Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(juratela @ 2011 01 11, 17:36)
Va, kaip šaunu, reiks tada tik tikėtis, kad krikšto mama sutiks  ax.gif

jai galetu dukros kriktotevai krikstyti ir sunu tai man butu thumbup.gif bet deja
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 11, 14:33)
tai va irgi nesmagu, kai neturi is ko rinktis sad.gif mano vieni pazystami nori kriksto tevais kviesti draugus, nezinau, gal as neteisi, bet man labiau priimtina kai kriksto tevai yra is gimines rato


Kartais su draugais artimiau bendrauji nei su gimine wink.gif Smagu jei pas Jus gimineje grazus santykiai. As esu draugu mergaite pakrikstyjusi. Zaviuosi ja be galo. Turiu kriksto vaiku ir gimineje. Kriksto vaikais esu daugiavaike lotuliukas.gif Ir tikiuosi dar turesiu wub.gif Cia daugiau priklauso nuo tavo poziurio i kriksto vaika, o ne giminystes rysys. Svarbu paskambinti pasiteirauti kaip sekasi, prisiminti jo svarbiausias gyvenimo sventes.

Pagaliau ir mes krikstysime savo maziuka. Vaikas pats pasirinko krikstatevius. Stebejau jo elgesi su visais artimaisiais ir zinau ka jis labiausiai myli. Ir smagu, kad iskart sutiko apsiimti sias pareigas. Manau, kad ir mano vaikas bus mylimas. Na, bent tikiuosi.

Ar yra mamyciu kurios krikstys savo maziukus ziema? Nusprendziau krikstyti dabar nieko nebelaukiant.

Tai va, turiu klausimeliu:
Gal matete kur zieminiu baltu batu 2m vaikui ar zinote kur butu galima uzsakyti pasiuti?
Gal zinote koki vienuolyna kuriame butu galima pakrikstyti? Ar kur kokia baznytele kur labai atsakingai ziuri i kriksta. Noretusi TIKRO kunigo, o ne tik pinigus imancio. Kad graziai pravestu krikstynas, o ne reaktyviniu greiciu viska perskaitytu.
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2011 01 11, 20:14)

Gal matete kur zieminiu baltu batu 2m vaikui ar zinote kur butu galima uzsakyti pasiuti?
Gal zinote koki vienuolyna kuriame butu galima pakrikstyti? Ar kur kokia baznytele kur labai atsakingai ziuri i kriksta. Noretusi TIKRO kunigo, o ne tik pinigus imancio. Kad graziai pravestu krikstynas, o ne reaktyviniu greiciu viska perskaitytu.

I galva ateina tik Rimseliene, ji siuva batus.

O del TIKRO kunigo.. Tai jei taip norisi TIKRO, tai turbut esat atsakingi katalikai, tai geriau nei bet kas jau zinot kunigus.. g.gif

Nepykit, bet keistai is sono atrodo, kad jums tai labai svarbu, o net baznyteles nezinot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 01 11, 21:29)
I galva ateina tik Rimseliene, ji siuva batus.

O del TIKRO kunigo.. Tai jei taip norisi TIKRO, tai turbut esat atsakingi katalikai, tai geriau nei bet kas jau zinot kunigus..  g.gif

Nepykit, bet keistai is sono atrodo, kad jums tai labai svarbu, o net baznyteles nezinot unsure.gif


Nepykstu, ko man pykti. Forumas nebutu forumas jei kas neimtu vertinti "is kazkurio sono" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nemanau, kad kuo skiriuosi nuo visos siuolaikines kartos (na cia as apie tuos kam iki 30 wink.gif

Ne viena turejote pastebeti, kad krikstas tapo sukomercintas reikalas. Noreciau siek tiek dvasingiau i tai pazvelgti. Todel ir noreciau kunigo, kuriam paciam rupetu, kad dar vienas vaikas taps kataliku. Bet kazin ar jiems patiems tai idomu.

Ne vienose krikstynose dalyvavau ir mane piktino kaip viskas vyksta. Sia vasara kai krikstijau mergaite tai gavau morala (atejo ir paklause ka krikstysim as pasakiau mergaites varda ir pavarde, tai kunigas eme rekti, kad nepasakiau kriksto vardo. Kitose krikstynose kiek teko dalyvauti, tai paklausdavo koki kriksto varda ruosiates suteikti, tuomet ir pasakydavo. Po keliu minuciu tevai buvo aprekti, nes siek tiek toliau nuo musu, kriksto tevu, atsistojo. Viskas vyko ceremonijos metu. Tikrai buvo nemalonu.)

O baznycios (tiksliau mane domina ne pats pastatas, o kad kunigas butu kaip kunigas) nezinau, nes nesu vietine. Kur jos pastatytos Siauliuose as zinau, bet buna gi ir aplink kokiu baznyteliu, kur kaimuose. Gal ten baznycia ne tokia komercine. Neseniai atsikeleme ir kunigu as asmeniskai nepazistu mirksiukas.gif

Galiu pasakyti tik tiek, kad dalyvavau vestuvese Kuziu baznyteleje. Buvo nerealu. Tie pasakyti zodziai, mintys. Jau tiek laiko praejo, o su draugais vis prisimename jo pasakytus zodzius. Va cia kunigas!!! Sudrebines ir privertes susimastyti ne viena. Tik reikia pasidometi man ar tas pats kunigelis dar ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 11 sausio 2011 - 21:14
QUOTE(Dija24 @ 2011 01 11, 22:09)
1. Nepykstu, ko man pykti. Forumas nebutu forumas jei kas neimtu vertinti "is kazkurio sono" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

2. Galiu pasakyti tik tiek, kad dalyvavau vestuvese Kuziu baznyteleje. Buvo nerealu. Tie pasakyti zodziai, mintys. Jau tiek laiko praejo, o su draugais vis prisimename jo pasakytus zodzius. Va cia kunigas!!! Sudrebines ir privertes susimastyti ne viena. Tik reikia pasidometi man ar tas pats kunigelis dar ten.

1. Labai taikliai pastebejot ir mane prajuokinot drinks_cheers.gif biggrin.gif

2. Butu geriausias variantas ji ir rasti.

Su viskuo, ka saket, sutinku. Baznycia visais laikais buvo didele jega - politine, idejine ir t.t. Man tai dzin, kad sukomercinta svente, cia jau patys reguliuojam, ko nori. Man, jei as nenoresiu, neikis jokiu cacku patacku tik del to, kad dabar taip visi daro cool.gif
Todel irgi buvo labai svarbu baznycia, bet deja, pasirinkimas labai mazas, o vis tikrai kunigeliu asmeniskai nepazinosi ir visu parapiju neapeisi. Na nera gera musu baznycia, nera.. Truputi nukrypstant nuo temos - visi verziasi dirzus, o kataliku baznycios ir toliau auksu ziba.. Ir visais laikais taip buvo.. Padare kataliku darzeli - ir ka, mokesti, kaip paciu brangiausiu pelno siekianciu. Net ir krikscioniskas ugdymas pasiekiamas tik turtingiesiems.. Va tokia ta musu baznycia. Gal beda, kad kunigai seimu negali tureti g.gif Jei tu kalbi apie seima, kaip svarbiausia gyvenimo lastele, o neturi jokio suvoki is sirdies, kas tai yra, yra nepazintas teviskas jausmas, tai gal del to jie tokie ir nuzmogeje? Nes, pvz, per musu krikstynas, kai velavo sveciai (buna ir taip), is baimes pries kunigeli maniau i zeme sulisiu.. Oj koks piktas buvo. O ko cia pykti? Nei eile nebuvo, kelios minutes, o jis zaibais svaides..

Gal ir ne i tema prirasiau, bet tikrai sudetinga, kad tavo vaika krikstytu zmogus is pasaukimo.
Atsakyti
man krikstinu taipat norisi graziu kad kunigelis ka grazaus pasakytu ar ceremonija butu grazi kai dukra krikstijome tai isvis nebuvo nieko grazaus skubejo o kur jokiu eiliu tik mes buvome doh.gif taiu suneliui jauatsakingai jieskau baznyteles pazystamu pasiklausinejau kur graziau kur koks kunigelis smile.gif
Atsakyti
pasirodau ka jau padariau, kriksto teveliams smile.gif

user posted image
Atsakyti
oj koks fainutis diplomas as tai esu jau padariusi 10isakymu bet toki paprasta varianta worde ir atspauzdinau ant kietesnio popieriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2011 01 17, 12:56)
oj koks fainutis diplomas as tai esu jau padariusi 10isakymu bet toki paprasta varianta worde ir atspauzdinau ant kietesnio popieriaus smile.gif

cia irgi toks paprastutis, krikstateviams jau kaip ir baigiau daryti, dabar seneliams padekos sertifikata darysiu smile.gif po to ireminsiu ir programos pabaigoje iteiksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eraa20 @ 2011 01 17, 12:01)
cia irgi toks paprastutis, krikstateviams jau kaip ir baigiau daryti, dabar seneliams padekos sertifikata darysiu smile.gif po to ireminsiu ir programos pabaigoje iteiksiu smile.gif

o kaip idomei seneliams as kazkaip seneliams nieko nedariau, padariau kriksto tevams dar dariau worde krikstuka ir korteles dariau pasizadejimo blush2.gif paskui bandysiu įmest foto kaip maždaug atrodo manieji smile.gif del seneliu as planavau taip ka padavanoti tarkim mociutei sauksta medini su kokiu uzrasu ir seneliui kazka idaomaus bet dar nesugalvojau ka blush2.gif biggrin.gif o ireminsit i ka g.gif i koki remeli kur nuotraukom ar taip kur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2011 01 17, 13:25)
o kaip idomei seneliams as kazkaip seneliams nieko nedariau, padariau kriksto tevams dar dariau worde krikstuka ir korteles dariau pasizadejimo  blush2.gif paskui bandysiu įmest foto kaip maždaug atrodo manieji smile.gif del seneliu as planavau taip ka padavanoti tarkim mociutei sauksta medini su kokiu uzrasu ir seneliui kazka idaomaus bet dar nesugalvojau ka blush2.gif  biggrin.gif o ireminsit i ka g.gif i koki remeli kur nuotraukom ar taip kur? smile.gif

kai padarysiu seneliams, ikelsiu parodysiu, 4u.gif o reminsiu su paprastais remeliais, nuotraukoms. o as darau krikstuka(zurnaliuka), diplomus krikstateviams, sertifikatus padekos seneliams, vaiko profesijos korteles ir dar visokiu tokiu smulkmeneliu zaidimams bei dovanelems 4u.gif
Atsakyti
o kokius zaidimus planuoji daryti g.gif o diplomai abiem atskirai paS mane tai vienas benras abiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdenis: 17 sausio 2011 - 11:49