Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

Dabar noriu paklaust tų, kas turit vaikučių. man buvo nurodyta, kad pirkčiau 1,5m mergytei basutes 11,5 dydžio,tai ar čia realu toks dydis ar čia tiesiog sumaišė ir davė ne dydį, o tiesiog paduko ilgį, išmatuotą liniuote? nes nesigaudau tokiuose dalykuose, o 11,5 dydžio išvis nžn ar yra:) HELP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 22, 22:33)
Dabar noriu paklaust tų, kas turit vaikučių. man buvo nurodyta, kad pirkčiau 1,5m mergytei basutes 11,5 dydžio,tai ar čia realu toks dydis ar čia tiesiog sumaišė ir davė ne dydį, o tiesiog paduko ilgį, išmatuotą liniuote? nes nesigaudau tokiuose dalykuose, o 11,5 dydžio išvis nžn ar yra:) HELP 4u.gif

As menyciau kad cia centimetrai. Nes mums 1.7men perkam 22dydi. O padukas 12-13cm mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit o tas sirsiu medus cia krikstynoms tik daromas? kokia jo reiksme ir kaip reiketu patiekti g.gif ? ar cia tik siaip saldesis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2010 07 22, 23:54)
Sveikos, sakykit o tas sirsiu medus cia krikstynoms tik daromas? kokia jo reiksme ir kaip reiketu patiekti g.gif ? ar cia tik siaip saldesis? blush2.gif

tas sirsiu medus panasiai kaip damu likeris, tai ne tik kriksynoms jis, tinka visur tik pavadinimas keiciasi biggrin.gif krikstynose dazniausiai naudojamas zaidimuose, pvz 'uztvirtinti' pazada vaiko kosele (sirsiu medum) rolleyes.gif
nors dabar galvoju kad per krikstynas ir kitaip galima ji panaudoti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 22 liepos 2010 - 23:02
aš tai šuršių medų duosiu tada kai grįšim iš bažnyčios. prie namų visi svečiai sustosim ratu ir iš eilės pradedant nuo tėčio, paragausim to medaus. paskutinis vėl ragaus tėtis ir sudaužys ąsotėlį, kad laimę atneštų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 22, 23:25)
aš tai šuršių medų duosiu tada kai grįšim iš bažnyčios. prie namų visi svečiai sustosim ratu ir iš eilės pradedant nuo tėčio, paragausim to medaus. paskutinis vėl ragaus tėtis ir sudaužys ąsotėlį, kad laimę atneštų smile.gif

O taip vienu sauksteliu visiems ir duosi ratu,ar atskirus isdalinsi? g.gif
Atsakyti
nors aš nemėgstu vienkartinių indų, bet manau pirksim vienkartinius šaukštelius, dėl higienosmeduį kažkiek gal po bažnyčios valgysim, už palinkėjimus ir profesijos spėjimus duosiu, po to į kavinę važiuosim, Birštono sėklytėlę, pažiūrėkit internete nuotraukos yra, kam įdomu, prie upės ten, nuostabiai gražu wub.gif , tai kol lauksim karštų, bus užsiėmimas.

Butelį pritaikiau kurį klinikose gavau dovanų nuo SEB banko, turbūt daug kas gavo g.gif Skirtas buvo mamos laiškui vaikeliui, bet kadangi laiško nerašiau blush2.gif tai pritaikysim profesijų spėjimui ir palinkėjimams.

Šiandien jau mano mažtytės krikštynų diena wub.gif
Manau spėjau viską ką norėjau - krikštadėžes, krikštuką, širšių medų, krikštynų torčiuką pas forumietę užsakiau, bažnyčioj smuikas gros, helio balionai pagal jūsų rekomendacijas iš jachtklubo, vandens žibintus upe paleisim. Žodžiu šventė bus nedidelė svečių prasme, bet tokia kokios noriu manau -gerų įspūdžių ir pakylėtos nuotaikos.
Ačiū Jums mielosios, be jūsų ir pusės nebūčiau padarius 4u.gif .
Po visko nuotraukytes pasistengsiu sudėti albumą ax.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, o krikštamotei reikia turėti dar prisidėjus saldainiu, o krikštatėviai gėrimo kokio atsargoje, na kaip piršliam per vestuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2010 07 23, 00:54)
Sveikos, sakykit o tas sirsiu medus cia krikstynoms tik daromas? kokia jo reiksme ir kaip reiketu patiekti g.gif ? ar cia tik siaip saldesis? blush2.gif

Širšių medus daromas ne tik krikštynoms, aš apie jį sužinojau paragavus jo paprastame baliuke smile.gif
O Krikštynose jį patiekti galima visaip, kas kaip sugalvoja. Vieni tik susėdus prie stalo duoda iš pradžių paragauti kūdikio košelės, kiti - žaidimuose pritaiko smile.gif

QUOTE(Siggy @ 2010 07 23, 09:29)
Šiandien jau mano mažtytės krikštynų diena  wub.gif

Sėkmės Jums, oras nuostabus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 23 liepos 2010 - 08:08
QUOTE(Palme22 @ 2010 07 23, 08:02)
mergaitės, o krikštamotei reikia turėti dar prisidėjus saldainiu, o krikštatėviai gėrimo kokio atsargoje, na kaip piršliam per vestuves  g.gif


nu mes pasiimsim, nes bus vaiku kompanijoj, tai kai bus dalinamas širšių medus, reiks ir jiems kažką mainais duoti. Ir šampano butelį pasiimsim, normalaus ir vaikisko, sakem pasiimsim prie upes, kai zibintus leisim...
Atsakyti
Merginos, o gal kuri galit pasakyti, kas pasiutu ir issiuvinetu prijuostes bei skarele? kazkaip ieskau, bet nerandu.... blush2.gif
Atsakyti
Kadangi ryt einam i krikstynas i svecius, gal kuri turit graziu zodziu ar linkejimu? g.gif
Atsakyti