Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010-2011

QUOTE(muosee @ 2010 10 13, 07:11)
Oho DIJA 24 labai graudžiai nuskambėjo.  unsure.gif
Tikrai yra žmonės kuriems jūs rūpite.  console.gif
Ir tikrai ateis ta diena kaip bus labai didelė šventė jūsų namuose.
To Tau ir linkiu  4u.gif

Aciu, aciu.
Tikrai nenorejau, kad nuskambetu graudziai. Yra tikrai daug zmoniu kam rupiu as, mano vyras. Mes nesiskundziame. Bet va... kai paziuriu kai aplink - kitu vaikus buriai lanko, myluoja. Kai negalite net issirinkti is burio kriksto tevus... Pavydu. O miniskis kazkaip...nezinau gal nepatinka niekam, nors toks geras ir grazus vaikas.
Niekis... Ateis ir i mano kiema svente smile.gif Planuokit, rasykit as vis skaitau ir renku info. Vistiek kazkada pakrikstysiu.
Atsakyti
pas mus panaši situacija, tik gal ne tiek kad vaikai nerūpi... o krikštą suvokia na kaip būtina atributą, kad vaikai turi turėt, o jo esmė neturi reikšmės... tad mūsų vaikai tik kitais metais turės krikštą nes mes su vyru nepaisydami nuolatinio spaudimo atidžiai rinkomės krikštatėvius ir tik įsitikinę, kad jie tie tikrieji ... organizuojam krikštynas... žinoma mes nesam apdrausti, kad ateityje viskas gali pasikeisti... bet bent jau tikrai žinosim, kad rinkomės atsakingai...
mums net buvo tokia situacija, kad teko darbo reikalais išvykti su vyru kuriam laikui ... vaikai buvo pas senelius ir vyro močiutė pradėjo prievartaut vyro mamą, kad jie pakrikštytų vaikus be mūsų žinios blink.gif gerai, kad mano anytai viskas tuo klausimu su galva gerai smile.gif ... po pokalbio... tokių planų nebeturi...
bet ir suprantam mes ją... senas žmogus... visą gyvenimą gyvenus, kad tik žmonės ką nepasakytų... o čia mylimiausias anūkas tokius fintus išdarinėja cool.gif... et blogą marčią gavo... oi blogą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 18 spalio 2010 - 13:46
QUOTE(Dija24 @ 2010 10 12, 22:16)
Kaip smagu, kad turite is ko isirinkti savo vaikui kriksto tevus. Pavydziu Jums, vis paskaitau tema apie planavima, pasvajoju apie krikstynas ir... lieka tai tik svajonese. Nezinau net kada pakrikstysime, nes nematau, kad kam mano vaikas butu svarbus  verysad.gif Nei kas ji aplanko, nei ka...

Mes irgi labai ilgai renkamės... Ne todėl, kad didelis būrys laukiančių ir norinčių. Tiesiog tie, kurie gali - nenori arba, atleiskite, nėra tokie labai labai patikimi, kurie nori ir būtų patys patys patys - negali (tikėjimo pinklės doh.gif )... Bet dabar jau nusprendėm, pagaliau išrinkom smile.gif Kaip sakoma - dedukcinis stebėjimo metodas - ilgai ir kantriai, kol suvoki, kam tavo vaikai iš tiesų rūpi rolleyes.gif Tikimės, kad radom gerus krikšto tėvelius, tai nenorim mesti burtų, kuriam vaikui juos skirti - prašėm, kad tie patys krikštytų abu blush2.gif
Atsakyti
Gal, kam beplanuojant, bus svarbu ir tai...

http://www.bernardin...-svente-i/51663

http://www.bernardin...svente-ii/51671
Atsakyti
QUOTE(pukute11 @ 2010 10 07, 21:55)
sveikos mamyte, ir ne tik.papuoliau i diziule beda, mano sesuo laukiasi, tai berniukas Igniukas  smile.gif  ir ji paprase manes ir mano busimo vyro pabut kriksto teveliais, bet as pati nesu buvusi tokioje sventeje... beda yra ta kad nenutuokiu ka man ten daryti, ka kalbeti... gal kas turi scenariju, kailrastuku, ir viso kito ko reikia...? mano ir mano draugo vestuves bus liepa o krikstynos geguze, nzn kaip viska suspet paruosti... blink.gif  frusty.gif

jeigu nori galiu atsiusti scenariju smile.gif tik parasyk man i az kokia diena, kad nepamirsciau, sawaitgali atsiusciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 10 08, 19:02)
klausimas,o jei tevai nesusituoke,vaika galima krikstyti? g.gif

galima krikstyti. smile.gif mes tai su vyru tik ciwilineje esame susituoke preitais metais per naujuosius, o siais metais per naujuosiu baznycioj priimsim santuoka ir waikuti pakrikstysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eraa20 @ 2010 10 21, 00:14)
galima krikstyti. smile.gif mes tai su vyru tik ciwilineje esame susituoke preitais metais per naujuosius, o siais metais per naujuosiu baznycioj priimsim santuoka ir waikuti pakrikstysim smile.gif

labai fainai, mums irgi kunigas siule susituokti baznycioje per krikstynas bet deja planai nesusikloste taip verysad.gif gal ateityje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 10 23, 15:12)
labai fainai, mums irgi kunigas siule susituokti baznycioje per krikstynas bet deja planai nesusikloste taip  verysad.gif gal ateityje  blush2.gif

as taip manau jei dabar per sawo waiko krikstynas nenueisim prie altoriaus sawo santuoka sutwirtint, tai ir niekada nebenueisim smile.gif
Papildyta:
Nesuprantu kodel forumas taip aprimo g.gif ar niekas vaiku ziema nekrikstija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eraa20 @ 2010 10 23, 18:12)
as taip manau jei dabar per sawo waiko krikstynas nenueisim prie altoriaus sawo santuoka sutwirtint, tai ir niekada nebenueisim smile.gif
Papildyta:
Nesuprantu kodel forumas taip aprimo g.gif ar niekas vaiku ziema nekrikstija smile.gif

bet jei tai nėra labai svarbu ... kam tada išvis daryt g.gif
aš čia ne moralizuoju tiesiog na nesuprantu kam sakykim tas santuokos sakramentas jei realiai abejojat ar nueitumėt jei ne vaiko krikštynos... nežinau... man šis sakramentas per daug įpareigojantis, kad esant tokioms abejonėms jį duočiau...
mes irgi planavom per šias šventes krikštyt vaikus, bet likimas pakoregavo planus ir krikštynas teko atidėt iki pavasario... tai dabar po truputį renkuos informaciją, planuojamės ir tikėmės, kad daugiau nukėlinėt nereikės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2010 10 24, 16:50)
bet jei tai nėra labai svarbu ... kam tada išvis daryt g.gif
aš čia ne moralizuoju tiesiog na nesuprantu kam sakykim tas santuokos sakramentas jei realiai abejojat ar nueitumėt jei ne vaiko krikštynos... nežinau... man šis sakramentas per daug įpareigojantis, kad esant tokioms abejonėms jį duočiau...
mes irgi planavom per šias šventes krikštyt vaikus, bet likimas pakoregavo planus ir krikštynas teko atidėt iki pavasario... tai dabar po truputį renkuos informaciją, planuojamės ir tikėmės, kad daugiau nukėlinėt nereikės smile.gif

mes tai norejom ir anksciau santuokos sakramenta priimt, bet va nelabai isejo, laukiausi, beto ir mokslai buwo, o dabar mokslai pabaigti, waikutis auga, tai todel ir norim kuo greiciau pries Dieva priesaika duoti smile.gif nebenoriu laukti. smile.gif o greiciausiai iseina tai per krikstynas. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Mamytės, turiu klausimėlį blush2.gif
Ar vaikučiai krikštijami tik savaitgaliais ar bet kokią dieną? 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 05 lapkričio 2010 - 14:40
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 05, 15:39)
Sveikutės,

Mamytės, turiu klausimėlį blush2.gif
Ar vaikučiai krikštijami tik savaitgaliais ar bet kokią dieną? 4u.gif

Ačiū 4u.gif

bet kokia diena, bent jau dauguma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 05, 14:45)
bet kokia diena, bent jau dauguma  4u.gif

priklauso nuo bažnyčios 4u.gif sakykim Kretingoje tik tam tikrais šeštadieniais ir daug vaikučių vienu metu unsure.gif na nebent kas pasikeitė per šiuos metus smile.gif
Atsakyti