Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

Sveikos mamytės smile.gif ,
na štai mes jau po krikšto....
tiek laukta tiek ruoštasi ir jau po visko...dabar tokia tuštuma....nereikia niekur skubėti ir galvot kad dar kažko nepadariau....
viskas buvo SUPER thumbup.gif thumbup.gif
labai karšta, o mano mažiukė su megzta suknele iš moheros....bet nieko išbuvom atlaikėm, labai kantriai...
pradžioje namuose papuošėm mašina krikštotėvų, kėlėm mergytę per langą...krikštomama visus vaišino krikštynų saldainiais, stojo ant akmens su krikštuke....
šventė buvo vėliau neiškarto po bažnyčios- vakare visi susirinko, turėjo turėti po balioną ir apsirengę vaikiškai, nes tema krikštynų - vaikų darželis lotuliukas.gif ..iš pradžių truputį vis dvejojau kaip bus su ta tema, nes internete niekur neradau teminių krikštynų, bet patikėkit manim vaikų darželis labai tinka krikštynų šventei... lauke buvo didelis spalvingas užrašas - VAIKŲ DARŽELIS KRIKŠTUKAS...Svečiai buvo suskirstyti į tris grupes:vaikai buvo lošelinukų grupė, dėdės ir tetos(vyresnio amžiaus) - paruošiamukų grupė, o visi kiti - darželinukų grupė...dar prieš balių rinkau iš visų vaikystės nuotraukas ir padariau tokius plakatus su tom nuotraukom ir reikėjo per susipažinimo žaidimą atpažinti kur kuris yra mažiukas ir dabar...buvo daug juoko....
Atsakyti
Sveikos mamytes ir kriksto mamytes 4u.gif
Noriu Jusu patarimo. Noreciau teveliam padovanot zodelius tokius,bet nesugalvoju kaip juos pateikti.ar ant drobes kazkokios ar ireminti.Neisivaziduoju doh.gif Noriu,kad nesipjautu su namu interjeru ir neatrodytu labai nuvalkiotai ar pigiai doh.gif
STABTELĖK su savo vaiku-kai kiti aplink šitaip skuba.
VAIKŠČIOK su savo vaiku-kai kiti vien tik bėga.
KALBĖK su savo vaiku-kai kiti geriau šaukia.
KLAUSYKIS vaiko-kai kiti apsimeta užsiėmę.
JUOKIS su savo vaiku-kai kiti žiūri piktai.
ŽAISK su vaiku-kai kiti patys nori būti linksminami.
PAGIRK savo vaiką-kai kiti mato tik prasižengimus.
MOKYKIS iš savo vaiko-kai kiti yra praradę žinių poreikį.
SVAJOK su savo vaiku-kai kiti tapo labai ciniški.
SKAITYK su savo vaiku-kai kiti pirmenybę teikia televizoriui.
MELSKIS su savo vaiku-kai kiti yra praradę tikėjimą.
ATSIPRAŠYK savo vaiko-kai kiti apsimeta neklystančiais.
DRAUSMINK savo vaiką-kai kiti nesugeba nustatyti apribojimų.
APKABINK savo vaiką-kai kiti neįvertina prisilietimo jėgos
Atsakyti
Mes šituos žodelius tiesiog atspausdinom ir sulaminavom. O kur dės padės- tegu patys nusprendžia. Namų nuosavų dar neturi, gyvena nuomotam bute, tai ko gero į stalčių nukeliaus. rolleyes.gif
Atsakyti
Gal zinot kuri, kiek lako gali išbuti pagamintas jau Širšių medus?
Aciukas
Atsakyti
Labukas 4u.gif

mes jau irgi po krikstynu.. dekui visoms uz patarimus ir saunias idejas 4u.gif thumbup.gif

Viskas praejo super! Tiek mums, tiek sveciams, viskas be galo patiko thumbup.gif

Svente pradejau as (mamyte) paskaiciau istrauka is Sventojo rasto apie Adoma ir Ieva.. zodziu mintis buvo nuo ko viskas prasidejo, kaip jie sugriesijo ir kad gimtoji nuodieme panaikinama tik kriksto sakramento pagalba.. dar paaiskinau kas yra krikstas, kodel jis toks svarbus ir t.t. norejau, jog visi zinotu, jog ne tik pabaliavot susirinko, o ir i tikrai labai svarbu ivyki musu seimos gyvenime.. blush2.gif kad si diena isliktu ir sveciu atmintyje, jiems buvau padariusi segtukus. Vienoj pusej buvo parasyta Liepos krikstynos, kitoj data. Juos buvau prisegusi prie kiekvienos taures.. atrode labai graziai ax.gif
user posted image
Tada kalbejau apie krikstynu tradicijas, suskirsciau stalus i vaiku darzelius ir isrinkau aukletojus (alia komendantus), jiems iteikem po ciulptuka ant grazaus kaspino.
Susipažinimui sugalvojom toki linksmą žaidimuką, kuris vadinasi "Aš myliu savo kaimyną". Pradžioj jums kiekvienam reikia žinoti savo kaimyno iš kairės vardą. Kas nežinote, prašom greitai pasiklausti smile.gif Taigi, kiekvienas turės atsistoti, pasiimti taurę ir pradėti sakinį taip: Aš myliu savo kaimyną (vardas), nes (vardas) labai (savybė iš pirmos vardo raidės), todėl išgersiu į (vardas) sveikatą ir palinkėsiu (vardas) (ko nors iš pirmos jo vardo raidės). Kaip matote, vardas sakinyje pavartotas net 4 kartus, todėl tikrai turėtumėt jį prisiminti. Pvz.: Aš labai myliu savo kaimyną Liutaurą, nes Liutauras labai linksmas, todėl išgersiu į jo sveikatą ir palinkėsiu Liutaurui lietaus smile.gif
Kad sveciai nepamirstu to ilgo sakinio, buvau paruosi 3 didelius plakatus su tuo sakiniu ir pakabinus visose sales pusese, jog kiekvienas galetu perskaityti iterpdamas po jam reikalinga varda ir t.t.
Labai pavyko sitas susipazinimo zaidimas, daug prisijuokem, nes kai kurie prigalvojo visokiausiu ir juokingiausiu palinkejimu thumbup.gif
Tada dekojome savo (teveliu) ir dukrytes vardu krikstateviams. Jiems itekeme graviruotus krikstolo drugelius ir ireminta atmintine su dukrytes nuotrauka, bei keliais padekos zodziais nuo jos.
user posted image
Tada papraseme seneliu pasizadeti, joms iteikeme priesaikas ir dekupazuotas vardines menteles alia blynams, kuriuos keps anukelei vartyti, nes vienas is pasizadejimo punktu buvo apie blynu kepima..
user posted image
user posted image
Tada seneliai pasizadejo. Jiems iteikeme po kapseli su centais. Alia teveliai prisideda ir padaro pradini inasa prie taupymo anukeles vestuvinei suknelei.
user posted image
Su sveciais zaideme pasizadejimu zaidima. Visi trauke korteles ir pasizadejo. Papraseme isiminti pazada, ant korteles kitos puses parasyti savo varda ir grazinti mums saugojimui.
user posted image
Pagerbem proseneli ir prosenele. Jiems itekem po ireminta liudijima, jog jie yra vieninteliai ir patys paciausiai proseneliai wub.gif
user posted image
Zaidem profesijos spejimo zaidima. Kiekvienas turejo parasyti. Korteles surinkom, skaitem garsiai. Padejom saugojimui.
user posted image
Tureme 5 dovanu maiselius. Ant kiekvieno is ju parasyta po viena Liepos vardo raide. Kiekviename maiselyje buvo daiktas prasidedantis is tos raides. Turejo atspeti kas maiselyje. Kas atspejo, tam ji ir padovanojome.
L-lankelis plaukams, I-imbieras, E-elementai, P-pleistras, A-akvarelė.
user posted image
Turejome pasiruose ir daugiau prizu tokiu kaip:
user posted image
Na, buvo labai smagu thumbup.gif Sventeme dvi dienas, kaimo turizmo sodyboje.. niekas nenorejo isvykti.. Buvo nerealu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2010 07 26, 23:10)
man reikia krikštynų šampano etiketės , negi niekas neturit?


4u.gif Gal tokia tiks? rolleyes.gif

user posted image http://img689.images...09f0c249fd6.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 26 liepos 2010 - 23:38
QUOTE(ausrele @ 2010 07 27, 10:18)
Labai ačiū  wub.gif  Norėčiau labiau berniukiškos....mano akiai jos tokios labiau mergaitiškenės  ....mastau.gif


4u.gif niu, mano akim - ji neutrali mirksiukas.gif



Papildyta:

dar tokią radau, bet nžn ar čia labai krikštyniška blush2.gif

user posted image http://img832.images...f6e10701cd.png/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 27 liepos 2010 - 09:33
SVEIKUTES
mes taip pat liepos 24d.atsventem krikstynas Sv.Mykalojaus baznycioje,taip gerai jauku,maza baznytele,o svarbiausia kunigas buvo labai nuosirdus ir visada su sypsena veide.
buvo isakymai kriksto teveliams ir seneliams,turejom gera kriksto tecio "fotografa" graziu nuotrauku pridare,pirma karta fotografavo ir net "blynas neprisvilo" lotuliukas.gif
viska rodau cia thumbup.gif
laukiam kunigo baznycioje
user posted image

menine nuotraukytes,fotografo darbas thumbup.gif
user posted image
user posted image

etiketes "sventini krikstynu gerimai"
user posted image
user posted image

isakymai
user posted image

tortas
user posted image
kreipkites jei reikia nebrangaus fotografo,pridarem 300 thumbup.gif nuotraukyciu
per az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 27 liepos 2010 - 09:47
sveikos 4u.gif

kaip jus darete su tais balionais heliniais per krikstynas? nebuvus nevienose krikstynose tai nznau kaip cia daryti, ar iduoti kiekvienam zmogeliukui po baliona tipo sugalvoti po palinkejima ir paskui visiems kartu paleisti i dangu, ar duoti po markeri kad uzrasytu po palinkejima ir surinkti i kruva visus ir paleisti man i dangu? kaip jus darete arba darysite?
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2010 07 27, 12:07)
sveikos 4u.gif

kaip jus darete su tais balionais heliniais per krikstynas? nebuvus nevienose krikstynose tai nznau kaip cia daryti, ar iduoti kiekvienam zmogeliukui po baliona tipo sugalvoti po palinkejima ir paskui visiems kartu paleisti i dangu, ar duoti po markeri kad uzrasytu po palinkejima ir surinkti i kruva visus ir paleisti man i dangu? kaip jus darete arba darysite?

as nedaug tu balionu turesiu, tai kai visi parasys palinkejimus tada kartu ir paleisim, manu paleisim po baznycios.
Atsakyti
4u.gif Mes tai žadame kruvoj surištus paleisti, kadangi pasitarėm, kad taip gražiau mums!
Ir bus ne patys balionai aprašyti, bet gražios palinkėjimų kortelės pririštos prie jų .. wub.gif va smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 27 liepos 2010 - 11:13
QUOTE(Rasicka* @ 2010 07 27, 12:11)
4u.gif  Mes tai žadame kruvoj surištus paleisti, kadangi pasitarėm, kad taip gražiau mums!
Ir bus ne patys balionai aprašyti, bet gražios palinkėjimų kortelės pririštos prie jų ..  wub.gif va  smile.gif

o palinkejimus jie issitruaks jau parasytus ar bus tuscios korteles ir patys irasys po palinkejima?
Atsakyti