Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(MEET @ 2010 09 10, 16:25)
o jei nemegstam migdolu?ka vietoj ju deto, kad islaikyti proporcijas, ar visai nedeti?

Dek miltu toki pati kieki, cia migdolai miltu dali pakeicia 4u.gif
Atsakyti
Kepiau šiandien "Kuršėnų vyniotinį" ax.gif Dieviško skonio thumbup.gif thumbup.gif Vaiko tai nuo šaldytuvo neatginu, nors paprastai tai nei tortų, nei pyragų nevalgo schmoll.gif doh.gif biggrin.gif Ačiū Novai už išpopuliarintą receptą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

Nuotrauka tai šiaip sau, neišeina man niekaip gražiai "nučiauškinti" doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2010 09 12, 22:23)
Kepiau šiandien "Kuršėnų vyniotinį" ax.gif Dieviško skonio thumbup.gif  thumbup.gif Vaiko tai nuo šaldytuvo neatginu, nors paprastai tai nei tortų, nei pyragų nevalgo schmoll.gif  doh.gif  biggrin.gif Ačiū Novai už išpopuliarintą receptą 4u.gif  4u.gif  4u.gif

user posted image

Nuotrauka tai šiaip sau, neišeina man niekaip gražiai "nučiauškinti"  doh.gif  biggrin.gif

bigsmile.gif Nu bet kaip gražiai atrodo.. ir susukta standžiai thumbup.gif
Kadangi man šis vyniotinis nesigavo, tai dėl skonio aš nieko nesakau.. bet vazdelis mane pakerėjo, bravo smile.gif
Atsakyti
Oij senokai jau kepiau si skanesta bigsmile.gif
Atsakyti
Tortas su maskarponės sūriu:

Biskvitas:

3 kiaušiniai
30 gr. miltų
30 gr. krakmolo
50 gr. cukraus
1 a.š. kepimo miltelių

Kremas:

500 gr. maskarpouser posted imagenės sūrio
400 gr. grietinėlės
200 gr. jogurto be priedų
0,5 a. š. vanilino
160-180 gr. cukraus pudros
1 citrinos sultys
30 gr. želatinos

Biskvito kepimas. Baltymus išplakame iki putų, tuomet beriame cukrų ir plakame iki standumo. Tuomet po vieną įmaišome trynius. Išsukame iki vientisos masės. Miltus sumaišome su krakmolu ir kepimo milteliais. Persijojame ir beriame į kiaušinių masę. Labai svarbus dalykas - maišome viską viena kryptimi, tuomet tešla gaus deguonies, ir biskvitas iškeps minkštas ir porėtas. Pilame tešlą į 26 cm. torto formą ir kepame 190 C 12-15 min. Iškepusį biskvitą atvėsiname.

Kremas. Želatiną užpilame 100 ml. šalto vandens ir palaikome, kol išbrinks. Išplakame sumaišytus jogurtą, citrinos sultis, cukraus pudrą, vaniliną ir maskarponę. Ant silpnos ugnies ištirpiname želatiną, ir atvėsusią supilame į jogurto/maskarponės masę. Viska išplakame. Pastatome į šaldytuvą, kad pradėtų stingti (iki drebučių konsistencijos). Masė stingsta labai greitai, svarbu neperlaikyti! Iki standumo išplakame grietinėlę ir įmaišome ją į pradedančią stingti jogurtinę masę.

Į lėkštę, kurioje patieksime tortą, dedame biskvitą. Apjuosiame jį torto formos žiedu. Supilame kremą, ant viršaus šaukšteliu "sušiaušiame" bangeles. Statome į šaldytuvą mažiausiai 4 val. Sustingusį tortą papuošiame vaisiais ir truputi pabarstome cukraus pudra. Skanaus!

Papildyta:
Tortas su maskarponės sūriu:

Biskvitas:

3 kiaušiniai
30 gr. miltų
30 gr. krakmolo
50 gr. cukraus
1 a.š. kepimo miltelių

Kremas:

500 gr. maskarponės sūrio
400 gr. grietinėlės
200 gr. jogurto be priedų
0,5 a. š. vanilino
160-180 gr. cukraus pudros
1 citrinos sultys
30 gr. želatinos

Biskvito kepimas. Baltymus išplakame iki putų, tuomet beriame cukrų ir plakame iki standumo. Tuomet po vieną įmaišome trynius. Išsukame iki vientisos masės. Miltus sumaišome su krakmolu ir kepimo milteliais. Persijojame ir beriame į kiaušinių masę. Labai svarbus dalykas - maišome viską viena kryptimi, tuomet tešla gaus deguonies, ir biskvitas iškeps minkštas ir porėtas. Pilame tešlą į 26 cm. torto formą ir kepame 190 C 12-15 min. Iškepusį biskvitą atvėsiname.

Kremas. Želatiną užpilame 100 ml. šalto vandens ir palaikome, kol išbrinks. Išplakame sumaišytus jogurtą, citrinos sultis, cukraus pudrą, vaniliną ir maskarponę. Ant silpnos ugnies ištirpiname želatiną, ir atvėsusią supilame į jogurto/maskarponės masę. Viska išplakame. Pastatome į šaldytuvą, kad pradėtų stingti (iki drebučių konsistencijos). Masė stingsta labai greitai, svarbu neperlaikyti! Iki standumo išplakame grietinėlę ir įmaišome ją į pradedančią stingti jogurtinę masę.

Į lėkštę, kurioje patieksime tortą, dedame biskvitą. Apjuosiame jį torto formos žiedu. Supilame kremą, ant viršaus šaukšteliu "sušiaušiame" bangeles. Statome į šaldytuvą mažiausiai 4 val. Sustingusį tortą papuošiame vaisiais ir truputi pabarstome cukraus pudra. Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 13 rugsėjo 2010 - 09:57
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 12, 23:22)
bigsmile.gif  Nu bet kaip gražiai  atrodo.. ir susukta standžiai thumbup.gif
Kadangi man šis vyniotinis nesigavo, tai dėl skonio aš nieko nesakau.. bet vazdelis mane pakerėjo, bravo  smile.gif


aciuks.gif Vyniojau tai laisvai, nespausdama, nes temą perskaičiusi supratau, kad vyniojant per stipriai, pusė kremo išlįs lauk biggrin.gif Šiandien vieną vyniotinuką į darbą atitempiau, tai ištirpo ore lotuliukas.gif Tik kai kuriuos sunku įtikinti buvo, kad pati kepiau doh.gif biggrin.gif
Šiame kepinyje aš matau tik vieną trūkumą - jo per mažai lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal biškutį ne į temą čia parašysiu ax.gif , bet noriu pasakyti, kad Filo tešlos Šiauliuose mačiau pirkti TAU prekybos centre (medelyne). 500 g. kainuoja apie 8 litus.
Atsakyti
Susigundziau ir as tuo isgirtuoju kursenu vyniotiniu,tik va beda kai iskepe niekaip neina atplest nuo kepimo popieriaus schmoll.gif ,patyriau visiska fiasko,taip dziaugiausi,o va ir nepavyko tik produktus sugadinau doh.gif ,gal galit pasakyt kame reikalas? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 09 13, 13:12)
Susigundziau ir as tuo isgirtuoju kursenu vyniotiniu,tik va beda kai iskepe niekaip neina atplest nuo kepimo popieriaus schmoll.gif ,patyriau visiska fiasko,taip dziaugiausi,o va ir nepavyko tik produktus sugadinau doh.gif ,gal galit pasakyt kame reikalas? verysad.gif


Kepimo popierius blogas.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 13, 13:40)
Kepimo popierius blogas.


Tikrai taip... pirkit fino arba gosia. Geriau brangesnis, bet geresnes kokybes..
Atsakyti
o kur rast pirkt kepimo popieriaus ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 09 13, 14:11)
o kur rast pirkt kepimo popieriaus ?

Bet kuriam prekybos centre 4u.gif
Atsakyti