Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(tik aš @ 2010 11 05, 20:12)
priklauso nuo bažnyčios 4u.gif sakykim Kretingoje tik tam tikrais šeštadieniais ir daug vaikučių vienu metu unsure.gif na nebent kas pasikeitė per šiuos metus smile.gif

Cia turbut kaip ir su santuokos iregistravimu, anksciau buvo bele kada, po to 4niais - 7niai, dabar tik savaitgaliais, jei neklystu unsure.gif

Reik su baznyciai tartis, kokia ju praktika drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad bet kuria diena galima vaikutį krikštyti. smile.gif
Atsakyti
Bet kurią savaitės dieną galima krikštyti. Net gi sekmadienį.
Atsakyti
Sveiki, turiu prasyma gal kas turi koki isaka ar pasizadejima tetai ir dedei? nes radau tik mociutems, broliams, krikstateviams... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2010 11 16, 18:42)
ka planuojate daryti? 4u.gif



Pirmiausiai tai uzsisakeme pakvietimukus kuriuos jau isdalinome sveciams,
user posted image

turiu pussesere kuri daro sages ,auskariukus tai daviau ir jai darbuko, kad padarytu visiems sveciams prisegamus kaspinelius

user posted image

radau sabloniukus fainu drugeliu ant kuriu rasosi vardai ir uzsideda ant tauriu tai issikarpem jau su merginukem,tik musu bus melyni
user posted image

taip pat jau turesime tuoj saldainiuku popieriukus, kurie atrodys taip

user posted image

pasiruosem pazadu ir profesiju korteles pagal SM pateiktus pavyzdelius- sabloniukus, prikarpem daug melynu angeliuku kuriuos manau kabinsime ant lubu kad plazdentu, dar issikarpem dezutes dovanelems, ir dar kazka tik jau nebeprisimenu taip greitai, 4u.gif
Atsakyti
aciukas blush2.gif visos idejos is SM ir kaspiniukai taip pat buvau radusi kazkur tai labai patiko, pedutes susiradau internete greitai atsiunte viskas liuks. stai sabloniukas drugeliu :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(za_zai_za_ @ 2010 11 17, 22:43)
aciukas  blush2.gif  visos idejos is SM  ir kaspiniukai taip pat buvau radusi kazkur tai labai patiko, pedutes susiradau internete greitai atsiunte viskas liuks.

Gal pameni, kur pedutes radai 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 11 27, 13:45)
Gal pameni, kur pedutes radai  4u.gif  ax.gif


radau internete stai kelios nuorodeles:

http://www.akmenelia...products_id=831

http://pakaba.lt/lan...7-mm-1-vnt.html
http://www.lelija.lt...roducts_id=4352
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2010 08 30, 19:27)
o kaip su sampano etiketemis,koki dydi spausdinti ? blush2.gif 
super  thumbup.gif  thumbup.gif  matos kad darbelio daug ideta...


Na standartines etiketes pasidariau pati is pavyzdzio,o jau tos dideles net nesistengiau daryt-tai uzsisakiau thumbup.gif

Aciu,tikrai dirbau daug ties siuo projektu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 10 08, 19:31)
deja, ne visi kunigai sutinka.

Na musu draugai krikstyjo nesusituoke cia Kaune kaip kitur nezinau smile.gif
Atsakyti
Mano sunelio krikstateviai irgi buvo nesusituoke ir jokios problemos nebuvo. Kunigas net nepaklause apie juos.
Atsakyti
QUOTE(dovilisimo @ 2010 12 10, 12:31)
Mano sunelio krikstateviai irgi buvo nesusituoke ir jokios problemos nebuvo. Kunigas net nepaklause apie juos.

O maniškių paklausė, bet juoko forma bandė pagauti ar tikrai susituokę, tai, manau, kad būtų nieko nesakęs, jei ir nesusituokę būtų buvę, dokumentų nereikalavo smile.gif
Atsakyti