Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 07 23, 20:11)
Kadangi ryt einam i krikstynas i svecius, gal kuri turit graziu zodziu ar linkejimu?  g.gif

Aš šitą sakiau, bet buvau krikštamote, nors koks skirtumas:
Viltie žemelės,
dar nemoki nieko,nieko,
Dar tau pačiam be galo reikia
Rūpesčio visų.
Mirksės žvaigždelės,
Augsi tu iš lėto
Ir mokysies
Šito pasaulio paslapčių.
Mielas vaikeli,greitai suprasi,
Koks grumstelis kietas,
Bet krikšto angelas
budės šalia žingsnelių netvirtų.
Gal tau pavyks suprasti,
Kaip gyvenimas sudėtas,
Ir rast saulėtą krantą,
Kupiną šviesių dienų
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DEM: 23 liepos 2010 - 20:14
Sveikutės,

kad jau prakalbot apie drabužėlius... Mano sūneliui pasiuvo lininius - grožis neralus, bet... marškinukus aprengti sunkoka, juk linas nesitempia. Tai dar paplatino, bet dabar atrodo didoki... Ir dar bėda - linas šiurkštus, mažiukas labai muistosi, nepatinka jam su tais marškinukais būti. Vilksiu po apačia maikutę baltą.
O kaip jūsų vaikučiams, ar patogu su lininiais drabužėliais?
Atsakyti
kaip gerai,kad nepirkau lininių smile.gif net nebūčiau pagalvojus, kad jie gali graužti! o tai labai svarbu, nes vis tiek bus to streso vaikui bažnyčioj kai pils vandenuką ir tt. o dar jeigu grauš kūną, tai išvis bus irzlus:( tokiu atveju manau uždėkit tik į bažnyčia na ir nuotraukoms, o po to perrenkit patogiais rūbeliais:) nekankinkit vaiko vien dėl to, kad gražiai atrodys:)
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 25, 12:17)
kaip gerai,kad nepirkau lininių smile.gif  net nebūčiau pagalvojus, kad jie gali graužti! o tai labai svarbu, nes vis tiek bus to streso vaikui bažnyčioj kai pils vandenuką ir tt. o dar jeigu grauš kūną, tai išvis bus irzlus:( tokiu atveju manau uždėkit tik į bažnyčia na ir nuotraukoms, o po to perrenkit patogiais rūbeliais:) nekankinkit vaiko vien dėl to, kad gražiai atrodys:)

dar ir nuo lino isdirbimo priklauso mirksiukas.gif pvz mūsų pirktas kostiumėlis-tikrai negrauš schmoll.gif jis plonytis labai ir gana švelnus. Kelnytės tik liesis prie kūnelio, marškinukai medvilniniai bus, švarkelis 'nesikandžios' biggrin.gif
va kas siūnasi tuos 'senovinius' kostiumėlius, linas tamsesnis, storesnis, su tokiu gal ir negerai g.gif
Zivile, papasakok kaip viskas praėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, seneliai nori padovanoti anūkytei krikštynų proga medalijoną su grandinėlę. Ir nori jį išgraviruoti. Prašo mano patarimo, o aš Jūsų lotuliukas.gif Gal patartmet ką gražaus galima užrašyti? g.gif
Medalijoniukas mažas, tai nedaug telpa g.gif
Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif

Ir dar nesugalvoju ką dovanų krišto tėvams... užsakiau varpelį su angeliuku ir užrašu... o ką dar... kažkaip skaitau forumą, minčių yra, bet dar nesugalvoju galutinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 07 25, 16:53)

Ir dar nesugalvoju ką dovanų krišto tėvams... užsakiau varpelį su angeliuku ir užrašu... o ką dar... kažkaip skaitau forumą, minčių yra, bet dar nesugalvoju galutinai  g.gif


As kriksto tevams dovanosiu saldainiu medeli ir isakymus
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 07 25, 16:53)
Merginos, seneliai nori padovanoti anūkytei krikštynų proga medalijoną su grandinėlę. Ir nori jį išgraviruoti. Prašo mano patarimo, o aš Jūsų  lotuliukas.gif Gal patartmet ką gražaus galima užrašyti?  g.gif
Medalijoniukas mažas, tai nedaug telpa  g.gif
Būčiau dėkinga už patarimus  4u.gif

Ir dar nesugalvoju ką dovanų krišto tėvams... užsakiau varpelį su angeliuku ir užrašu... o ką dar... kažkaip skaitau forumą, minčių yra, bet dar nesugalvoju galutinai  g.gif

Mes krikšto sūnui dovanojom sidabrinį medalioną. Kadangi buvo ir nedidelis, tai graviravom pirmasias vardo ir pavardės raides, ten jas gražiai taip suderino, gan įdomiai žiūrėjosi. O kitoj pusėj krikštynų datą. Norėjau graviruoti krikšto vardą, bet paskui apsisprendėm tik ant inicialų. Graviravom Kaune, netoli pėsčiųjų tilto, ties Laisvės alėja. Kainavo tik 10 lt. thumbup.gif
Atsakyti
kažkada čia viena mamytė buvo įmetusi labai gražius žodžius pakvietimui, gal kas turit įsisaugojus? unsure.gif
Atsakyti
Ai, supratau doh.gif Rodos neilgas kaklas blush2.gif
Bet kad trumpo, tai neturiu, bet įmetu ką radau dar pas save, gal kam prireiks:
Kiekvienam gimusiam angelui
Dievas užrašo:
ant delno - laimę,
ant lūpų palieka Meilę,
širdy - Tikėjimą,
akyse - Viltį.
Lai Tave visada globoja mažas angeliukas...

Tegul Krikšto žvakutės liepsnelė
niekada neužgęsta tavo širdyje.
Tegul apšviečia tavo kelią
ir atsisipindi akyse!

Priimk šią dovaną sūnau/dukryt - tikėjimą
Telydi tavo kelią jis nuo pat mažens,
Lai meilė, gėris ir dorumas
Tavoj širdutėj visąlaik gyvens.

Gal net ne krikštynų tematika galima. Pvz. apie gyvenimą kokį posakį galima išsirinkti, įmetu daug, gal kas užklius už akies ir širdies:
Gyvenimas yra galimybė, išnaudok ją.
Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo.
Gyvenimas yra palaima, gardžiuokis ja.
Gyvenimas yra svajonė, įgyvendink ją.
Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį.
Gyvenimas yra pareiga, įvykdyk ją.
Gyvenimas yra žaidimas, žaisk jį.
Gyvenimas yra brangus, tausok jį.
Gyvenimas yra turtas, išsaugok jį.
Gyvenimas yra meilė, mėgaukis ja.
Gyvenimas yra paslaptis, atskleisk ją.
Gyvenimas yra pažadas, ištesėk jį.
Gyvenimas yra liūdesys, įveik jį.
Gyvenimas yra giesmė, giedok ją.
Gyvenimas yra kova, gyvenk ja.
Gyvenimas yra džiaugsmas, skonėkis juo.
Gyvenimas yra kryžius apkabink jį.
Gyvenimas yra nuotykis, rizikuok jame.
Gyvenimas yra taika, statyk ją.
Gyvenimas yra laimė, nusipelnyk jos.
Gyvenimas yra gyvenimas, apgink jį.
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 07 25, 17:53)
Merginos, seneliai nori padovanoti anūkytei krikštynų proga medalijoną su grandinėlę. Ir nori jį išgraviruoti.


Aš graviruočiau šitą "Gyvenimas yra meilė, mėgaukis ja". Nes pati savo krikšto dulrytei pirkau knygutę dovanų apie meilę (ten tokia prancūziška su mažai žodžių bet daug gražių piešinukų, kur vaikai aiškina, kas yra meilė). tokie dalykai vėliau, kai panikė suaugs, bus labai gražūs, nes apskritai meilė gražus dalykas. tik prašau, negraviruokit nieko,kas susiję su žvakėm, bažnyčia ir apskritai krikštu. nereik vaikams tokių dalykų dar.. pvz mano krikšto mama lb protinga moteris ir per mano krikštynas padovanojo ne kryžiuką (kaip įprasta), o širdelę. su didžiausiu malonumu dabar ją nešioju bet jau kryžiaus man nė už ką neįkištų schmoll.gif gal kai bus kokių 30m tada ir nešiosiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TerrorisTe69: 25 liepos 2010 - 21:22
Sveikos, gal kas turite krikstynu saldainiu popieriuko maketa kazkoki? Jei nesunku gal galite pasidalinti?
Atsakyti
http://fotodovanos.b.....okami maketai
Yra nemokamų šablonų ir šampanui galima pritaikyti, ir saldainiams, ir dėžučių... Gal kas tiks g.gif
Atsakyti