Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

Nova,labai tau ačiū už barankyčių receptą 4u.gif 4u.gif

Kai vakar pamačiau,kiek baronkuose,kurias graužia vaikai,tų E.... doh.gif ,šiandien naminės be E jau puikavosi ant stalo,be galo skanios thumbup.gif 4u.gif 4u.gif (tik dar pridėsiu,kol išvynioji tą gyvatę,gali ir kultūriste patapt showoff.gif karsta.gif lotuliukas.gif )

user posted image

et,kaip visada,nemoku normalios nuotraukos įkelt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MO: 09 rugsėjo 2010 - 22:07
QUOTE(MO @ 2010 09 09, 22:58)
Nova,labai tau ačiū už barankyčių receptą  4u.gif  4u.gif

Kai vakar pamačiau,kiek baronkuose,kurias graužia vaikai,tų E....  doh.gif ,šiandien naminės be E jau puikavosi ant stalo,be galo skanios  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif (tik dar pridėsiu,kol išvynioji tą gyvatę,gali ir kultūriste patapt  showoff.gif  karsta.gif  lotuliukas.gif )


MO, smagu, kad patiko 4u.gif Kokios putlutes tavo barankos gavos smile.gif

Man ta "gyvate" vis traukes atgal, tai tiesiog paemus uz abieju galu istempdavau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 10, 08:32)
MO, smagu, kad patiko  4u.gif Kokios putlutes tavo barankos gavos smile.gif

Man ta "gyvate"  vis traukes atgal, tai tiesiog paemus uz abieju galu istempdavau  biggrin.gif

biggrin.gif žaidėm ir mes kol priraitėm baronkiukų biggrin.gif mano vaikai suvalgė per vakarą skanumėlį ir sakė , jau tų pirktinių tai daugiau nereikia mirksiukas.gif dabar neatstoja kada vėl kepsim, nors iškeptos buvo užvakar doh.gif biggrin.gif tikrai ačiukas už skanų receptuką drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 10, 08:32)
MO, smagu, kad patiko  4u.gif Kokios putlutes tavo barankos gavos smile.gif

Man ta "gyvate"  vis traukes atgal, tai tiesiog paemus uz abieju galu istempdavau  biggrin.gif

putlutės,nes nebeturėjau tiek sveikatos išvyniot plonesnės gyvatės lotuliukas.gif lotuliukas.gif ačiū darkart už receptuką 4u.gif

QUOTE(Indre @ 2010 09 10, 10:18)
biggrin.gif žaidėm ir mes kol priraitėm baronkiukų biggrin.gif mano vaikai suvalgė per vakarą skanumėlį ir sakė , jau tų pirktinių tai daugiau nereikia mirksiukas.gif dabar neatstoja kada vėl kepsim, nors iškeptos buvo užvakar doh.gif  biggrin.gif tikrai ačiukas už skanų receptuką drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif ne tik skanios,bet ir šimtąkart sveikesnės už pirktines drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 09 10, 10:18)
biggrin.gif žaidėm ir mes kol priraitėm baronkiukų biggrin.gif mano vaikai suvalgė per vakarą skanumėlį ir sakė , jau tų pirktinių tai daugiau nereikia mirksiukas.gif dabar neatstoja kada vėl kepsim, nors iškeptos buvo užvakar doh.gif  biggrin.gif tikrai ačiukas už skanų receptuką drinks_cheers.gif



Oooo , vaikam tai isivaizduoju, kokia atrakcija barankas lipdyt - gi skaniau valgyt, kai patys iskepa biggrin.gif
Atsakyti
Trupiniuotis



Ingredientai:

Trupiniams:
200 g margarino
3 kiaušiniai
200 gr grietines
500 g miltų(tiek,kad tesla nekiptu prie ranku,miltai skiriasi,tai gali iseiti maziau ar daugiau)

Sulipdančiam kremui:
1,5 indelio "rududu"

Gaminimas:

suminkyti tesla ir visu produktu,suvynioti i maistine plevele ir kisti i saldikli,kad apstingtu ir butu lengviau tarkavoti trupinius.skarda isdengti sviestiniu popierium ir i ja stambia tarka sutarkinti tesla plonu sluoksniu.kepti 180c orkaiteje,kol truputi pagels,trupinius kelis kart pamaisyti orkaiteje,kad nesukibtu.Iskeptus trupinius dar patrinti rankomis,kad atsiskirtu like sukibe trupiniai ir dar siltus sumaisyti su rududu(geriau isimaiso).iskloti inda,, i kuri sukresim ir slegsim trupiniuoti maistine plevele(kad butu lengviau isimti)ir paslegti.palaikyti per nakti saldytuve,isimti,rekomenduojama palaikyti dar para ne saldytuve,kad jis apdziutu. Dar galima prideti riesutu,vaisiu dziovintu.as nedejau,man grynas skaniau. ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(guoda-paguoda @ 2010 09 09, 09:21)
As irgi isbandziau si pyraga...  4u.gif
http://www_neringa-b...-sluoksniu.html

skonis... thumbup.gif
user posted image

o jei nemegstam migdolu?ka vietoj ju deto, kad islaikyti proporcijas, ar visai nedeti?
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 09 03, 10:36)
Kepiau spurgytes pagal šį receptuką Varškės spurgytės Gavosi puikiai. Lipdžiau drėgnomis rankomis, nelygumai dingo spurgytėms verdant wink.gif
user posted image


Labas vakaras,

O į šias spurgytes būtina pilti degtinės? Ką ji duoda? Ar labai paskui jaučiasi?

Atsakyti
Laura777, degtinė pilama tam, kad spurgos neprisigertų aliejaus, kuriame virsite. Jos visiškai nesijaučia, jeigu neturit, galit dėti bulvės griežinėlius į aliejų. Su kiekviena nauja partija- naujas griežinėlis bulvės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 09 10, 17:53)
Labas vakaras,

O į šias spurgytes būtina pilti degtinės? Ką ji duoda? Ar labai paskui jaučiasi?


degtine neleidzia spurgoms riebalu prisigerti. Nesijaucia.
Atsakyti
Ačiū labai už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 09 10, 18:53)
Labas vakaras,

O į šias spurgytes būtina pilti degtinės? Ką ji duoda? Ar labai paskui jaučiasi?


Baikit juokus... nuo vieno valgomo sauksto degtines i tokia mase teslos..tikrai nieko nenutiks... lotuliukas.gif
Atsakyti