Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(slitka @ 2011 01 11, 14:01)
niu kad MB su tom sesem bendrauja, o ypac su viena, kuri ir gyvena kaune...ai ziuresim, kas be ko  reikes atsizvelgti ir i finansus, noriu krikstyti geguzes 28 d, bet jauciu tokia data bus vestuvemis apkrauta, tai vel mastyk kad gautum normalu fotografa, kazkur vieta, nes namie tikrai baliaus nedarysiu, o planuot jau reikia dabar, nes kai liks menuo tai s...ir bus sad.gif

O geras, per mano mamos gimtadieni bigsmile.gif
Nu va, reik viska is anksto planuot. O mum neiseina niekaip siemet is anksto paplanuot, nes ruosiames emigruot visa seima, esam intensyviose darbu paieskose, vyras dar ir taip gali isvaziuot bet kada su lietuviais padirbet, tai nieko negaliu suplanuot visiskai doh.gif
Atsakyti
Aš irgi jau pradėjau planuoti mažojo Krikštynas po truputį ir jau susidūriau su sunkumais... Galvojau savo geriausią pusseserę pakviesti Krikšto mama, o ji šiandien ėmė ir atsisakė verysad.gif Ech...blogiausia, kad nelabai yra iš ko rinktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 01 11, 14:24)
Aš irgi jau pradėjau planuoti mažojo Krikštynas po truputį ir jau susidūriau su sunkumais... Galvojau savo geriausią pusseserę pakviesti Krikšto mama, o ji šiandien ėmė ir atsisakė  verysad.gif Ech...blogiausia, kad nelabai yra iš ko rinktis  unsure.gif

tai va irgi nesmagu, kai neturi is ko rinktis sad.gif mano vieni pazystami nori kriksto tevais kviesti draugus, nezinau, gal as neteisi, bet man labiau priimtina kai kriksto tevai yra is gimines rato
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 11, 15:33)
tai va irgi nesmagu, kai neturi is ko rinktis sad.gif mano vieni pazystami nori kriksto tevais kviesti draugus, nezinau, gal as neteisi, bet man labiau priimtina kai kriksto tevai yra is gimines rato

tie draugai buna artimesni uz gimines mirksiukas.gif vyresniosios dukros kriksto tevai tai mano sesuo su vyru, sunaus- musu geriausi draugai, mazyles kuria krikstysim bus taip pat drauge . kriksto tevo nebus , geriau joks nei betkoks blush2.gif . nors yra vyro sesuo su vyru, bet as ju visai nenoriu blush2.gif

planuojam krikstyt birzeli . vis pasizadu sau, kad uzsiimsiu sventes organizavimu bigsmile.gif bet dienos eina , o nieko nenuveikta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *karolina*: 11 sausio 2011 - 13:50
QUOTE(estetė @ 2011 01 11, 14:24)
Aš irgi jau pradėjau planuoti mažojo Krikštynas po truputį ir jau susidūriau su sunkumais... Galvojau savo geriausią pusseserę pakviesti Krikšto mama, o ji šiandien ėmė ir atsisakė  verysad.gif Ech...blogiausia, kad nelabai yra iš ko rinktis  unsure.gif

Labai pas daug ka tokios bedos.. console.gif O del ko atsisake? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 01 11, 15:57)
Labai pas daug ka tokios bedos..  console.gif O del ko atsisake? blush2.gif

Ji studentė, įsikalus į galvą, kad Krikšto tėvai turi būt tvirtai stovintys ant kojų, pasiturintys (nors aš tvirtai neigiau tai jai, nes man visai nesvarbu šitai) ir kažkodėl jai atrodo, kad turi būt susituokę, t.y. krikštyt susituokusi pora būtinai. Nenoriu verst prisiimt šių pareigų, nes man atrodo turi norėt žmogus pats visų pirma...
Atsakyti
Nebutinai susituoke cia gal isitikinimai pas zmogu, bet kiekvienas skirtingai galvoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaxkids @ 2011 01 11, 15:47)
Nebutinai susituoke cia gal isitikinimai pas zmogu, bet kiekvienas skirtingai galvoja  g.gif


Taip taip. Ir dar netgi geriau ne šeimą imti, nes šeima jeigu išvažiuos tai abu krikšto tėvai ir išvažiuos, o kai atskirus imi tai bent vienas lieka.
Aišku būna gyvenime kad nė vieno ir neturi ax.gif

Aš irgi planuoju krikštynas, jau seniai būtumėm pakrikštyję jeigu tėvus būtumėm išsirinkę. Aišku, dabar laiko daugiau bus pasiruošimui kai nusikėlė.
Dėl krikšto tėvų tai aišku baisoka kad atsisakys, o dar visokių atkrikštų prisiklausėm, tai ir nebežinom kuriuos imti.
Anksčiau tai atsisakyti krikštyti tai kaip ir negalima būdavo, prietaringa biggrin.gif O ir šiaip kai tau pasiūlo krikštyti tai čia jau kaip tik yra tavęs įvertinimas aukštas ax.gif

O kažin galima pirmo vaiko kad vienas iš krikšto tėvų krikštytų ir antrą g.gif
Būtų man išpręsta problema su krikštomama, o tai nežinau ką iš draugių pasirinkti, nes kaip ir neturim sesių abu su vyru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2011 01 11, 16:05)
O kažin galima pirmo vaiko kad vienas iš krikšto tėvų krikštytų ir antrą  g.gif
Būtų man išpręsta problema su krikštomama, o tai nežinau ką iš draugių pasirinkti, nes kaip ir neturim sesių abu su vyru  ax.gif

galima,galima kad abu tie patys butu krikstoteveliai
Atsakyti
as tai jau esu padariusi zurnaliuka is anksciau nes maziuka planavam praitais metais krikstiti bet iskilo problema del kriksto teveliu tai teko atideti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2011 01 11, 17:13)
as tai jau esu padariusi zurnaliuka is anksciau nes maziuka planavam praitais metais krikstiti bet iskilo problema del kriksto teveliu tai teko atideti doh.gif

Siaubas, turim irmes problemu su krikstateviais. Kriksto mamyciu pasirinkimas yra, o krikstoteveliu - trukumas
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2011 01 11, 16:14)
galima,galima kad abu tie patys butu krikstoteveliai


Va, kaip šaunu, reiks tada tik tikėtis, kad krikšto mama sutiks ax.gif
Atsakyti