Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Marea 1,9TD 1997-1999m.

QUOTE(katiliukas @ 2006 02 01, 20:43)
Nu vel visi tyli verysad.gif



geras pasirinkimas, daug geresnis nei pvz audi ar golf juolabiau mazda.
1.9 TD variklis yra geras jeigu iki to laiko jo niekas nepasmaugė. sita variklį yra sukurę ITALAI. detalės kainuoja vidutiniskai ir tikrai nedidelė problema jų gauti
pats esu istikimas ITALISKŲ automobilių mylėtojas
pats juos remontuoju .jai iskils kokių neaiškumų su automobiliu rasykite

P.S. tik neklausykite kaimynų smile.gif


čia Renatos vyras
Atsakyti
QUOTE(mamaRenata @ 2006 02 01, 21:54)
geras pasirinkimas, daug geresnis nei pvz audi ar golf juolabiau mazda.
1.9 TD variklis yra geras jeigu iki to laiko jo niekas nepasmaugė. sita variklį yra sukurę ITALAI. detalės kainuoja vidutiniskai ir tikrai nedidelė problema jų gauti
pats esu istikimas ITALISKŲ automobilių mylėtojas
pats juos remontuoju .jai iskils kokių neaiškumų su automobiliu rasykite

P.S. tik neklausykite kaimynų smile.gif
čia Renatos vyras

Nu tai ačiū už pasisakymus - prisiregistravo žmogelis ir parašė iš karto - malonu smile.gif . Norim tokią pirkti tik galvojam gal niekam tikus, bet nieks labai nepeikia.
Atsakyti
Nu ir vėl tyli - ką iš 20000 mamų nieks neturi tokios? g.gif
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif musu draugai nusipirko FIAT MAREA weekend 1.9 JTD '99m. masinyte tai thumbup.gif vazineja puse metu jau ir jokiu problemu nera biggrin.gif labai ekonomiska ir patvari,vaziuojant net nepasakysi,kad dyzeliukas dirba labai tyliai smile.gif ir tikrai jokios plasmases nebarska rolleyes.gif

mes patys turime irgi FIAT BRAVO HGT '98m. 2.0L 20V ir dziaugiames savo pasirinkimu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kikka: 14 balandžio 2006 - 12:51
Kadangi mano hobby yra knaisiotis mašinose, kiek teko susidurti su fiat, tai nieko gero pasakyti apie juos negaliu. Labai smagu girdėti, kad esate patenkinti šiais auto, tačiau jeigu fiat draskomas, varikliai neatlaiko krūvių. Labai dažnai pasitaiko, kad reikia daryti kapitalinį. Aišku kiekviena taisyklė turi savo išimčių.smile.gif
Atsakyti
labai smalsu butu suzinoti kokia auto pats vairuoji ax.gif ir pasakyk kokios markes auto atlaikys visus draskymus g.gif kuris vertas demesio g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 02 01, 23:36)
Nu tai ačiū už pasisakymus - prisiregistravo žmogelis ir parašė iš karto - malonu smile.gif . Norim tokią pirkti tik galvojam gal niekam tikus, bet nieks labai nepeikia.


na kaip ,ar nusipirkot ta Marea? bigsmile.gif ar patenkinti? g.gif
eilini karta ieskojau vienaturio, o akis uzkliuvo uz Fiat Marea universalo.. nemanau,kad fiatai is geriausiu automobiliu, bet labai idomu butu daugiau atsiliepimu isgirsti, masinyte simpatiska ir nebrangi, tik kazin, ar nebus vargo su ja... ax.gif
Atsakyti
sveikutes, mano mama tokią nusipirko, tik neatsimenu kokių metų doh.gif ligtai1996-1997, tai nieko patenkinta, sako labai minkšta, turi tik porą mėn, tai minusai nespėjo išlysti
Atsakyti
QUOTE(kikka @ 2006 04 18, 11:44)
labai smalsu butu suzinoti kokia auto pats vairuoji  ax.gif  ir pasakyk kokios markes auto atlaikys visus draskymus  g.gif  kuris vertas demesio  g.gif 


Aš galiu atsakyt. Pats vairuoju Audi S8. 4.2L varikliukas, tai eina kaip žvėris thumbup.gif . Pjaunu negailėdamas. Jau ją vairuoju 3metus. Per tuos metus pakeičiau visus filtrus, stabdžių kaladėles, žinoma tepalus ir kitus smulkius dalykėlius, kuriuos privalu reguliariai keisti. Daugiau nieko, niekas negenda. Tenka ir draguose padalyvaut ir miške per maurus pravažiuot (grybų sezonas gi rolleyes.gif, kuris dėja, jau baigiasi ).

Keletas draugų važinėja su A8, tai irgi - jokių rimtesnių problemų tongue.gif

Atsakyti
smile.gif+2006 10 08, 14:05-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 10 08, 14:05)
Aš galiu atsakyt. Pats vairuoju Audi S8. 4.2L varikliukas, tai eina kaip žvėris thumbup.gif . Pjaunu negailėdamas. Jau ją vairuoju 3metus. Per tuos metus pakeičiau visus filtrus, stabdžių kaladėles, žinoma tepalus ir kitus smulkius dalykėlius, kuriuos privalu reguliariai keisti. Daugiau nieko, niekas negenda. Tenka ir draguose padalyvaut ir miške per maurus pravažiuot (grybų sezonas gi rolleyes.gif, kuris dėja, jau baigiasi ).

Keletas draugų važinėja su A8, tai irgi - jokių rimtesnių problemų  tongue.gif


jei ne paslaptis kiek kW turi S8 g.gif ir kokie dragu pasiekimai ? nes siaip su Lancia Dedra Integrale A8 kaip vaikus deda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kikka @ 2006 10 08, 21:03)
jei ne paslaptis kiek kW turi S8  g.gif  ir kokie dragu pasiekimai ? nes siaip su Lancia  Dedra Integrale A8 kaip vaikus deda  ax.gif


291kW ir 390AG smile.gif

Su lancia neteko dragint, bet visus golfukus GTi, ford probe, VW scirroco ir pan. dedu kaip uogą thumbup.gif

Esu kolkas gavęs tik nuo Toyota Supra Twin Turbo 3L 330 AG (246 kW).

Šiaip nesu labai rimtas drageris. Man labiau patinka ne rimtose varžybose, o sankryžose "pacukus su golfukais ir bmw" apramint lotuliukas.gif .
Atsakyti
Na tai zinovai, gal ir apie Fiat Marea pasisakytumet tongue.gif
Patiko marea universalas 2000m., variklis 1589 cm³, 118 AG (itariu mazoka tokio varikliuko g.gif ) Nors man ne dragams reikia, po miesta vazinetis, i sodyba,prie juros ax.gif Kazin, ar verta toki masiniuka pirkti, nes siaip labiausiai aisku vilioja nedidele ju kaina.. Ar geriau koki Saaba rinktis, nors ir senesni, ir maziau privalumu...
Atsakyti