Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 01 24, 20:55)
o grazu atvirukas, kuri galima didelio formato daryti ir bus laikomas salia kitu krikstynu rakandu

Gražu ir man dar norisi prie atviruko kažkokios apčiuopiamos, kad ir simbolinės dovanėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 01 24, 20:33)
Gražu ir man dar norisi prie atviruko kažkokios apčiuopiamos, kad ir simbolinės dovanėlės smile.gif

Tai zinoma, atvirukas tik ir yra atvirukas prie dovaneles rolleyes.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2011 01 17, 16:18)
user posted image cia mano bandomasis noriu perdaryti korteles i spalvotas nes dar kai dariau neturėjau spalvoto spausdintuvo o dabar turiu tai planuoju perspausdinti biggrin.gif dar daug ko truksta ant marskineliu uzklijuosiu po 3 sagytes smile.gif

kaip tuos kaspinikus padaret? bigsmile.gif labai graziai atrodo wub.gif

sveikos ir mes planuojam vasara krikstynas,as galvoju gal kokia pirtele issinuomuoti su uzkandziais visokiais ar svedisku stalu pacios ruostu nes gimine mb plati vos ne kaip vestuves gausis doh.gif kazkur pasisedet per brangu,nors kas cia zino yra dar laiko ax.gif ir niekaip neapsisprendziam kas bus kriksto tevai mastau.gif
Atsakyti
Pa ka galima uzsisakyti pasiuti prijuostes ir kad teksta issiuvinetu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 01 25, 00:56)
Pa ka galima uzsisakyti pasiuti prijuostes ir kad teksta issiuvinetu ?  ax.gif


Ieškokite Rankdarbiuose- http://www.supermama...p?showforum=119- ten yra ne viena auksarankė, kuri tuo užsiima.

Arba parašykite, ko norėtumėt, kad padarytų šioje temoje- http://www.supermama...?...6529&st=160. Manau sulauksit ne vieno pasiūlymo iš siuvančių ir siuvinėjančių auksarankių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau svaitgali apziurejom norima sodybele ir kogero imsime ja bigsmile.gif savaitgali keliausim i Bernardinu baznycia uzsirasyt krikstynu data ir laika, o tada jau avansa pervedynesiu uz sodyba, o tada jau kai data aiski imsiuosi visu rankdarbeliu (pakvietimu ir t.t.) Primenu, kad krikstynos liepos menesi, dar vis datos neissirenku lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 01 25, 11:19)
Mes jau svaitgali apziurejom norima sodybele ir kogero imsime ja  bigsmile.gif  savaitgali keliausim i Bernardinu baznycia uzsirasyt krikstynu data ir laika, o tada jau avansa pervedynesiu uz sodyba, o tada jau kai data aiski imsiuosi visu rankdarbeliu (pakvietimu ir t.t.) Primenu, kad krikstynos liepos menesi, dar vis datos neissirenku  lotuliukas.gif  doh.gif

jetus kaip pagalvoju, mes norim geguze krikstyt, o nieko nesu suziurejus doh.gif vestuvems ruosiausi metams iki ju likus, o krikstynoms jauciu ruosiuao kai bus keli menesiia like doh.gif oi kaip negerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 25, 10:31)
jetus kaip pagalvoju, mes norim geguze krikstyt, o nieko nesu suziurejus  doh.gif vestuvems ruosiausi metams iki ju likus, o krikstynoms jauciu ruosiuao kai bus keli menesiia like  doh.gif  oi kaip negerai sad.gif



Viskas gerai ir tikiu kad viska suspesite. Nes kaip daug laiko yra biski atsipalaiduojame. Bet vistiek daugiausia darbo padarome paskutinemis min mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 25, 12:31)
jetus kaip pagalvoju, mes norim geguze krikstyt, o nieko nesu suziurejus  doh.gif vestuvems ruosiausi metams iki ju likus, o krikstynoms jauciu ruosiuao kai bus keli menesiia like  doh.gif  oi kaip negerai sad.gif

laiko tikrai dar yra, o tuo labiau kai supermamos yra, tai cia pararymų labai daug thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 25, 11:31)
jetus kaip pagalvoju, mes norim geguze krikstyt, o nieko nesu suziurejus  doh.gif vestuvems ruosiausi metams iki ju likus, o krikstynoms jauciu ruosiuao kai bus keli menesiia like  doh.gif  oi kaip negerai sad.gif

vakar galvojau galvojau ir sugalvojau kad geriau svesim geguze na dar reikes su vyru pasitart,nes manau nebus vestuviu bumo,ir siaip geguzes menuo man labai patinka rolleyes.gif taip akd manau dar yra laiko viska spesim svarbiausi darbai nuspresti kur svesti issirinkti baznycia ir apsispresti del maisto o toliau nebebus taip sunku liks tik paciai viska padaryti kad grazi svente butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 01 25, 11:54)
laiko tikrai dar yra, o tuo labiau kai supermamos yra, tai cia pararymų labai daug  thumbup.gif

va butent kad astu patarimu labai labai daug cia radau, nes 2010 rugpjuti krikstynau savo sunena-buvau kriksto mama, tai viska labai ruosiausi, labai daug padariau, tiesa pasakius ir laiko uzeme visko darymas, ieskojimas ir organizavimas , ir galvojau visa ta turima info panaudosi savo maziaus krikstynoms, deja, kompas sugedo ir viskas kas jame buvo dingo sad.gif tai skaudu buvo, kad sakes sad.gif tai dabar dar nekyla rankos ko nors ieskot smile.gif niu bet manau cia tokios trumpalaikes mano nuotaikeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 25, 13:16)
va butent kad astu patarimu labai labai daug cia radau, nes 2010 rugpjuti krikstynau savo sunena-buvau kriksto mama, tai viska labai ruosiausi, labai daug padariau, tiesa pasakius ir laiko uzeme  visko darymas, ieskojimas ir organizavimas , ir galvojau visa ta turima info panaudosi savo maziaus krikstynoms, deja, kompas sugedo ir viskas kas jame buvo dingo sad.gif tai skaudu buvo, kad sakes sad.gif tai dabar dar nekyla rankos ko nors ieskot smile.gif niu bet manau cia tokios trumpalaikes mano nuotaikeles smile.gif


Oi unsure.gif Na nenusimink, juk kažką ir pati prisimeni, tai šįkart tikrai bus lengviau 4u.gif
Atsakyti