo dideliausios console.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 26, 19:24)
labas bigsmile.gif ,treciadieni egzas vairavimo rolleyes.gif ,tai tokia itampa artejant,tai dienai doh.gif ,bijau,kad neislaikysiu schmoll.gif .


sekmes drinks_cheers.gif svarbiausia stenkis nesinervuoti, nes as pirma karta vien del jaudulio ir neislaikiau schmoll.gif
Atsakyti
Labai sunku.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 26, 19:24)
labas bigsmile.gif ,treciadieni egzas vairavimo rolleyes.gif ,tai tokia itampa artejant,tai dienai doh.gif ,bijau,kad neislaikysiu schmoll.gif .

Man irgi ryt nuo 9val. Tikiuosi, kad ateisim čia pasigirti ir kitų nuraminti mirksiukas.gif Optimistė aš lotuliukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
tau taip anksti 9val,man tai 11,30,dar siandiena vairavimo pamoka buvau paemus,tai instruktorius sake,kad tureciau islaikyti,bet tas jaudulys duoda savo,nes as kaip,laikiau teorija,tai sunku buvo
Atsakyti
valio islaikiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galite papasakoti kaip vyksta egzaminas regitroj. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 28, 21:41)
valio islaikiau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Sveikinu drinks_cheers.gif
Ir aš išlaikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 06 28, 21:41)
valio islaikiau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
sveikinu drinks_cheers.gif ,ir tave kad,islaikei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,sekmes 4u.gif ,o masina is karto pradesi vairuoti?
Atsakyti