Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Na ka,as jau pagaminau kursenu vyniotini ax.gif Kremas gavosi superinis,bet vat pagrindas prilipo prie popieriaus,teko atsargiai ir ilgai ji lupt.Aisku apiplysinejo,na bet siaip ne taip susukau viska,gavosi labai skaniai thumbup.gif Kaip pirmam kartui,visai neblogai,teks tobulintis,nes seimynai labai patiko smile.gif
Papildyta:
Kremo liko nemazai,tai pridariau sumustiniu,visi valge su mielu noru,uzsigerdami arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 09 14, 20:23)
Na ka,as jau pagaminau kursenu vyniotini ax.gif Kremas gavosi superinis,bet vat pagrindas prilipo prie popieriaus,teko atsargiai ir ilgai ji lupt.Aisku apiplysinejo,na bet siaip ne taip susukau viska,gavosi labai skaniai thumbup.gif Kaip pirmam kartui,visai neblogai,teks tobulintis,nes seimynai labai patiko smile.gif
Papildyta:
Kremo liko nemazai,tai pridariau sumustiniu,visi valge su mielu noru,uzsigerdami arbata smile.gif

tai gal nuo karsto ar silto biskvito nuiminejai? biskvitas turi buti atauses,saltas,tada jis nusiima puikiai
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2010 09 14, 20:44)
tai gal nuo karsto ar silto biskvito nuiminejai?  biskvitas turi buti atauses,saltas,tada jis nusiima puikiai

buna buna , kad prilimpa, as tada su dregnu skudureliu pavalau popieriuka, ir nusiima lengvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 09 14, 20:23)
Kremo liko nemazai,tai pridariau sumustiniu,visi valge su mielu noru,uzsigerdami arbata smile.gif


Ir man trupučiuką liko, tai aš lietinių su šiuo įdaru vaikui prikepiau thumbup.gif

QUOTE(k.lapelyte @ 2010 09 14, 20:44)
tai gal nuo karsto ar silto biskvito nuiminejai?  biskvitas turi buti atauses,saltas,tada jis nusiima puikiai


Recepte parašyta, kad reikia iškepusį biskvitą iš karto dėti ant rankšluostėlio ir suvynioti g.gif Tai išeina, kad karštą. Taip ir dariau ax.gif Popierius gerai nusiėmė, nes specialiai nulėkiau ir nusipirkau išgirtąjį "Fino" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 14, 16:14)
as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif

kaip fantastiskai skaniai atrodo wub.gif neturiu namie kriausiu, bet va obuoliu ir kefyro pardaryto indeli g.gif jauciu ryt ryte pries darba kepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jaukiausi pasaulyje sausainiai pagal Beata smile.gif

Paprastutis receptas, o skonis wub.gif tikrai visoms rekomenduoju 4u.gif

user posted image

120g sviesto

250g miltų

80g cukraus (atšaldyto)

1 šaukštelis kepimo miltelių

1 šaukštelio vanilinio cukraus

1 trynys

2- 3 šaukštai pieno

Miltus ir kepimo miltelius supilti i dubenį ir išmaišyti. Tada sutarkuoti sviesta per burokinę tarką.
Į sviesto ir miltų mišinį suberti cukrų ir pirštais viską gražiai trupinti ir maišyti, kol pasidarys trupiniai. Bet pernelyg ilgai netrinti, nes sviestas neturi ištirpti, o turi gražiai susivelti su miltais ir cukrum.
Dabar į tą tešlą įdėti kiaušinio trynį ir porą šaukštų pieno ir greitai užminkyti tešlą, kartais gali prireikti dar vieno kito šaukšto pieno. Kai tik viskas sukimba į gumulą, daugiau nebeminkyti, o suvynioti į maistinę plėvelę ir padėti į šaldytuvą pusvalandžiui. Po to belieka daryti sausainukus ir juos kepti 11 min 180 C. Skanaus smile.gif

Atsakyti

Klasikinis Creme Briule (Crème brûlée)

user posted image

3 tryniai
2 v.š. cukraus
1 stiklinė riebios grietinėlės (200 ml)
0,5 a.š. vanilinio cukraus

Trynius su cukrumi plakame, kol masė taps tiršta, šviesiai geltonos spalvos (masė padidėja 2-3 kartus). Grietinėlę su vaniliniu cukrumi pakaitiname iki užvirimo ir nukeliame nuo ugnies. Po truputį pilame į trynius ir tuo pat metu plakame mažu greičiu. Išpilstome masę į 3 ramekins indelius (originaliame recepte rašė, kad užtenka 4 indeliams, bet man užteko tik trims). Formeles sustatome į kepimo formą, į ją pripilame verdančio vandens iki pusės indelių aukščio. Formą statome į 150 C orkaitę, kepame apie 25-30 min. Iškepusio kremo vidurys turi būti drebučių konsistencijos. Atšaldome šaldytuve 2 h.

P.S. Kremo viršus dar turi būti karamelizuojamas su ruduoju cukrumi, bet aš neturiu tam skirto specialaus prietaiso. Ir be karamelizavimo kremas gavosi labai skanus ir purus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2010 09 14, 20:05)
Labai skaniai atrodo, reiks isbandyti smile.gif O kepete pailgoje formoje? Kokias apskritai perkate pyragams/keksams skardas/formas kepti? Kokios geriausios? smile.gif (gal truputi ne i tema)



kepiau pailgoje kekso formoje,dar turiu apvalia nuimamais krastais,keksiuku silikonine labai smagi bigsmile.gif ,forma renkates kokia patinka,svarbiausia turbut kokybe,nereik pirkt kuo pigiausios 4u.gif

QUOTE(aguonele @ 2010 09 14, 22:15)
kaip fantastiskai skaniai atrodo  wub.gif  neturiu namie kriausiu, bet va obuoliu ir kefyro pardaryto indeli  g.gif  jauciu ryt ryte pries darba kepsiu  mirksiukas.gif

Aguonele aciu,tu cia pas mus keksu ir keksiuku profe wub.gif vakar kepiau toki pat tik su bananu irgi labai skanu,su obuoliais nebus prasciau 4u.gif
dar lyg tavo ? prisimenu ,kad jei keksas sutruksta skaitos tikras ane,ar atvirksciai jei sutruksta kazkas ne taip? susimaisiau dabar blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 14, 23:02)
Klasikinis Creme Briule (Crème brûlée)

user posted image

3 tryniai
2 v.š. cukraus
1 stiklinė riebios grietinėlės (200 ml)
0,5 a.š. vanilinio cukraus

Trynius su cukrumi plakame, kol masė taps tiršta, šviesiai geltonos spalvos (masė padidėja 2-3 kartus). Grietinėlę su vaniliniu cukrumi pakaitiname iki užvirimo ir nukeliame nuo ugnies. Po truputį pilame į trynius ir tuo pat metu plakame mažu greičiu. Išpilstome masę į 3 ramekins indelius (originaliame recepte rašė, kad užtenka 4 indeliams, bet man užteko tik trims). Formeles sustatome į kepimo formą, į ją pripilame verdančio vandens iki pusės indelių aukščio. Formą statome į 150 C orkaitę, kepame apie 25-30 min. Iškepusio kremo vidurys turi būti drebučių konsistencijos. Atšaldome šaldytuve 2 h.

P.S. Kremo viršus dar turi būti karamelizuojamas su ruduoju cukrumi, bet aš neturiu tam skirto specialaus prietaiso. Ir be karamelizavimo kremas gavosi labai skanus ir purus smile.gif



Fantastiskas desertas ir sakyciau labai moteriskas wub.gif . Vyram didelio ispudzio nepalieka bet moteris visos papraso dar vienos porcijos biggrin.gif Tik man asmeniskai skanesnis ir svelnesnis is mazesnio riebumo grietineles...su pacia riebiausiai gaunasi sunkesnio skonio o dar ir ant klubu uzsilaiko grieciau doh.gif O karamelizavimui yra ir pas LT mus pirkti toks kulinarinis degiklis. Man vyras nupirko uz 60Lt, tinka ir mesai apskrudint pries uzkepant orkaiteje ir karamelizavimui ri baltymu pakepimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 15, 06:43)
Aguonele aciu,tu cia pas mus keksu ir keksiuku profe wub.gif vakar kepiau toki pat tik su bananu irgi labai skanu,su obuoliais nebus prasciau 4u.gif
dar lyg tavo ? prisimenu ,kad jei keksas sutruksta skaitos tikras ane,ar atvirksciai jei sutruksta kazkas ne taip? susimaisiau dabar blush2.gif  biggrin.gif

jau tikru tikriausia profe lotuliukas.gif man jie tik sirdziai mieli wub.gif tavo jau pasautas wub.gif kvepia nuostabiai 8 val ryto mano namai, dariau su obuoliais. Kadangi i maza formele per daug teslos buvo, tai keksiukai sone du atsidure. Jie puikus wub.gif
O keksai turi itrukti, vadinas viskas puikiai sumaisyta buvo ir su meile daryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 09 15, 09:15)
O karamelizavimui  yra ir pas LT mus pirkti toks kulinarinis degiklis. Man vyras nupirko uz 60Lt, tinka ir mesai apskrudint pries uzkepant orkaiteje ir karamelizavimui ri baltymu pakepimui  thumbup.gif


biriusa, kiek zinau, jis su dujom, ane?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 15, 08:36)
biriusa, kiek zinau, jis su dujom, ane?

ten tos pacios dujos pilas, kaip i ziebtuvelius mirksiukas.gif
turiu toki ir as, bet dar nesugebejau nieko su juo daryti, tik paprikom odele grilinau lotuliukas.gif
Atsakyti