Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

Kažkada turėjau kai pati krikštijau, o dabar nerandu - tokie pasižadėjimai svečiams... Traukiami lapeliai su užrašais kas ka pasizada padaryti, ismokinti ir t.t. 4u.gif Būsiu dėkinga jei kas įkelsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2010 12 10, 23:29)
Kažkada turėjau kai pati krikštijau, o dabar nerandu - tokie pasižadėjimai svečiams... Traukiami lapeliai su užrašais kas ka pasizada padaryti, ismokinti ir t.t. 4u.gif Būsiu dėkinga jei kas įkelsite  4u.gif

Na cia nereikia dideles fantazijos, rasykit, kas tinka jusu vaikui: nuvesti i vaiku spektakli, isomokyti abeceles, ismokyti uzsiristi batukus, pavaduoti kartais tevelius, nuvesti i pirmaji pasimatyma ir pan. 4u.gif
Atsakyti
PASIŽADĖJIMAI
1. Prižiūrėti, kad visi čia esantys tęsėtų pažadus
2. Kai Domantui sukaks 16 metų, išmokyti jį vairuoti
3. Kai Domantas išmoks vairuoti, nupirkti jam automobilį, neprastesnį nei savo
4. Pasirūpinti, kad Domantas kasmet aplankytų vis kitą pasaulio šalį
5. Prižiūrėti, kad Domantas uoliai valytų dantukus ir prireikus padengti odontologų išlaidas
6. Retkarčiais padėti Domantukui „pailsėti“ nuo tėvelių
7. Palydėti Domantą į pirmąjį pasimatymą
8. Išmokyti Domantuką skaityti,rašyti ir skaičiuoti senelių sutaupytus pinigus, kuriuos taupys jam
9. Išmokyti Domantuką žvejybos gudrybių
10. Prireikus suteikti Domantui psichologo, neurologo, seksologo paslaugas
11. Surasti Domantui piršlį / svočią, o jei nerasiu, pats/ pati piršliausiu jo vestuvėse
12. Surasti Domantui gerą ir pigią auklę, o jei nerasiu, pats / pati atliksiu auklės pareigas
13. Išmokyti Domantą papildomos užsienio kalbos, kurios jis nesimokys mokykloje
14. Kasmet padėti išsipildyti bent vienai Domantuko svajonei
15. Išmokyti Domantą mergaičių „kabinimo“ paslapčių
16. Sulaukus pensijinio amžiaus, pasidalinti su Domantu savo pensija
Pažadu išmokysiu skaityti,… kad galėtų perskaityti meilės laiškelius.
Pažadu išmokysiu praustis,… kad matytųsi natūralus įdegis.
Pažadu išmokysiu valytis dantukus,…kad sutaupyčiau tėvelių išlaidas stomatologui.
Pažadu išmokysiu užsirišti batukus,…kad nereikėtų lopyti kelnių ir gydyti nubrozdintų kelių.
Pažadu padėsiu turiningai leisti laiką,…kad nekankintų tėvelių su klausimu: “ką man šiandien veikti?”
Pažadu išmokysiu dažytis, pabrėžti savo grožį …taip, kad to niekas nepastebėtų.
Pažadu išmokysiu susišukuoti, susipinti kasytes,…kad mama rytais galėtų ilgiau pamiegoti.
Pažadu išmokysiu skaičiuoti,…kad neapgautų parduotuvėj atidavinėjant gražą.
Pažadu išmokysiu dirbti kompiuteriu,…kad perimtų jį iš tėčio.
Pažadu išmokysiu piešti,… kad namų sienos būtų gražesnės.
Pažadu išmokysiu rašyti,…kad tėveliai grįžę namo žinotų,kur ieškoti savo vaiko.
1. Pasižadu nunerti Erikai suknyte
2. Pasižadu sia vasara, savo atostogu metu, bent savaite praleisti su Erika
3. Pasižadu, kai Erikai sueis trys metukai, ismokyti ja vaziuoti dviratuku
4. Pasižadu pirsliauti Erikos vestuvese
5. Pasižadu septyniu metuku Erika ismokyti plaukti
6. Pasižadu per kiekviena gimtadieni Erikai atsiusti sveikinimo atviruka pastu
7. Pasižadu per siu Nauju metu sutikima priziureti Erika, o jos tevelius isleisti pasilinksminti
8. Pasižadu ismokyti Erika skaityti
9. Pasižadu surasti Erikai gera ir nebrangia aukle, o jei nerasiu atlikti aukles darba
10. Pasižadu numegsti Erikai megztuka
11. Pasižadu, kai Erikai sueis 16, ismokyti ja vairuoti
Atsakyti
QUOTE(dovilisimo @ 2010 12 10, 11:31)
Mano sunelio krikstateviai irgi buvo nesusituoke ir jokios problemos nebuvo. Kunigas net nepaklause apie juos.

Kriksto tevai nebutinai turi buti susituoke ar nesusituoke schmoll.gif
Juk gali buti ir is atskiru seimu ir jauni zmones
Atsakyti
biggrin.gif as irgi geguze smile.gif oi manau daug bus geguzinuku (-iu) biggrin.gif
tik tiek , kad daug ko nedarysiu, aplamai mastau kaip cia issisukus be sveciu burio, kuriuos butina kviesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 01 11, 11:20)
biggrin.gif as irgi geguze smile.gif oi  manau daug bus geguzinuku (-iu)  biggrin.gif
tik tiek , kad daug ko nedarysiu, aplamai mastau kaip cia issisukus be sveciu burio, kuriuos butina kviesti  doh.gif

Pasakysiu savo nuomone vaikokrikstynu klausimu - manau, kad tai yra vaiko svente, kurioj turi dalyvauti teveliai, kuminai, seneliai, gali ir proseneliai, jei yra tokiu ir dar, jei neatlieka kuminu pareigu, tai teveliu broliai ir seserys gali sudalyvauti... O daugiau nematau reikalo ka nors kviesti ir padaryti is vaiko krikstynu eilines pjankes... doh.gif Cia mano asmenine nuomone biggrin.gif 4u.gif
Mums irgi reiktu pakrikstyti vaikucius - ne mazi jau. Bet vis kas nors jaukia planus. Na, bet sia vasara butinai jau reiktu, tai is paskutiniuju meginsiu tai padaryti ir suorganizuoti thumbup.gif
Atsakyti
musu krikstynose dalyvaus kriksto tevai, seneliai, promociute ir mano ir MB broliai, as irgi visai nematau reikalo kviesti draugus ar pan. dalyvaus tik patys artimiausi seimos nariai smile.gif
o alkoholio pas mus bus tik pora buteliu vyno smile.gif kaip ir per sunaus krikstynas, dabar darysiu svente labai panasia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 11 sausio 2011 - 11:47
QUOTE(Eglaitiene @ 2011 01 11, 11:35)
Pasakysiu savo nuomone vaikokrikstynu klausimu - manau, kad tai yra vaiko svente, kurioj turi dalyvauti teveliai, kuminai, seneliai, gali ir proseneliai, jei yra tokiu ir dar, jei neatlieka kuminu pareigu, tai teveliu broliai ir seserys gali sudalyvauti... O daugiau nematau reikalo ka nors kviesti ir padaryti is vaiko krikstynu eilines pjankes...  doh.gif Cia mano asmenine nuomone  biggrin.gif  4u.gif
Mums irgi reiktu pakrikstyti vaikucius - ne mazi jau. Bet vis kas nors jaukia planus. Na, bet sia vasara butinai jau reiktu, tai is paskutiniuju meginsiu tai padaryti ir suorganizuoti  thumbup.gif

oi nea, as net apie draugus nesneku, as noriu kad tik vaiko seneliai ir kriksto tevai dalyvautu, o vat MB kruva seseru su antrom pusem turi ir dar ju kleckai, uz tai tu zmoniu ir nemazai gausis, o is mano puses tik brolis su zmona kurie ir butu kriksto teveliai, bet , pasak MB, negrazu nekviesti sesiu doh.gif o as taip ju nenoriu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
pas mus krikštynose bus krikštatėviai mes teveliai sesutes 2,ir seneliai dar krikstoteveliu vaikučiai ir viskas jokiu draugu biggrin.gif o man atrodo nebutina kvieti seseru pas mano vyra taipat daug sesiu ir broliu visi su seimomis ir po 3 vaikus ju nekviesim tikrai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdenis: 11 sausio 2011 - 12:20
QUOTE(slitka @ 2011 01 11, 12:48)
oi nea, as net apie draugus nesneku, as noriu kad tik vaiko seneliai ir kriksto tevai dalyvautu, o vat MB kruva seseru su antrom pusem turi ir dar ju kleckai, uz tai tu zmoniu ir nemazai gausis, o is mano puses tik brolis su zmona kurie ir butu kriksto teveliai, bet , pasak MB, negrazu nekviesti sesiu  doh.gif o as taip ju nenoriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

aaa, tada tai kitas reikalas... uzjauciu sitoj situacijoj... 4u.gif Man su vestuvem taip buvo - abieju gimines dideles, kviestiniu zmoniu apie 70 (ir praktiskai tik gimine - draugu tik keletas) - o puses ju net nepageidavau matyt ir nemaciau reikalo kviesti, neziurint i tai, kad tai gimine. Kam kviest zmones i savo vestuves, jeigu paprastai su jais nebendrauji - susitinki karta prs metus ar dar reciau... Bet irgi tada MB uzsioziavo, kad negrazu, nepatogu ir t.t. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglaitiene: 11 sausio 2011 - 12:22
Na ką, pernai nepavyko pakrikštyti, nors taip ruošėmės verysad.gif
Tai bandom dar kartą biggrin.gif

Merginos, kaip su patalpų nuoma Vilniuje ir aplink ? Ar stipriai šiemet pasikeitusios kainos g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2011 01 11, 13:21)
aaa, tada tai kitas reikalas... uzjauciu sitoj situacijoj...  4u.gif Man su vestuvem taip buvo - abieju gimines dideles, kviestiniu zmoniu apie 70 (ir praktiskai tik gimine - draugu tik keletas) - o puses ju net nepageidavau matyt ir nemaciau reikalo kviesti, neziurint i tai, kad tai gimine. Kam kviest zmones i savo vestuves, jeigu paprastai su jais nebendrauji - susitinki karta prs metus ar dar reciau... Bet irgi tada MB uzsioziavo, kad negrazu, nepatogu ir t.t.  doh.gif

niu kad MB su tom sesem bendrauja, o ypac su viena, kuri ir gyvena kaune...ai ziuresim, kas be ko reikes atsizvelgti ir i finansus, noriu krikstyti geguzes 28 d, bet jauciu tokia data bus vestuvemis apkrauta, tai vel mastyk kad gautum normalu fotografa, kazkur vieta, nes namie tikrai baliaus nedarysiu, o planuot jau reikia dabar, nes kai liks menuo tai s...ir bus sad.gif
Atsakyti