Įkraunama...
Įkraunama...

Kepta duona prie alaus

QUOTE(JURCE @ 2009 06 23, 10:23)
Mano receptukas sūriui ant duonos su česnaku yra toks: fermentinis sūris tarkuojamas (naudoju bet kokį, koks pasirodo prekybos centre šviežiausias ir mano akiai skaniausias), 2 dėžutes lydyto tepamo be priedų sūrelio, ir 4-5 šaukštai "Vilniaus" neriebaus majonezo. Viską sumaišau, sudedu ant duonos ir dedu arba į orkaitę, kad išsilydytų arba į mikrobangę - labai skanu  thumbup.gif

kiek mazdaug fermentinio surio reikia? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 23 birželio 2009 - 13:30
na mamos, prisiskaiciau ir uzsimaniau rolleyes.gif reiks begt duonytes pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 06 23, 14:30)
kiek mazdaug fermentinio surio reikia?  ax.gif

Aš perku prekybos centruose, kur būna supjaustyti gabaliukai ir susverti, gal 400-500 gramų kažkur tai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.na visko iki galo neskaiciau bet nutariau vistiek parasyti savo receptuka gal tokio nebuvo nzn smile.gif
tai va duona susipjaustom pagal save,as dar kampus nupjaustau kad nebutu taip kieta ir verdu aliejuje nes duona graziau iskepa ir reikia vos apskrudinti kam patinka minksta .o suri darau taip nusiperku tepama lydyta suri (piemenelio man geriausias) naturalu be jokiu priedu.ir ji sumaisau su pora sauktu majonezu dar cesnako dedu sumaisau ir i mikrobange :)40sekundziu mazdaug ir uzpilu duona :)labai skanu panasiai kaip kavinese :)skanaus smile.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau ir nutariau parasyti ir savo receptuka kurio neradau sitoj temoj, visi tie su surio padaziukais tai nerialiai skanus mes juos darom ir valgom su malonumu, o dar pastebjau kad pas mane daznai pirmi nuo stalo dingsta sumustinukai su kepta duonyte ir morkom : iskepu duonyte riekelem na kaip sumustiniam itrinu cesnakiuku o ant virsaus dedu tarkuotas morkas sumaisytas su majonezu, arba galima netrinti duonytes cesnaku o ji deti i morkas, siap tai buna tokia misraine morku su ciasnakais.
Atsakyti
Sėdėdama darbe paskaičiau, tai kaaaip aš užsimaniau bigsmile.gif ! Parlėkus namo tik prie keptuvės, bet dabar sėdžiu pilvą išpūtus verysad.gif . Jau net bloga, ale kaip skanu bigsmile.gif !
Atsakyti
QUOTE(MissChangy @ 2009 07 28, 19:46)
Sėdėdama darbe paskaičiau, tai kaaaip aš užsimaniau  bigsmile.gif ! Parlėkus namo tik prie keptuvės, bet dabar sėdžiu pilvą išpūtus  verysad.gif . Jau net bloga, ale kaip skanu  bigsmile.gif !


Pazistamas jausmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JURCE @ 2009 06 23, 12:23)
Mano receptukas sūriui ant duonos su česnaku yra toks: fermentinis sūris tarkuojamas (naudoju bet kokį, koks pasirodo prekybos centre šviežiausias ir mano akiai skaniausias), 2 dėžutes lydyto tepamo be priedų sūrelio, ir 4-5 šaukštai "Vilniaus" neriebaus majonezo. Viską sumaišau, sudedu ant duonos ir dedu arba į orkaitę, kad išsilydytų arba į mikrobangę - labai skanu  thumbup.gif

Bet jau ant keptos duonos? ax.gif
Atsakyti
Mano vyro l.megstama duonos mirsaine prie alaus smile.gif - supjaustau duona mazais kubeliais, pakepinu, kubeliais supjaustau fermentini suri, susmulkinu cesnaka, sudedu visa indeli mazu pupeliu baltam padaze, arba isverdu, ir majonezo, viska ismaisau,ir greita ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginariukas @ 2009 09 23, 12:27)
Mano vyro l.megstama duonos mirsaine prie alaus  smile.gif - supjaustau duona mazais kubeliais, pakepinu, kubeliais supjaustau fermentini suri, susmulkinu cesnaka, sudedu visa indeli mazu pupeliu baltam padaze, arba isverdu, ir majonezo, viska ismaisau,ir greita ir skanu  thumbup.gif

o kas nemegsta pupeliu skanu idejus vietoj ju obuoliu smile.gif labai gaivi misraine gaunasi smile.gif aisq galima ir pupeles prie obuoliu bet kadangi man tos pupeles nelabaj tai man skaniau su obuoliais ;)skanaus smile.gif
Atsakyti
as kepu duona tosterinej. airijoje yra daug rusiu ale juodos formines duonos, siaip ir balta ten kepu kai reik ant jos uzdet kokias surio salotytes ar dar kanors mirksiukas.gif mazinam riebalus smile.gif
Atsakyti
labai skanu yra kubeliais pakepinta duona patrinta su cesnaku ir i tarpus sonines rukytos gabaliukai ,ir viska persmeigiant smeigtuku, dar svoguniuka prikast lb skau, vyram prie alaus thumbup.gif

user posted image
Atsakyti