Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 13, 14:01)
Tikrai taip... pirkit fino arba gosia. Geriau brangesnis, bet geresnes kokybes..


pas mane tas popierius ant kurio kepiau dar nuo rusu laiku uzsilikes ji dar vadina sviestiniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 09 13, 17:46)
pas mane tas popierius ant kurio kepiau dar nuo rusu laiku uzsilikes ji dar vadina sviestiniu blush2.gif

tai taip jis ir vadinasi - kepimo arba sviestinis - popierius mirksiukas.gif tik gal jau jis senokai guli pas jus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 09 13, 17:46)
pas mane tas popierius ant kurio kepiau dar nuo rusu laiku uzsilikes ji dar vadina sviestiniu blush2.gif

Atsiprašau... bet na ir protas, kiek tam popieriui metų? 20? Jei prie ruso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 09 13, 18:09)
Atsiprašau... bet na ir protas, kiek tam popieriui metų? 20? Jei prie ruso  lotuliukas.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 09 13, 18:09)
Atsiprašau... bet na ir protas, kiek tam popieriui metų? 20? Jei prie ruso  lotuliukas.gif


siaip tai tas popierius normaliam stovy,as ant jo viska kepu ir sausainius ir bandeles ir niekad neprilimpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 09 13, 19:13)
siaip tai tas popierius normaliam stovy,as ant jo viska kepu ir sausainius ir bandeles ir niekad neprilimpa schmoll.gif


Is tikro tai tas senoviskas labai geras...
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 09 13, 17:09)
Atsiprašau... bet na ir protas, kiek tam popieriui metų? 20? Jei prie ruso  lotuliukas.gif


siaip tas popierius labai geras, kai kuriu dabartiniu kokybei toli iki jo. Taip kad pasisaipymus pasilikti sau galejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 09 13, 20:16)
siaip tas popierius labai geras, kai kuriu dabartiniu kokybei toli iki jo. Taip kad pasisaipymus pasilikti sau galejot  smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 10:44)
Tortas su maskarponės sūriu:


mmm, maskarpone wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2010 09 13, 21:53)
mmm, maskarpone  wub.gif

Tikrai,neapsakytas gardumėlis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 10:44)
Tortas su maskarponės sūriu:
Idomu kaip skonis? Kiek anksciau domejausi, neradau tokio recepto, kur torto skonis butu kaip pirktinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 13, 22:11)
Idomu kaip skonis? Kiek anksciau domejausi, neradau tokio recepto, kur torto skonis butu kaip pirktinio ax.gif

Aš taip pat ilgai ieškojau torto tokio kaip MAXIMOJ,tai šį receptą ir radau.Tikrai labai skanus,bet skonis nuo pirktinio skiriasi.Prie mano darbo yra kepykla,kuri kepa tortus ,tai užklausiau pas vedėją kodėl skoniai skiriasi,o ji man šyptelėjo ir pasakė:"vaikeli, tu gi nepridėjai tiek chemijos kiek mes dedam".
Tiesa , visi kurie ragavo tvirtino,kad už pirktinį šimtą kartų skanesnis ax.gif
Atsakyti